МАМА ВЕРЖИ ГУШНА СВОИТЕ СИНЧЕТА - ЗА ФЕВРУАРИ ТЕ СА НИ КЪСМЕТА II

  • 12 459
  • 285
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 60
Честита дъщеричка на мама Rylie!Аз започнах да напредвам бавно, но сигурно с приготовленията - дрешките на бебока са изпрани, повечето от тях вече изгладени, креватчето пристига днес вечерта! Чантата ми за болницата и тя е почти готова, останали са някои дребни неща, които може да ги донесе и мъжо Simple Smile Не че всичко ни е готово, но вече ми е малко по-спокойно - поне бебока ще има къде да спи и с какво да е облечен! Утре отивам да пазарувам козметика за бебока и принадлежности за къпане! Още няколко дена и мога да пробвам с босилека или да намеря някакъв начин да накарам мъжа да правим кекс ( ама много се дърпа, изглежда трябва да го напия Joy)Е това е от мен, отивам на разходка!

# 106
  • Мнения: 360
еми то като се замислиш как няма да ни сърби.на някои им се пие,пуши Embarassedправи им се нормален секс,а и от това постоянно стоене на едно място че на мен даже не ми дават и да чистя.а така ми се мият прозорци.ама айде малко остана,а после ще ревем къде ми е съня искам тишина а бе няма угодия smile3538

# 107
  • Мнения: 0
тук съм пак

Деска, честито! Това е страхотна новина... на живо почерпката няма да ти се размине.. Laughing Hug Hug

Карбо, ако бебто тръгне няма да го оставят така че аз си мисля по-добре в къщи.. Аз от вчера съм в напрежение- като се появи контракция и му викам "Сега ли бе мама ?", а като нямам контракции му викам " Не искаш ли да излизаш вече че мама я боли всичко?" Горкото ми отроче..тормоз

Коте, Бетунга - добре дошли. Действате успокояващо

# 108
  • Мнения: 30
Привет,момичета!
оЩЕ НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ,ЧЕ СМЕ ФЕВРУАРИ!Чаках този месец с такова нетърпение.
Dor77,при мен нещата стоят горе долу както при теб.Според моя док и според размерите на бебка сме за 28,въпреки,че официалният ми термин е по-рано.Но аз все си мисля че ей сега ще родя-болките в таза са непоносими като легна и както викаш след това няма ставане LaughingСега разбирам как се чувства баба ми като се оплаква,как й е тежко да върви,да ляга, да става... LaughingОсвен това имам и болезнени контракции,но нередовни все още,така че и аз може да съм с малко разкритие.Утре сме на док,ще видим как е положението.
А сега отивам да правя следобедна закуска,за разлика от някои мами аз все още имам огрооомен апетит Laughing

# 109
  • Мнения: 89
Да си кажа и аз за пълната упойка.Март месец ми направиха кюретаж след спонтанен аборт пак в Токуда.Сложиха ми пълна упойка-за секунда буквално се пренесох в страната на сънищата. Grinning Мисля,че след 1-1,5 ч излязох от упойката и нямах никакви грижи.Нито главоболие,нито каквото и да било друго!Действието се развива към 21.00-22.00 ч,а сутринта си тръгнах.Останах много доволна,разбира се!
По същия начин мога да опиша и спиналната упойка(мисля,че секцио не може само с епидурална!) при предишното ми раждане със секцио!Никакъв проблем.Така че явно и двата варианта са добри при добър анестезиолог и подбран анестетик!Незнам главоболието след упойките дали зависи от индивидуална някаква чувствителност или е резултат от неправилно анестезиране.. newsm78

# 110
  • Мнения: 57
Здравейте!

Ще споделя моят опит с упойките.Първата ми пълна упойка беше при зашиването ми след раждането, а втората след спонтанен аборт.И двата пъти не съм имала никакъв проблем.Събуждах се като след сън.Без гадене и каквото и да било.Нямам представа какви са били упойките като състав, но се надявам и при вас да няма проблеми.  Hug

# 111
  • София,Младост 3
  • Мнения: 48
Янита това звучи стряскащо.За първи път го чувам

# 112
  • София,Младост 3
  • Мнения: 48
Darima аз  от днес вече също имам контракции и то болезнени. На няколко пъти яко ме стегна, не можех въздух да си поема. А бебето е много подвижно от няколко дена насам, но вчера все още беше седнало. Да видим какво ще стане до довечера.Колко ли време мове да продължават тези подготвителни контракции. При предишното ми раждане не съм се чувствала така,сега всичко е различно. Чувствам се така все едно ми е за първи път. И нещо все повече ме хваща страх, и съм супер раздразнителна.
 Close Mr. Green

# 113
  • Мнения: 24
Здравейте коремчета и вече бивши такива  Grinning

Първо честити бебоци на Райли и М.Мега да им растат живички издравички и да им носят много радост и усмивки   bouquet

Добре дошли на всички завърнали се мамчета... много хубави моменти в света на майчинството им желая  Hug

Бетунга благодаря ти за разказа, действа ми много успокояващо (понеже при мен не могат да вземат решение как да раждам )

За упойките.. на мен са ми правили две операции с пълна опойка и при двете съм нямала никакви проблеми ... даже след последната ме изписаха след няколко  часа Simple Smile

Вчера бях на преглед, бебка е ОК, главичката и е вече в изходна позиция... проблема е че е малко едричка за моите възможности  newsm78 ама нека.. така е по добре за нея ... Та сега остава само да си чакаме ( вагинален преглед до сега не са ми правили, евентуално другия понеделник ако не съм родила )

Ламтурниче стискам палци крем карамела да подейства  Crazy Ние по съвет на майка ми, която беше много настоятелна, предприехме нужните мерки за улесняване излизането на бебка ... дето се вика " в къщата Кекса вече не е мираж "  newsm18 Tada

А и забравих... Деси06 честото ти, както е писала толо доста навреме идва хубавата новина  Hug

# 114
  • Мнения: 95
Момичета благодаря ви за поздравите..и това е за вас Wink Wink Wink Wink

лadymax и аз съм така ту тормоза бебко с това че искам да излиза,колко ми е тежко вече..и след няколко минути му  казвам....стой си маме още в коремчето да пораснеш Joy Joy
Това за сърбежа от няколко дни го изпитвам ...гадно е много Sadно все си мисля че е от разширяването на кожата newsm78
И аз от няколко дни подготвям любимият за кекс но той ....не иска  Cryказа..е как кекс..ти тапа нямаш ние кекс JoyНо да видим колко ще ми устой Embarassedще взема да се постарая малко и да го прелъстя...искам да раждам вече ...станах огромна....
carbo,а ти не се шашкай  на бебето му харесва в теб и ще си излезе когато поиска...с теб сме Hug

# 115
  • Мнения: 2 784
Ламтурниче стискам палци крем карамела да подейства  Crazy Ние по съвет на майка ми, която беше много настоятелна, предприехме нужните мерки за улесняване излизането на бебка ... дето се вика " в къщата Кекса вече не е мираж "  newsm18 Tada

Ха, върна се уморен след дежурство и сега спи. Ама не му дадох крем карамел, де. Crossing Arms Казах му, че един крем=един тек. 8 купички останаха след като го нападнах аз. Ако може 8 пъти- халал да са му. Mr. Green Ако не, ще си ги оправдая с удоволствие. Страх го е напоследък нещо, да не взема да родя, че имат проверки, чудеса и чак следващата седмица ще може да излезе евентуално в отпуска. Rolling Eyes

# 116
  • Мнения: 226
Чувствам се така все едно ми е за първи път.
Ами аз съм чувала, че когато между две раждания има интервал по-голям от седем години, жената се води първескиня. Така че чувството ти май не те лъже  Simple Smile
Деси06, честито ти гражданство
cutesmallcat, добре завърнала се  newsm51


# 117
  • Мнения: 95
Момичета,тъкмо говорих по телефона с Фокси Laughingтя е добре но не и дават да види бебетата и беше малко тъжна.Каза ми че бебките са добре,дишали самостоятелно Hug.Праща поздрави на всички Hug Hug HugПожелавам и скоро да си гушне двамата юнаци Laughing

# 118
  • Мнения: 24
Дес, благодарим ти за инфото.... жалко че не и дават да си види бебешорите, но важното е че джуджетата са добре Simple Smile

Ламтурниче ... кажи на мъжа си " с медицински цели е " или "доктора така каза", а ако се опъне ти си знаеш каква е тактиката ...пък и с тези кореми спокойно можем да ги залостим в някой ъгъл...няма измъкване ...  Crazy

# 119
  • София,Младост 3
  • Мнения: 48
Деси честито гражданство и от мен.
iri-is не бях го чувала това, благодаря.
Домъчня ми за фокси,знам колко е гадно да не можеш да си гушкаш новоизлюпеното пиленце.Добре че всичко е наред и скоро ще се гушкат колкото си искат и то у дома.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт