ПЛЕТАЧКИте бримки преплитат,темите бързо отлитат

  • 26 845
  • 308
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 17 592
Аз пък разбрах как става различно идващия конец - идвало от самото оплитане на конеца... Аз, като плета лицево, иглата ми идва над конеца, а на опаковото я "оплитам" отгоре с конеца... при бримките, при които задния конец идва по- напред и той се изплита, техниката е огледално обърната... което, според мен, е много по- трудоемко.

# 31
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
тез схеми без схеми Simple Smile са обикновено чужди и ако си го четеш е супер лесно, даже може да си го припяваш плетейки и да се зомбираш Simple Smile
Обаче ако е мотив, аз си го рисувам и след това мога да не го гледам даже.. а с текст така не може - няма никаква логика в куп думи за бримки  Simple Smile

# 32
# 33
  • Русе
  • Мнения: 20
Привет на всички! Simple Smile)))
Дидк@, пончото е много сладко, цветовото съчетание е супер, а малката кукла е очарователен сладкиш!
Същите похвали важат и за жилетката на титиSimple Smile
 Днес се канех да поплета малко цветя, обаче малките правят само пакости и от бягане след тях не ми остава време за плетка Simple Smile)).
Дано по нощите остане Simple Smile)).
Спорна работа на всички вас и до скоро! Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 4


страшно ми допадна и като мотив и като модел Sunglasses

 Party

НАПРАВИ СИ САМ!

 Joy Joy

онзи мотив
кой питаше за бебешка пелена?



невероятно! Hug Sunglasses

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 00:02 от dodofit

# 35
  • Мнения: 3 550
тити, много весела жилетка. От онези памучни кълбета, които показа навремето, ли е?
Дидка, жълто и синьо е любимото ми цветово съчетание. Малката да си носи със здраве и радост пончото.

Моята жилетка е готова, но няма кой да ме снима.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 203
M-sunny, изчисти си кутията ,не мога да ти отговоря!/момичета извинете ме !/

Додофит , имаш ли по-голяма снимка или схема на тази жилетчица?

# 37
  • Мнения: 1 287
Дидка,сладурско пончо,разкошно!Със здраве да си го носи Дара!

Мириам,не си се вясвала много отдавна!Шалът е на вилка плетен,нали?Много е хубав!

Черен котарак,браво за рибката!

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 104
Благодаря за милите думи!
Тити, това оранжевото е плетено откъм ръкавите. Плетката под плетениците е 2х2 лицево и опаково, като се сменя през 2 реда. Само ластика отдолу е нанизван допълнително, щото нещо ми се размина изпълнението с първоначалната идея, но така дефекта стана ефект.

# 39
  • Мнения: 3 810
Дидка, да й изям бузките пу-пу!
Не знам заради моделката ли...много сладо пончо...

Та аз пак с празни ръце тукл...ама да съм в крак Wink

# 40
  • Мнения: 1 523
Благодаря ви за хубавите думи!
Steisi , на мен също ми е любима  комбинация,дори и детската стая е в тези цветове,както се вижда.
Мими,то и бузки много не  останаха...

# 41
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Чудно и явно е много добре прието от хубавицата Simple Smile
Как се плете такова нещо? Има ли шев?
Много красиво!!!

# 42
  • Мнения: 1 280
Много ви блягодаря на всички за хубавите думи за жълтото потниче,то ще е подарък за рожденият ден на дъщеря ми,която ще стане на 21....и сега съм заплела чанта,към потника,с цветя...за да станат комплект,ще има и някаква висулка за коса,също с цветя като на потничето,много се надявам да  и хареса и да си ги носи с удоволствие...чантата като стане готова ще я снимам,а за рожд, и ден ще и я подаря напълнена с други подаръци...това ми е плана за сега. Имам и много други,ама чакат в топбички и пликчета скрити... Embarassed

# 43
  • Мнения: 1 523
арт мама ,няма шев,плете се в кръг,на обръч.Започва се отгоре,бримките трябва да са брой,кратен на 4+4 бр.за линиите ,около които се наддава.Тъй като плетох само лицеви бримки на четните редове наддавам,на нечетните изплитам наддавката като опакова бримка.Ето снимка от средата на процеса.

Pinkito ,на такъв уникален подарък всяка дъщеря би се радвала!

# 44
  • Мнения: 127
Момичета,страхотни красоти сте сътворили отново!

Танитас,поздравления за полушапката,много добре се е получило!

Дидка
,хареса ми пончото,и аз се каня за тази пролет да изплета на малката,но досега не съм плела в кръг.Мисля,че това,което си обяснила,ще ми помогне.

Пинки,разкошно е потничето!Завиждам на дъщеря ти! Simple Smile

Марианкова,много хубави неща показа!

Ами сигурно ще пропусна някой,и в края на предната тема имаше много красоти!

Аз се захванах с болеро за малката,ама съм доникъде,защото м/у временно една приятелка много хареса жилетката,дето я изплетох за малката-кафяво и розово,и сега плета за нейната щерка същата,но сиво и розово.

Общи условия

Активация на акаунт