Безвъглехидратна диета - тема № 8

  • 19 803
  • 429
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, момичета!
От луната съм -0.400кг.
Аз съм в почивка, но пак си ви чета. Опитвам се да я карам по-полека с храненията и се надявам, че така ще е до края на почивката, защото не искам онези 4 свалени кг отново  Naughty
Аз като си направих сметката какво съм яла по време на диетата и ми стана ясно защо съм свалила само 4 кг, а друг път по 6-7кг без да съм започвала от 70. Във втория етап няма да си позволявам никакви карначета, наденици, готови кебапчета, рибата тон ще е в собствен сос... абе един куп неща дето са ми попречили...
Хайде много минуси утре!

# 406
  • Мнения: 94
Добро утро , мили дами!Днес остарявам с една година,но няма да ви казвам или показвам с какво ще черпя ,че да не ви изтекат лигите Embarassed.Само ви гарантирам ,че аз няма да помириша нищо от това. Sunglasses.
Кантара още не ме е зарадвал - сигурно утре.Поздрави на всички и лек ден Simple Smile

# 407
  • София
  • Мнения: 6 010
Ели,


Пожелавам ти да бъдеш жива и здрава, много красива и успяла, обичаща и обичана! И все така да ни радваш във форума, а резултатите, които искаш да ги постигнеш с лекота!
За теб:
           

Аз мога да се похваля, че засега кантара не е мръднал нагоре, което много ме радва и ми дава стимъл още повече да внимавам какво си хапвам. И мога да ви кажа от личен опит, че количеството е важно, а не лишението в такива моменти Wink
Хубав ден ви желая и най-вече на рожденичката!     Gift

# 408
  • Мнения: 94
Лаленце - красиви пожелания и картини!Много ти благодаря Heart Eyes!Нека ти се връща в многократен размер!

# 409
  • dobrich
  • Мнения: 13
ЕЛИ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ! ЖЕЛАЯ ТИ ТОЛКОВА МНОГО ЩАСТИЕ ЧЕ СЕДНАЛА НА ЕДИН КРЪСТОПЪТ ДА ПРОСИШ ЗА ШЕПА НЕЩАСТИЕ! newsm59  bigdance2 Tada
ЕХ ЗНАЧИ ЧЕ НЕЗНАМ КАК СЕ СЛАГАТ КАРТИНКИ В ФОРУМА ИНАЧЕ И АЗ ЩЯХ ДА ТИ ПОДАРЯ НЕЩО ВИРТУАЛНО. ЕЛИ НЕКА ВСИЧКИТЕ ТИ МЕЧТИ СЕ СБЪДНАТ И СЛАДКАТА ТИ ДЪЩЕРИЧКА И СЪПРУГАТИ ДА ТЕ ОБИЧАТ И УВАЖАВАТ ДО КРАЯ!
ХУБАВ И СЛЪНЧЕВ ДЕН !

# 410
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Честит рожден ден,Ели!
 На този ден всички пожелават по много, но аз ще ти пожелая малко! Малко, но от сърце!
Малко късмет, но когато имаш нужда!
Малко приятели, но истински!
Малко любов но желана, а за парите, колкото искаш!


# 411
  • Мнения: 10
Eлииии =))))) Честит Рожден Ден , мила !
От все сърце искам да ти пожелая да си жива и здрава , защото живота иска да ти поднесе още много неща , за които трябва да намираш сили да се бориш ... Желая ти никога да не те напуска хъса , с който неуморно преследваш това , което искаш =)  ... много щастие , което да прави дните ти още по-хубави ... успех , който да жънеш от всяко начинание ... приятели , които да бъдат винаги до теб ... и много , много любов  , която непрестанно да топли сърцето ти !
Човек сам пише своята приказка =)  ... Бъди достатъчно зряла , за да разбереш кои са нещата , които искаш с цялото си сърце ... достатъчно умна , за да знаеш как да ги постигнеш ... достатъчно смела , за да ги заявиш прeд всички и достатъчно борбена , за да си ги извоюваш ...
Нека семейството ти също е живо и здраво и тепърва да те радва още повече =) Да си изкараш хубавко днес =) а после да разказваш ! Ииииии стига с ограниченията днес - хапни и пийни за своето собствено здраве =) хубавко го полей !

А сега по темата =) аз днес съм вече в почивка ... И сега си хапвам жито ... снощи си го сварих , днес си го направих ... и съм толкова щастлива , че дори не мога и да ви опиша =))))) По-късно ще хапна и мляко и плодове ... но за никъде не бързам , защото така или иначе почивката си е почивка и тя ще си мине ... Коремът ми почва да се бушува , може би заради това , че отдавна не се е срещал с нещо забранено =) Дано проблемът с wc малко от алко се пооправи , защото вече ми се реве ...
Айде , целувки от мен =) и до скоро !  

# 412
  • Мнения: 295
ЕЛИ-честит рожден ден.Бъди жива и здрава,все така красива и всеотдайна,все така обичана съпруга и майка,все така добра приятелка и съфорумка Hug

# 413
  • Мнения: 37
аз пък ще и звънна по телефона Laughing

# 414
  • Мнения: 601
ЕЛИ
този поздрав е за теб
http://www.youtube.com/watch?v=UeypOvsY91Q
Почти съм на финала на диетата. Резултата е -6кг. Много съм щастлива че успях да издържа / ееее с малки залитания  Embarassed/ За заговезни мисля да си отпусна душицата  Laughing
Ще си почина и после пак съм с вас момичета  Hug Hug

# 415
  • Мнения: 4 616
елиЧестит рожден ден!Букет от нежни пожелания
даряваме ти с две ръце
и радост, щастие, любов
желаем ти от все сърце


аз да се отчета;вече съм минус 1.5 кг-днес ми е 4 ден  Laughing

# 416
  • Мнения: 62
ЕЛИ-->Честит рожден ден! От сърце ти желая здраве, любов, добри приятели и още много, много рождени дни!!!
       

# 417
Ели, честит празник , мила! Много красиви пожелания има отправени към теб. Какво да ти пожелая и аз, можеби живота ти да е като една вълшебна приказка и усмивката да не слиза от лицето ти и позитивизма да изпълва съзнанието ти, обич да топли сърцето ти. И нека тази празнична вечер е началото на приказката.  smile3525 newsm51  love001

# 418
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Ели , честит рожден ден и от мен!! Като гледам момичетата са ти пожелали всичко, на мен не ми остава нищо друго освен да се присъединя към тях   bouquet  bouquet !!!
Сега да се отчета, днес ми е последен ден, и съм  -6.400 кг, наистина много добър резултата, ама аз си бях стриктна, без нищо забранено, чак аз се учудвам, че издържах!!!  Mr. Green Утре заминавам на екскурзия, така че, няма да имам пряк досег с хладилника и на мама гозбите, та се надявам да не стана " ламята спаска" веднага. Решила съм да видя как ще съм в почивката, ако почна да качвам, пак минавам на диетата и без това още 3 кг ако сваля, няма да е зле. Сега дъвча поредната салата - краставици ( 1.5), 2 малки домата, чушка и 2 яйца и една люта чушка за разкош  Grinning. Това е от мен, аз пак ще ви " дебна"  Mr. Green и най вероятно като ми писне да почивам пак ще съм с вас.
Успех на всички - ще успеете , ако наистина искате!!! ( ама съм духовита днес  Laughing)

# 419
  • Мнения: 1 632
ЧРД  ЕЛИ!!!! МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ЩАСТИЕ!!!

И МНОООООООГО МИНУСЧЕТА Grinning

Общи условия

Активация на акаунт