Първи срок ШЕСТокласникът изпрати с мисли и настроения чудати!

  • 25 133
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Честит празник и от нас  bouquet

# 242
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Честит 24 май!

На всички малчугани желая много здраве и успехи,
а на родителите им сили и търпение!

# 243
  • Мнения: 701
Отдавна не съм чела и писала в темата, отредена за шестокласниците.

Моята Симона е добре в училище, само с математиката сме скарани, не знам докъде ще стигнем. Лошото е, че и аз не мога да й помагам. Не ги разбирам задачите. Не ходи и на консултации, защото никой не ходел. А то сега като се пропусне, после е трудно. Много иска догодина да кандидатства в Априловската гимназия - най-добрата гимназия при нас - в паралелка "немски език". Казах й, че много трябва да заляга.

Иначе ходи на китара - избива я на изкуство! Има желание, което е най-важното.

Знаете ли как ще се отразяват изходните тестове върху успеха на учениците? Дали ще се вземат предвид при оформянето на оценките?

# 244
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Според мен няма как да се отразят, защото при нас започват от 03.06 и завършват на 12.06.
Няма да имат физическа възможност да ги проверят и върнат, докато се оформя успеха.

Поне в нашето училище госпожите са изключителон флегматични и мързеливи и едно контролно проверяват по месец, месец и половина. Какво остава за 25 задачи на всички едновременно.

# 245
  • Мнения: 121
Привет на всички мами на шестокласници!
Отдавна не съм писала, не съм чела и сега се записвам поне да ви следя, че нещо не ми достига времето за писане.
Желая успешно завършване на всички!

# 246
  • София
  • Мнения: 1 444
Ние от утре сменяме учебната смяна, от следобедна минаваме на сутрешна, с цел улеснение за така наречените *матури*
Не зная кое му е улесняването, може би смятат, че след обяд децата ще са по-изморени, нямам представа Факт е обаче, че настъпва едно объркване на смените и дублиране на кабинетите, което ме е страх да не им попречи, вместо да помогне-ще видиме Дано се справи успешно с изпитите, макар тя да е спокойна, аз много се тревожа Притеснява ме и това, че е отвикнала от толкова ранно ставане сутрин и сега ще е сънена, недоспала и ако изпита е в първите два часа, току виж ги проспала
Успех на всички дечица!
Стискам палци да се справят максимално добре

# 247
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Изпитът ще е между 3 и 4 час.
Друг е  въпросът, че побъркаха децата.
В последните 3 седмици при нас всеки ден има или класно или контролно.
Да не говорим, че отпаднаха устните форми на изпитване и
даскалиците дават само тестове,
които не разпределят пропорционално през годината,
ами се сещат последните седмици.

Лично аз съм му казала на моя ученик,
да не се притеснява и да не ги взима толкова насериозно,
те са главно за оценка на учителите.

# 248
  • Мнения: 188
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА НАШИТЕ ШЕСТОКЛАСНИЦИ, ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ПОВЕЧЕ УСМИХНАТИ!


И моя ученик от днес е първа смяна,след като цяла година бяха втора и съвсем е отвикнал да става рано.
Наистина им се събра всичко в края на годината,контролни правят ,класни,изпитват ги и сега от сряда матурите почват  ooooh!
И аз съм му казала да не се притеснява, в крайна сметка каквото направи ,буквално ще ги побъркват

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 09:07 от Emili*

# 249
  • Мнения: 701
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА! А СЪЩО И НА ГОЛЕМИТЕ - ТЕЗИ, КОИТО СА ЗАПАЗИЛИ ДЕТСКОТО В СЕБЕ СИ!

Ще изкараме и тази учебна година, за т.нар. "матури" няма да се притесняваме много-много.

Ще му мислим догодина - че е много важно.

# 250
  • Мнения: 11 607
Честит Първи Юни, на мами и на деца! Безгрижно детство и повече детски усмивки! Нищо,че са тийнове вече, но за нас са си деца.....


Успех на матурите на всички нас!


При нас днес заради 1.6. имат само 3 часа .....

# 251
  • Мнения: 2 577
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички малки , големи и още по-големи ДЕЧИЦА !!!
Много здраве и късмет, безгрижни слънчеви дни, и много много усмивки  Hug


По случай празника, бяха уикенда на "тим билдинг". Страхотно е било, с много игри и лагерен огън. Дори са си приготвяли вечеря на открито  Hug
От днес и при нас са първа смяна  Peace започват две напрегнати седмици
УСПЕХ на всички пожелавам  Hug

Моят син ми каза, че започнали камери да монтират и ме пита дали не съм чула да са взели решение в дните на матурите да не се учи, а само за тях да ходят  newsm78 Аз лично нищо не съм чула, но явно в училище си говорят ...

# 252
  • Мнения: 2 138
Здраявейте, и честит празник на порасналите ни деца.   bouquet
И моят син вече е първа смяна, но това му харесва. Има повече време. Даже и да кара колело вечер.
Вече май са ги оформили по почти всичко заради матурите.
За него е тъпо, да не вземат оценките, тъй или иначе си е изпитване на целия материал.
Успех на децата.

# 253
  • София
  • Мнения: 1 444
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЦА!!!

Успех на изпитите на всички шестокласници!
Ще се справят децата, те са по-оправни и подготвени отколкото ние си мислиме.Нека им гласуваме повечко доверие и всичко ще е наред.
А в крайна сметка каквото сабя покаже, няма да ги побъркаме в края на годината, и без това много им се събра.
Успех и повечко късмет!!!

# 254
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Тъй като вчера нямах Нет - искам да честитя на всички деца вчерашния първи юни - да са здрави и щастливи   bouquet
Успех желая и аз на матурите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт