ВМ НВД - 2

  • 49 303
  • 238
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 176

Много искам да се включвам при вас, за да си борим заедно килограмите, нали нямате нищо против?

Успех на всички!
Виждам-справила си се

# 31
  • Мнения: 1 381
и аз да се включа.

тази диета е много яка. Аз като излезнах от род дом (Коко се роди на 29.02.2004) бях 89 кг ( обичайно тегло 65) без коментар.

6м. кърмих и отслабнах  с 3 кг- без да спазвам нищо (86кг). После почнах уж да гладувам, обаче от време на време като се набухам и така до фев. 2005 само 2 кг (84кг).

И започнах да ходя на фитнес и да спазвам НВД - обаче много сриктно- дори аз не можах да повярвам на волята си, мъжа ми ме гледаше подозрително и се бъзикаше,че имам любовник. Резултата беше 5кг за един месец. (вече 79 кг) Бях много горда че вече казвах седемдесет и ....

После дойдоха постите и реших да постя- голяма грешка.

Сега съм 77 кг, нищо не правя от време на време се оганичавам, но от 01.08.2005, се записах пак на фитнес + НВД ( сама малко ми е трудно сега да не ям плодове) + Фат бърни (от днес) + Регулавит 2.

Не знам колко ще е ефекта , но се надявам поне на 5 кг в края на месеца.

# 32
  • Добрич
  • Мнения: 3 223

Много искам да се включвам при вас, за да си борим заедно килограмите, нали нямате нищо против?

Успех на всички!
Виждам-справила си се
Да, справих се (поне с лентичката) Wink

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз чакам с нетърпение да започвам и аз със 70 и нещо си. Днес пък, да се изфукам, се намъкнах в едни панталони, шити в годината на бременеенето, та имам деформация бричозна, обаче с дълга блуза, туника са идеални и много съм доволна от мене си. чак вчера загубих апетит, но то поради гърлобол навярно.
Абе вие като слабеете студено ли ви е? Аз спя с чорапи и тениска, одеало, а юни го проспах с олекотена завивка... Много ми се подиграват, обаче като диетирам ми е студено! Embarassed

# 34
  • Мнения: 4 176

Абе вие като слабеете студено ли ви е? Аз спя с чорапи и тениска, одеало, а юни го проспах с олекотена завивка... Много ми се подиграват, обаче като диетирам ми е студено! Embarassed
Тъй тъй. И аз така.
Когато съм в движение с епотя кат слон. Нещо необичайно за мен. Обаче като легна и замръзвам  newsm78

# 35
  • Мнения: 6 315
Усещане за студ не съм имала, но то обикновено се получаава при липса на глюкоза в кръвта. Поне така са ми обяснявали. Т.е. тялото е гладно.

За потенето - и аз съм така. Най-странното е, че никога потта ми не е миришела, а сега на моменти е некъв ужас - некъв ад  Sick.

# 36
  • Мнения: 46 535
Аз чакам с нетърпение да започвам и аз със 70 и нещо си......

Е това и на мен ми е мечтата  ooooh! да не говоря колко ще ме стимулира Rolling Eyes и най-ме е яд, че в събота го бях почти постигнала, кантара отсече 80.2 кг. само 200 грама ме деляха ..... и какво стана? Рожденния ден на мъжа ми провали всичко  Embarassed така ме поглези 2 дена, то не беше KFC, то не беше чудо  Embarassed направо ме е срам и яд  smile3511 Стигнах до 81.5 кг.  smile3514Олекна ми като споделих  ooooh! И днес не мога да се отделя от хладилника  Embarassed принудих се да си направя нов маникюр, с разни лепенки от горе, за да ми пречи да бъркам вътре  #Cussing out никога не съм била толкова слабохарактрена  Embarassed

# 37
  • Варна
  • Мнения: 4 818
А пък аз, оня ден, кога беше, то минаха хиляди години от тогава, като направих въглехидратен ден, не бях яла сладости от месец... И нищо не ми се услади, ама нищо. И сега ме чакат едни бамбони у шкафа, обаче като ги знам, че не ми с авкуси, що да съгрешавам?
Впрочем, ако допусна нещо въглехидратно, гледам да е малко и после да не се отпускам и като си сметна храната ми излизат сметките.
Затуй не се давайте на лакомията! Sick

# 38
  • Мнения: 1 381
да воля трябва много. Сега на работата ми е много трудно. Тука през ден, та и по-наколко пъти на ден все някой черпи за нещо. И току остават кутия бонбони при нас на рецепция. И докато минат всички да си вземат ние с колежката хапнем по 3-4 бонбона. Вече казвам "НЕ" разпределям им ги в чинийки по стаите да се оправят с калриите си на техните дупета.

Аз бях стигнала дори 75.6кг и сега пак 77кг Cry

# 39
  • Варна
  • Мнения: 618
Ох, момичета, помагайт с рецепти newsm78 ве4е се 4удя какво да ям и кое как да приготвям, че да бъде по правилата на НВД. Как приготвяте пиле, освен стандартното пе4ено и със сметана? Какво друго ядете?

# 40
  • Мнения: 4 176
Ох, момичета, помагайт с рецепти newsm78 ве4е се 4удя какво да ям и кое как да приготвям, че да бъде по правилата на НВД. Как приготвяте пиле, освен стандартното пе4ено и със сметана? Какво друго ядете?
какво да ти кажа мила Flutter Няма да открием топлата вода с тази диета:)
рецептите са едни и същи. Пилето освен на скара или в тефлонов тиган с малко мазнина няма как. Аз експерементирам със салатите. Гледам те да са различни.
1. зеле и моркови
2. домати, краставица, патладжан пържен с малко мазнина в тефлоновия тиган без брашно. висичко се забърква с малко зентин и оцет.
4. тиквички пържени пак със зехтин без брашно в тефлоновия тиган с кисело мляко.
5. яйчна салата с 1л. майонеза и останалото кисело мляко.
6. салата от кълнове с домати и краставици
7. шопска салата
8. гювечета със зеленчуци и яйце
9.пилешки шишчета, като редиш месо, лук, чушка, и кората на домат. Става страхотно. Аз приготвям в оребрен тиган за скара, но става и в тефлонов с малко зехтин ( наистина малко да е мазнината)
10. омлет. Като разбърквам 2 яйца с вилицата и изсипвам сместа в  леко намазнен тиган на умерен котлон. Когато започне да се стягат яйцата слагам отгоре настърган кашкавал, малко шунка ( малко) , чушка, сирене. Прехлупвам на  две и оставям на котлона така за 1 мин. После обръщам внимателно и от другата страна с решетъчна лъжица.
11. зеле на фурна
12. зелева супа
13. пъстърва във фолио на фурна, като слагам в нея зеленчуци и около нея. писопвам леко сол и зехтин. завивам и печа.
14. Хек на тефлонов тиган без брашно със сос от заквасена сметана, синьо сирене и кашкавал. Ако е гъст се слага малко прясно мляко.
15. печено пиле ( не се яде кожата)
16. пилешко гювеч като се избягват картофи, ориз и боб.

Сигурно има още, нос ега не се сещам. Гледам салатата да е 80% от храната в чинията. не вечерям след 17 ч.

# 41
  • Мнения: 1 639
Mamica,   Hug за рецептите!!! И аз имах нужда от съвет  Laughing

# 42
  • Варна
  • Мнения: 618
Изложих се Embarassed сгънах три сладки преди малко, пък то да бяха поне вкусни, само ми оставиха гаден вкус в устата, ама на-зажаднях за нещо сладко. На мен днес ми дойде М, а като съм така нещо ме избива на сладко и особено на шоколад. При вас наблюдавалили сте глад за нещо по време на М?

# 43
  • Мнения: 46 535
Пиша ви от офаса на мъжа ми Wink днес минах 10 километра с количката, имам мазоли на краката и ръцете, но затова пък се чувствам отлично и нямам търпение да се премеря  Crazy

# 44
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Абе и аз се поизложих днес Embarassed Ами наградих се малко за 20 дена стриктно НВД. За вечеря ще си пека карагьоз на скара, обаче в таблицата ми излизат цели 253 ккал за 100 г  #Crazy Малко невероятна ми се вижда цифрата за риба и искам да проверя и в друга база данни. Някой да има представа как е карагьоз на английски? Или пък друго име за тая вкусна рибка?  newsm78 Помагайте плзззззззз Praynig

Общи условия

Активация на акаунт