Помощ,помагайте.Много ни урочасват!!!

  • 28 788
  • 339
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 448
Изчетох внимателно всички 19 страници и ме заболя главата.
Мисля, че съм урочасана.  Laughing


Нямаш грижи, попипване и поръсване със светена вода от манастира, ще ти свършат работа.  Laughing

# 286
  • Мнения: 12 672
Изчетох внимателно всички 19 страници и ме заболя главата.
Мисля, че съм урочасана.  Laughing


Нямаш грижи, попипване и поръсване със светена вода от манастира, ще ти свършат работа.  Laughing

Ако това не подейства, аз знам и едно друго средство -  Аулин.

# 287
  • Мнения: 176
И кой следи точно щъркела, минал по трасето Йерусалим - България? Че, ако стане грешка ... Laughing

ДжиПиЕсите са затуй, душа.  Да не стават недоразумения от различен характер.

Да, ама как ще сме сигурни, че си го носи от Ерусалим.

Е, задоволителен отговор на това не съм срещала все още...  Не всичко на тоя свят явно е познаваемо  Wink
Може вещите баби да си имат начин да разпознават щъркелите.  А и то ще се види от ефекта върху уроките: ако има такъв - явно е зимувало където трябва пернатото.  Ако не - връщаме се към попипването.  Или метлата.  Или чесновите плитки.  Или ол ъв ди ъбъв.

# 288
  • Мнения: 1 630
Не мога да спра да се смея с глас. Отдавна не съм чела нищо толкова смешно.
От друга страна силно се надявам, че авторката си прави майтап с нас, защото иначе горко му на това дете.

# 289
  • Мнения: 4 187
Аз пък не повярвах на очите си, като видях, че темата е станала 20 страници. Викам си бре, колко урочасани има  Laughing.

# 290
  • София
  • Мнения: 2 840
"Ако е мъж мъдо да му окапе..."
Култово!

# 291
  • Мнения: 2 388
Нямаш грижи, попипване и поръсване със светена вода от манастира, ще ти свършат работа.  Laughing

От изчетеното си избрах варианта с яйцата. Flutter
В замяна предлагам попиване на друг урочасан. Laughing

# 292
  • Мнения: 505
Имам приятелка, която не само вярва в урочасване, но и бае против уроки - наследила го е от баба си.
Та и нейното дете все беше урочасано, защото беше много красиво - беличко със сини очи. Няма да ви казвам, колко ме беше яд, че моето мургаво момиченце, никой не го урочасва. А степента на уроките се определя по време на баенето - ако докато се бае само се прозяваш 1 степен, но вземеш ли да плачеш положението е сериозно.   Mr. Green
Между другото става въпрос за жена на трийсетина години.

# 293
  • Мнения: 1 303
А степента на уроките се определя по време на баенето - ако докато се бае само се прозяваш 1 степен, но вземеш ли да плачеш положението е сериозно.   Mr. Green

А ако започнеш да виеш-нищо няма да помогне,все ще си ходиш урочасан Joy

# 294
  • Мнения: 936
Това за капенето на мъдото го чух случайно от едни комщии. Беше се развихрил поредния им бурен скандал , и мъжът - почти постоянно пиян разпопен поп - крещеше:Ако лЪжа, да ми изсъхнат мъдете!
За попипването нищо не знаех, чак се възмутих от себе си!Как може да съм такава невежа!
И сега да ви попитам - как да разбера кой ме е урочасал да кача 2-3 кг? Дайте съвет какво да правя! Мисля да се попипна, и после освен един шоколад да си чупна. Дали ще помогне?

# 295
  • Мнения: 212
Нямаш грижи, попипване и поръсване със светена вода от манастира, ще ти свършат работа.  Laughing
От изчетеното си избрах варианта с яйцата. Flutter
В замяна предлагам попиване на друг урочасан. Laughing

Аз имам две яйца на разположение. Мога да ти ги чукна ако искаш...  Simple Smile няколко пъти за по-сигурно... ако не стане от първия път...  Flutter

# 296
  • Мнения: 3 405
Изчетох внимателно всички 19 страници и ме заболя главата.
Мисля, че съм урочасана.  Laughing


Плюй си в пазвата!
Ох, това беше, ако те стреснат Laughing

# 297
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте мили мами,да ви се оплача,от както ни изписаха от болницата преди 7 месеца вече, детето ми е всеки ден урочасано, виждам се в някакъв ужас.Какво ли не правя, и конци по ръката, и чесън в кошарата, и синя гривничка, няма ефект.Поливам с водичка като се приберем,пипам се като излизаме, така бях чела,но без никакъв резултат.
Ако някой може да ми каже някакъв съвет, приемам без възражения всичко.Благодаря ви предварително.

Ми да ви кажа, попринцип не вярвах на такива неща.До последно съм се надявала това да са глупости, но уви. По какво съдя ли? Ами по това , че като  сме на  разходка, и като се приберем е един неистов рев, просто няма успокоение датето, какво ли не му правя,галим се, прегръщаме, пеем, но рева си продължава,и реве все едно го колят(така да се изразя),не може да си поеме дъх от рев.Попринцип бабами бае на яйце и като и се обадя да му чукне яйце и след няма и 2 минути всичко отихва, все едно нищо не е било. Чува ла съм,че с кръщине всичко ще мине, дали наистина е верно.
ooooh!
Май трябваше първо да пораснеш и после да гледаш деца.

# 298
  • София
  • Мнения: 17 592
Сетих се, бе, хора!!!
В случай на упорити уроки - изперете бебето с бонус антикал!
Гони всякакви уроки, както и петна...

# 299
  • Мнения: 176
Нямаш грижи, попипване и поръсване със светена вода от манастира, ще ти свършат работа.  Laughing
От изчетеното си избрах варианта с яйцата. Flutter
В замяна предлагам попиване на друг урочасан. Laughing

Аз имам две яйца на разположение. Мога да ти ги чукна ако искаш...  Simple Smile няколко пъти за по-сигурно... ако не стане от първия път...  Flutter

Ей, аз се притеснявах, че само моя мъж е невъзпитан и няма никакво уважение към такива работи.  Споделих с него нуй-онуй - не за друго, ми щото онази вечер голямото дете се разрева неистово без причина  - и той взе, че предложи същото.  Чак ме е срам.  Един мой състудент пък навремето, като чу една колежка да казва, че още си носи мартеницата, щото не била видяла щъркел нея пролет, веднага каза:  "Ела, бе, ще ти покажа."  Ужас направо.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт