Къде в ПЛОВДИВ???-4

  • 154 281
  • 1 490
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Мнения: 1 230
Момичета,помагайте-поръчаха ми да купя за подарък плажна хавлия с Уинкс/Winx/ и понеже хич ме няма по момичешките работи/и не съм се и заглеждала по тях/-идея си нямам къде има.Ако не хавлия-нещо друго да препоръчате за 7-годишна госпожица за подарък/ама пак да е с Уинкс-ите/...или поне кажете къде има избор,ако може и на на поносими цени.
Плажни хавлии с герои има в Евроленда на Менделеев. Качеството е много добро. Цената - мисля че беше 5 лв, защото сравнявах с една доста оръфана /по-тънка/, която взех миналата година на тази цена от Младежка...

# 1 441
  • Мнения: 580
Moмичета,да сте мяркали по магазините черна чанта на бели точки ?Имах глупостта даи купя такива обувки,обаче чанта не намирам Confused

# 1 442
  • Мнения: 2 132
Moмичета,да сте мяркали по магазините черна чанта на бели точки ?Имах глупостта даи купя такива обувки,обаче чанта не намирам Confused
А само черна или бяла не пасва ли?

# 1 443
  • Мнения: 580
Аз в момента ги нося с бяла, изчистена чанта,но ми се искаше ад са си комплект Blush

# 1 444
  • Мнения: 5 138
Здравейте момичета,
живея отскоро в Пловдив и почти не познавам никой затова се обръщам към вас.
Чакам бебе и имам количка от ТСМ-а триколката светло+тъмносиньо, но ми е на 500км от Пловдив и няма как да разбера дали влиза в асансьора, ако някоя от вас знае моля ви се да ми кажете, защото не ми се иска да я докарам тук, а ако не стане няма къде да я държа.
Благодаря предварително.

# 1 445
  • Мнения: 351
Здравейте момичета,
живея отскоро в Пловдив и почти не познавам никой затова се обръщам към вас.
Чакам бебе и имам количка от ТСМ-а триколката светло+тъмносиньо, но ми е на 500км от Пловдив и няма как да разбера дали влиза в асансьора, ако някоя от вас знае моля ви се да ми кажете, защото не ми се иска да я докарам тук, а ако не стане няма къде да я държа.
Благодаря предварително.
Много е относително, аз в нашия асансьор едвам се напъхвам, а като отида на гости при сестра ми има място за още една количка. По-добре да ти я измери някой и да видиш колко е голям вашия асансьор Peace

# 1 446
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте момичета,
живея отскоро в Пловдив и почти не познавам никой затова се обръщам към вас.
Чакам бебе и имам количка от ТСМ-а триколката светло+тъмносиньо, но ми е на 500км от Пловдив и няма как да разбера дали влиза в асансьора, ако някоя от вас знае моля ви се да ми кажете, защото не ми се иска да я докарам тук, а ако не стане няма къде да я държа.
Благодаря предварително.

В асансьор в жк Тракия влиза,но все пак зависи от асансьора както е писала и tedi80

# 1 447
  • Мнения: 8 242
Аз в момента ги нося с бяла, изчистена чанта,но ми се искаше ад са си комплект Blush
Трудно ще нацелиш големината и нюанса на точките.. По-добре с този вариант според мен  Peace

# 1 448
  • Пловдив
  • Мнения: 724
В панелка със стандартен асансьор не влиза - имам две познати, които на всяко излизане и прибиране си сгъват количките #Crazy

# 1 449
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Момичета аз издирвам добър личен лекар за мен и мъжа ми (педиатър за малката си имаме ) по възмжност в Кичука , че нашия в момента, разбира от медицина по-малко от мен  doh а нали юни месец може да се сменят  smile3508
ПП знам че въпроса ми не е много за тук , ам в Здравния никой не ми отговаря ....

# 1 450
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
искам да Ви попитам знаете ли някои добър диетолог.

Последна редакция: сб, 16 май 2009, 11:00 от boonboon

# 1 451
  • Мнения: 8 242
искам да Ви попитам знаете ли някои добър диатолог.
ДиЕтолог Simple Smile За възрастен или за дете Simple Smile
Ама не виждам как особено ще ти помогнат, освен да ти вземат парите Simple Smile Ако сама нямаш воля да постигнеш нещо, едва ли диетолог ще може  Wink
Питай в "Красива мама".

# 1 452
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
аз воля си имам, но с тези диети които правя свалям и после пак на горе без да ям много и сладко. Иначе ми трябва за възрастен

# 1 453
  • Мнения: X
Здравейте! Търся комплект /купа, чаши и черпак/ за пунш? Някой виждал ли е къде се продават?

# 1 454
  • Мнения: 690
искам да Ви попитам знаете ли някои добър диетолог.


Една позната мама се свърза с Огнян Симеонов  - свързва се с него по скайпа, плати еднократно 50 лв., а той й изготви програма  Peace след това периодично се консултира с него. много е доволна и отхвърли доста кила /ако не се лъжа над 15-20/ ... Има тема за него в красива мама, там би трябвало да има и координати Peace

Общи условия

Активация на акаунт