Абитуриентски бал [3]

  • 95 699
  • 224
  •   2
Отговори
# 30
  • Габрово
  • Мнения: 311
http://abiturienti.fashion.bg/2009/jull/index.php
Момичета, коя от двете рокли ви харесва повече? Зелената (четвъртото квадратче вляво), или златната (шестото квадратче)? Simple Smile
Ще ходя на изложението в София, но отсега съм се наканила да не си харесам нищо... И на 2-ри март е запланувано ходене до Варна  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 40
Момичета знам че в магазина на Ели Сааб във Виена роклите от есен-зима 2008/9 ready to wear са по 4700-5000 евро (бях си харесала 2 модела) и имат по единични бройки, така че дори някой да реши да прежали парите, пак може да няма номер...

А рокли на Diane von Furstenberg в България има ли някъде?

# 32
  • Мнения: 1 317
missing, зелената повече ми харесва. Много по-секси е, а и цветът е по-красив.  Hug

# 33
  • Москва
  • Мнения: 164
И аз съм за зелената.По принцип не харесвам златисто,а и самата рокля не ми допада.

# 34
  • Габрово
  • Мнения: 311
Аз звънях в магазина, могат да ми я ушият и в друг цвят, както и да коригират нещо, ако не ми харесва. И аз първо харесах повече зелената, но пък винаги съм си мислела, че на бала си ще облека "торта"... Пък и майка ми се влюби в златната и не спира да ми мели на главата колко е прекрасна  Grinning

# 35
  • Мнения: 81
Мухоморче,моя грешка значи. Embarassed
Извини ме. Praynig

Мисинг,и аз харесах повече зелената рокля.
И златистата не е лоша,но зеленичкото ми е по-свежарско.   bouquet

днес си харесах това
това
това,представям си го дълго  Whistling

Издирвам Данито77.

Лека вечер!

# 36
  • Мнения: 92
Здравейте момичета Simple Smile Понеже и аз съм абитуриентка тази година искам да ви попитам дали сте виждали такива обувки някъде? http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/df3415 … 7554f1079a1329df3
само, че в черно... защото роклята ми е черно-сребриста? Simple Smile
Ще ви бъда много благодарна  Simple Smile Wink Blush

Не са точно същите но ето и други моделчета! Дано ти харесат!




Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 10:44 от mucunkata_87

# 37
Здравейте! Имам нужда от съвет  Praynig Вече си купих рокля - дълга, черна, с камъни е, но не мисля, че е кичозна. Въпроса ми е сандали или затворени обувки да си търся? Как смятате, че ще е по-добре? Благодаря предварително ! Simple Smile  Simple Smile

# 38
mucunkata_87, не ми зарежда снимките  Sad иначе благодаря  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 4 752
Здравейте момичета Simple Smile Понеже и аз съм абитуриентка тази година искам да ви попитам дали сте виждали такива обувки някъде? http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/df3415 … 7554f1079a1329df3
само, че в черно... защото роклята ми е черно-сребриста? Simple Smile
Ще ви бъда много благодарна  Simple Smile Wink Blush



Почти същите сандали можеш да си купиш от бутика на Вергиния Здравкова. Такъв модел, с лека разлика в предната част (съвсем дребна разлика) имаше испанската фирма Xti Peace

# 40
  • Мнения: 5
А рокли на Diane von Furstenberg в България има ли някъде?

DVF има в България,да!Има в София,в цум,за другаде в България незнам!Аз за сега се спрях на рокли от там,пък да видим!
 http://www.dvf.com/dvf/

# 41
  • Мнения: 40
Muhomor4e, а като цени как са?

# 42
  • Мнения: 5
Muhomor4e, а като цени как са?
Еми какво да ти кажа,над 1000!Но не е кой знае колко много имайки предвид,че взимаш МАРКОВА,ХУБАВА рокля!  Crazy Обаче аз съм много щастлива днес си капарирах рокля Crazy Crazy Crazy Нетипична бална рокля е,но #Crazy Ходете в Paola Apsi,гаранция,че ще намерят ,,вашата рокля,,!Има и намаление за абитуриенти,че са малко скъпички Money ,но си заслужава!Сега иде ред,на по яките неща...обувките са ми любимата част Heart Eyes

# 43
Днес ходих да си взема роклята (вече готова) от модна къща Романтика ,и там имаше и обувки и чанта към тях .Въпроса е , че  обувките са 160 лева от черен сатен , а чантата е 120 с камъни сваровски по нея в формата на цвете !  Чудя се дали си ги взема ,много си утиват на  роклята а тя както казах е 380 лева (черна с сребърно ) ...Според са много скъпи (обувките и чантата) ,но не знам вие как мислите ????

# 44
  • Мнения: 5
 Naughty Не бързай!Има бол черни и сребърни сандали и чанти тип портмоне!Много са парите!А ще постнеш ли снимки на роклята?Така мога да те насоча тук,там,че вече ми се  Sick от обикаляне ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт