Енергийна медицина по Дона Идън

  • 82 406
  • 336
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 19 317
Не съм съвсем съгласна,ч е няма нищо вярно в качването на Кундалини. Ако човек работи системно и чакрите са отворени, няма проблем. Ако има затлачване с енергия в някоя чакра и избърза, то тогава може да си докара проблем.

# 331
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Не съм съвсем съгласна,ч е няма нищо вярно в качването на Кундалини. Ако човек работи системно и чакрите са отворени, няма проблем. Ако има затлачване с енергия в някоя чакра и избърза, то тогава може да си докара проблем.

Така е, да.  Peace
Аз и за това ѝ препоръчах да прочете повече по темата. За да е наясно кое как се случва и да знае повече за Кундалини.  Peace

# 332
  • Мнения: 36
Още не съм готова за Кундалини.Още чета,тепърва навлизам.Ще и дойде времето и на нея.
Благодаря Ви дами   bouquet

# 333
  • София
  • Мнения: 345
Здравейте,изчетох темата с голям интерес.Сега ще потърся и новата книга на Дона Идън.Искам да питам с какво е най-добре да се започне темпорално потупване или изчистване и балансиране на чакрите.

# 334
  • Мнения: 1 520
Здравейте,изчетох темата с голям интерес.Сега ще потърся и новата книга на Дона Идън.Искам да питам с какво е най-добре да се започне темпорално потупване или изчистване и балансиране на чакрите.
С това, което ти си прецениш и усещаш,че ти се отразява най-добре.
Книгата е замислена така,че да ползваш от нея онова, което те привлича.
Доста често обаче, някои техники и упражнения работят по-добре в съчетание с други...

# 335
  • Мнения: 1 520
СРЕЩА С НАЙ-ГОЛЯМАТА ЕНЕРГИЙНА ТЕРАПЕВТКА ДОНА ИДЪН

Как да използваме ангелската сила за лечение в "Здравето отблизо" - 15.01.2015
Българската ученичка на Дона Идън Людмила Данова говори за това как енергията може да възвръща паметта, засилва имунната система и възвръща жизнения тонус. Тя ни показа кои са основните точки на стреса.

# 336
  • Мнения: 4
Здравейте! При д-р Желева в пловдив някой ходил ли е и дали е доволен от услугите й? Не знам дали е за тук този въпрос  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт