Заведения, в които НЕ се пуши

  • 41 630
  • 230
  •   1
Отговори
# 180
  • Пловдив
  • Мнения: 419
За Пловдив - квартал Кичук Париж - ресторант Валдес и ресторанта до магазин Слънчеви лъчи - и двата са с надпис "забранено пушенето", пред втория съм виждала група зъзнещи пушачи, които явно хапват вътре в ресторанта Mr. Green

# 181
  • Мнения: 2 592
Сладкарница Двете фукли в горната част на Христо Ботев, в близост до Петте кьошета. Днес останах приятно изненадана, че има сладкарница, където да заведа детето без да се притеснявам, че ще ми го одимят  Crazy
Но има стълби и не е много удачно за майки с колички според мен  Thinking

Преди (до преди някой-друг месец) в Маркрит се димеше супер яко. А те обикновено не са много големи и ставаше нещо ужасно  Sad
Някой има ли скорошни наблюдения?

# 182
  • Мнения: 242
Не трябва да се пуши в нито едно заведение. Не трябва да има изключения. Ако някой иска да пуши да го прави в дома си. Само че тогава нали се сещате какво ще се случи с този толкова печеливш бизнес, свързан с тютюна. Там се въртят страшно много пари и непушенето ще създаде много проблеми. Затова сега само си говорим за забрана на тютюнопушенето на обществени места и пак се оставят вратички.

# 183
  • София
  • Мнения: 13
Тази седмица бях във Варна и се впечатлих много , в Лапастерия на Ян Палах не се пуши изобщо, а в БМ Залива, си има наистина абсолютно отделна зала при това по голямата част в която не се пуши.
Много добре , наистина .

# 184
  • Пловдив
  • Мнения: 786
За Пловдив - квартал Кичук Париж - ресторант Валдес и ресторанта до магазин Слънчеви лъчи - и двата са с надпис "забранено пушенето", пред втория съм виждала група зъзнещи пушачи, които явно хапват вътре в ресторанта Mr. Green

В събота вечер бях в ресторант Валдес и се пушеше в цялото заведение!
Дочух, че много заведения правят така- до 18 часа не се пуши вътре (предполагам работното време на службата за проверки) и след това се раздават пепелниците.

# 185
  • Пловдив
  • Мнения: 419
За Пловдив - квартал Кичук Париж - ресторант Валдес и ресторанта до магазин Слънчеви лъчи - и двата са с надпис "забранено пушенето", пред втория съм виждала група зъзнещи пушачи, които явно хапват вътре в ресторанта Mr. Green

В събота вечер бях в ресторант Валдес и се пушеше в цялото заведение!
Дочух, че много заведения правят така- до 18 часа не се пуши вътре (предполагам работното време на службата за проверки) и след това се раздават пепелниците.
Подай сигнал на телефона на Риокоз - 032/640222

# 186
  • Мнения: 685
Тази статия уби всичката ми вяра, че нещата ще потръгнат: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3608211 Вече не знам дали в тази държава нещо ще се направи както трябва.
По въпроса за РИОКОЗ, бях писала, че са отишли по мой сигнал. И какво ми казаха по телефота: "При направената проверка са установени нередности (няма зона за непушачи) и е НАПИСАНО ПРЕДПИСАНИЕ  за отстраняването им". Няма глоба, няма нищо!

.Ели., извинявам се, ще се придържам към темата. Peace

Последна редакция: пн, 14 фев 2011, 10:26 от bebo4ko

# 187
  • Мнения: 7 821
bebo4ko, статията е интересна и ще я оставя, НО моля да не се стига до дискусии по нея!
Предмета на тази тема е друг!

# 188
  • Мнения: 2 132
Тази статия уби всичката ми вяра, че нещата ще потръгнат: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3608211 Вече не знам дали в тази държава нещо ще се направи както трябва.
По въпроса за РИОКОЗ, бях писала, че са отишли по мой сигнал. И какво ми казаха по телефота: "При направената проверка са установени нередности (няма зона за непушачи) и е НАПИСАНО ПРЕДПИСАНИЕ  за отстраняването им". Няма глоба, няма нищо!

.Ели., извинявам се, ще се придържам към темата. Peace
Ходи пак и виж дали са изпълнили предписанието. Ако не са, звънни им на Риокоз пак Simple Smile
При нас в Пловдив има телефонен секретар и няма с кой да си говоря за направените проверки..

# 189
  • Мнения: 72
Здравейте, в Chocolate  на Раковска в София има стикер, че пушенето е забранено, в цялото заведение. На масите няма пепелници, което не пречеше на един възрастен мъж да си пуши и да тръска в празна кутия от цигари на масата си.

# 190
  • Мнения: 685
Здравейте, в Chocolate  на Раковска в София има стикер, че пушенето е забранено, в цялото заведение. На масите няма пепелници, което не пречеше на един възрастен мъж да си пуши и да тръска в празна кутия от цигари на масата си.
И не му ли направиха забележка? Shocked

Да добавя още две заведения за София.
The Boulevard- намира се на бул.България зад бензиностанция OMV. Малко след Jumbo посока центъра. Има си отделно зона за пушачи, която е по-малка. В тази за непушачи има диванчета и високи маси за хапване.
Другото е "Il Forno" на Дойран преди поликлиниката до Platan. Има си отделение за непушачи. Лошото е, че се влиза при пушачите и по едни стълбички се слиза в салона за непушачи.

# 191
  • София
  • Мнения: 10 703
Не знам дали е писано за заведението,в Арена Запад пицария Виктория основния салон е за непушачи,има стъклено отделение за пушачите. Много гот,никакъв дим не се усеща,снощи бяхме там. И колкото да скачат и да драпат пушачите, в зоната за непушачи беше фул, хората чакаха да се освободи маса, а при пушачите имаше места. Peace

# 192
  • Мнения: 2 241
Във всички пицарии Виктория има отделни салони за непушачи  Peace

# 193
  • Мнения: 1 569
В София в етно ресторанта Весело село се пуши след 21.30ч. Точно тогава започва и шумният купон и не е много подходящо за деца.

Да допълня предложението от Бебо4ко - на България точно до Спридър Сторс заведение Марсел. Има огромна зала за непушачи, тотално отделена от пушачешката. Според мен е много подходяща за ходене с деца.

# 194
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Ето, че и други от вас са забелязали.че вечер се пуши в заведения, в които уж не се пуши или пък директно в залата за непучаши.
Въпрос от моя страна- как да се подаде тогава сигнал? За конкретна проверка в късните часове?

Общи условия

Активация на акаунт