Любители на котки - тема18

  • 24 349
  • 375
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 940
Записче от мен в новата темичка.

иланг-иланг и мойто момче обича да ляга ту на мойто ту на половинката на мястото, само дето не хърка  Laughing.  Когато спим и двамата на леглото ляга до нас и понякога ни бута и двамата в ъгъла, дъщеря му и тя същата.

# 16
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Айде и аз в новата тема... Hug

Наш Арчи също всеячески се опитва да изгони мъжът ми от леглото и после идва да се гушка при мен,любимият му номер е да си завре муцуната до ухото ми,а дупето да го качи на главата на мъжът ми или  отива при него и започва да му се репчи и да му показва кой всъщност е шефът-борбата за моето сърце е голяма.... Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 375
запис    bouquet
Ей, че и Алф изтипосан на първа страница - мойта гордост Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 027
честита ни нова тема Simple Smile прегръдки за всички котколюбци Simple Smile

# 19
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Поздрав от един истински сладур , макар и анимационен ...
http://www.vbox7.com/play:1bd4b76f
...и малко сладка простотийка...
http://www.vbox7.com/play:e6f8fcb7
...прекрасна презентация ...на живичък Гарфийлд...
http://www.vbox7.com/play:654f884f

Да ни  е честита новата тема и да са ни живи и здрави пухчовците !!!
Моите стриктно всеки ден си търсят попарата , удрят по час на оченце и после изчезват да набавят протеините  Laughing селски ловджии , кво да ги направиш...

# 20
  • София
  • Мнения: 1 825
И аз съм пропуснала да пратя снимки на моите.
А по отношение на бездомните котки - всеки път оставям храна до контейнера, но котки не виждам. Като вървя по улиците на друг квартал и чуя котешко мяукане търча като обезумяла да видя дали животинчето не е само, не е гладно, болно ... Междувременно си мисля: "Хайде, намери пак за какво да се измъчваш". Как успявате да преодолеете болката от това, което виждате. За жалост, точно за това не желая да живея в България, колкото и да си обичам Родината.

За авторката на темата -   bouquet от нас, въпреки че съм с моите само в сънищата си /снощи ги сънувах и както и да го броях все до три го дакарвах - и трите сиви и охранени и само едното кьорчо/.

# 21
  • Мнения: 4 116
Ан Мари, благодаря за помощта за линка  Hug
Сутринта бързах да излизаме и не го направих както трябва.
Мълнийке, мерсаж за поздрава!
Емел, много са нещата, за които да се измъчваме в Бг, не само котките. И на мен ми се свива сърцето като изляза навън. Децата, които мият прозорци по кръстовищата.....малките бебета, дето ги размъкват ромки в студовете и просят...
Котките някак се оправят навън и сами.  Макар че малките котета са доста уязвими... Но за съжаление света е такъв, поне в нашата родина  Confused
Как го преодолявам ли, въздишам тежко, преглъщам горчиво, помагам, ако мога с нещо и продължавам.

Алф ми е много любим  Heart Eyes как няма да е на първа страница  Laughing

Очаквам снимки от пропусналите  Grinning ted_cat@abv.bg

# 22
  • Мнения: 5 173
Запис

# 23
  • Мнения: 11
 newsm06 newsm06  ето ме и мен
моите са четири момиченца -котенца  Laughing
И са толкова дебели,  приличат на зайчета  Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 1 825
Емел, много са нещата, за които да се измъчваме в Бг, не само котките.

И аз това имах предвид, но работата ми е свързана с това да помагам на хората и виждам колко малко от тях оценяват колко много давам от себе си; колко от тях гледат да излъжат, да те минат; колко от тях имат намарение да се борят, да печелят, да вземат живота си в ръце и колко да живеят на гърба на другите. С животните е много различно.
Ще ви разкажа един случай: /Изтрито/.
По-късно ще изтрия настоящия си пост, за да не остане в архивите и за да не бъде прочетен от някой, който не изпитва любов към животните и не би могъл да разбере подбудите ми.

Последна редакция: нд, 25 яну 2009, 15:12 от Емел

# 25
  • Мнения: 4 116
 Joy   Joy    Joy
Eмел, ще пукна от смях ....... Това е уникална случка.  hahaha

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 723
Емел ще падна от стола направо Laughing

Червенокоске ще ни покажеш ли пухличките?

# 27
  • Мнения: 5 173
Днес се подписах в някаква подписка за защита на животните от жестокост. Момичето имаше едва 20-ина подписа ooooh!

# 28
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Хаха  Laughing ... Емел , не трий мила , случват се такива работи и аз така се обърках минавайки покрай къщичката на едни възрастни комшии....Прибирах се късничко от гости , вървим си в тъмното с булонката ми Джули (прекрасна приятелка ми беше ,ех..) и минавайки покрай паянтовата им къщичка чувам странен вопъл....Замръзнах ме и аз и кученцето ми ...Докато мозъка ми асимилира,че не е скимтене , не е ръмжене , че няма нищо животинско ами....мммдаааааа....и като ме напуши смях , шок и ужас от пенсионната им възраст, срам , че неволно съм проникнала в личното им пространство - бяяяяг двете с Джулка и после неможех да ги погледна в очите дълго време....А какви котколюбци са все още...по една тумба котенца отглеждат всяко лято и всяко си има име и история , докато не се загуби нанякъде по котешкия си път ....такива мити работи .  Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 5 729
Паркирам се и аз.
Така съм го закършила с кръста,че едвам стоя на стола.Покрай мен и Пинко будува цяла нощ,неможах да мигна  Sad

Общи условия

Активация на акаунт