Да ПЛЕТЕМ обичаме,плетачки се наричаме

  • 36 998
  • 312
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 129
Момичета, аз малко късно питам - плетивото е почти завършено, но ако можете да ме успокоите. Някоя ползвала ли е Crazy color на Yarn Art? Дали се развлича много Thinking 35% вълна с 65% акрил.
Снощи милото ми предложи да й сложа малко еластанче, че иначе щяла да се развлече  Joy
аз плетох последния пуловер на малкия с Crazy Color и съм направо възхитена  Peace не се притеснявай, не се развлича изобщо, но пък не смея да я пускам в пералнята, само на ръка я пера  Rolling Eyes блузата я суша летнала върху кърпа, а не на простора  Grinning

# 136
  • Мнения: 525
chova и на мен много ми хареса потничето.

doci нищо не ми се промени при прането.Дано да ти хареса и да ти свърши работа.

Дидк@ надявам се учителите като теб да са повече.Имаш щастливи ученици.

ki_ki много хубави неща си показала!Поздравления!

Поздравления и на mirostanka !

# 137
  • Мнения: 496
maika mu na titi, мерси много!   bouquet
Аз на принцесата плетох разни елечета и терлички с Baby Color и нищо не мръдна, макар че веднъж в бързината врътнах жълтото елече в пералнята; а майка в желанието си да ми помага го висна на простора преди да я спра  Simple Smile

# 138
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Мерси vanyia все още не са ми потвърдили поръчката, но да видим.
Steisi моля те да си изчистиш кутията с ЛС.

# 139
  • Мнения: 0
Мили момичета,много ви благодаря за топлите думи.   bouquet Наистина имах нужда от тях-много ми беше трудно с тази жилетка /за първи път плета нещо толкова голямо в кръг/, и по-рано бях ви казала,че ако беше покривка за маса щях да съм го захвърлила и да не съм го погледнала повече.
Tane,не се прътеснявай мила,въоръжи се с търпение и давай смело,ще помагам с каквото мога.Винаги съм смятала,плетенето за интересно,можеш едно нещо да го изплетеш няколко пъти с различни прежди и всеки път е оригинално и различно от предходното.Аз и затова плета,че то с тези мои госпожици , тъкмо свърша нещо за едната и другата подвиква "И аз искам."/добре,че харесват различни цветове  Joy/
Steisi , преждата е "dudu"- някакво турско букле,ама е купувана сигурно преди около 2 години,някъде бях мярнала такова,ама сега не можах да го намеря,за да ви го покажа.Аз избрах да го изплета точно за тази жилетка,защото на буклето не му личи ако объркам нещо и забравя да го поправя навреме.
Ами за сега толкова от мен.Успех на всички с бъдещите ви проекти!

# 140
  • Мнения: 27
Момичета, искам да ви благодаря за милите думи по отношение на моята занимавка. Hug
Снежи, да за шал съм го намислила, но дали докато го завърша няма да стане време за презрамки... Crazy
Пак сте показали страхотни неща...
 stella_10- много ми харесаха възглавничките! Само дето не знам дали ще доживея да си имам в къщи с котка и малко дете...
mirostanka - пуловера от ефектната прежда носи толкова топло настроение!
ki_ki - жилетките са просто възхитителни!
чова - потничето ти е много сладурско!

# 141
  • Мнения: 1
Момичета чета ви отдавна и ви се възхищавам.Все си мислех, че този вид занимания са приоритет на моето поколение, но вие ме изумявате.Хвала Ви.
И сега да ви попитам(не ми се смейте), има ли по лесен начин да съединя парченца плетени на 1 кука за завивка без да ги шия.Да стане хем лесно , хем хубаво.
Предварително ви благодаря.

# 142
  • Мнения: 1
  Ето какво  измайсторих аз   love001

# 143
  • Мнения: 496
mimilis, чудесно е! Право парче ли е? Подплата има ли? Панделката е свежа! Напоследък си харесвам все модели с панделки - блузки, полички, потничета... Не че плета, само харесвам и заплювам  Simple Smile

# 144
  • Мнения: 1
Право парче е само че плетено на ширина. Няма подплата  no

# 145
  • Мнения: 129
mimilis, чудна е чантичката   bouquet сложи й една подплатка, че да не ти се увисва дъното  Peace

# 146
  • Мнения: 440
Само да поправя, че аз не харесах онази синята Дива на Еделвайс, защото тъмното и светлото синьо почти се сляха след няколко изпирания. От Фротето нямам преки впечатления, имам тук едно Mr. Green, не мисля, че ще избелява, но ми идва доста тънко, пък не съм много производително с тънка кука. Колкото до чантата на две куки, аз и преди исках да питам Amelly, ти нали си направи плажна чанта на две куки, не се ли разтяга много? Аз затова чантичките все на една кука ги правя, че държи плетката.
Жилетката на ki_ki изглежда страхотно с тези цветове  bouquet

# 147
  • Мнения: 1 111
mimilis , браво и цветът е актуален

# 148
  • София
  • Мнения: 429
Извинявам се за нахалството,но пак ще разчитам на вас.Обърнах пикасата да търся едно бебешко одеяло,но все не го откривам.Беше плетено от няколко шестоъгълни парчета в бяло и зелено.Спомням си,че и тук го бяхте показвали в някои от старите теми.Ако някоя от вас се сеща за кое говоря и има линк да ми покаже,много ще съм благодарна Hug

# 149
  • Мнения: 1 172
, аз и преди исках да питам Amelly, ти нали си направи плажна чанта на две куки, не се ли разтяга много?

Не се разтяга хич Laughing Подплатата й е стабилна - цяла "пластмасова" чанта Mr. Green Реално това,което аз оплетох, е калъфка за купешка долнопробна изкуствена торба. Спирам с живописното описание,за да не ви стане гнусно Sick

За тези,които не знаят за какво говорим, ето
http://www.amelly.snimka.bg/album.php?album_id=175687&pid=6049767

Общи условия

Активация на акаунт