Занимавки, моделиране и апликации за малки и големи 2

  • 345 900
  • 1 209
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 877
Маските са жестоки, показах ги на Анчето и събудиха завист, възхита и ентусиазъм.
Довечера очевидно ще се лепи Simple Smile
А като видя, че се е работело в клуб, кутийките с разни материали, компанията - мале-мале.

# 31
  • Мнения: 3 161
ех, сега как ме караш да съжалявам, че не можахме да дойдем.  Confused
ще повторите ли темата заради нас, плззззз. Flutter


ами другите ни теми са не по-малко интересни; предстоят куклите от дървени лъжици, както и интернационално парти с изработеното през месеца; тук е програмата ни за януари: http://priateli.info/
Но ако ми пишеш предварително кога бихте искали да дойдете, специално за вас ще нося и материалите за кукерските маски. Ирина е много впечатлена от снимките с арт проекти на Марена и много би се радвала да я види отново.
Анда, не пречи да правим заниманията и в съботно-неделен ден за по-големите деца, които са на градина през седмицата, стига да намерим няколко ентусиасти и подходящо място; използваме това, че през седмицата клубовете не се пълнят много. Иначе много бихме се радвали да имаме сред нас Анчето, а и майка й!

Може би тук е мястото да кажа, че правим тези групи за нашите деца, с некомерсиална цел, така че се надявам да не се брои за реклама. В момента сме отворени за гости (предвиждаме групи до 10тина-12 деца) и ако и други имат желание да ни посетят, са добре дошли (но е добре да ни пишете предварително на playcentre.priateli.at.gmail.com или на ЛС.

# 32
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 852
Благородно ви завиждам, че организирате подобни занимания. Вижте на какво попаднах - http://picasaweb.google.com/snucelo/FOTOIDEAS# . Не съм сигурна това занималня ли е, детска градина ли е,  но определено много голяма част от нещата, които използват и с които си играят децата са ръчно направени. Има страхотно много идеи според мен.

# 33
  • Мнения: 998
Ето така трябва да се учи, за да заобичат децата ни ученето.
Благодаря за линка, Miriel   bouquet

# 34
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Благодаря за систематизираната информация! Скоро ще покажем и нашите творения.

# 35
  • Мнения: 3 810
първия пост на темата е разкош  bouquet
Да припомня че все още си чакам миналогодишната промоция на Фют- Бърборино(цяла колекция за 1 минала година за към 6лв.), но още я няма....
Та...за много години!
Няма да показвам нищо...Купихме на децата една голяяяма дъска- от едната страна бяла- магнитна за писане с маркер, а от другата черна за тебешир. Голямо творене пада....
Емем страхотни маски!

# 36
  • по течението на реката
  • Мнения: 325
Miriel,наистина е страхотно това,на което си попаднала.Иска се много фантазия и сръчни ръце за такова нещо.
Емем,маските са прекрасни.Ето такива сръчни ръчички имам предвид smile3501.
Ето малко и от нас:
Тези неща са на сина ми -  http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9924382        
а това е изработила щерката - http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9909516   

iviche ,благодаря и на теб,ти знаеш за какво,само дано да съм оцелила мястото  Weary

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 23:21 от mlambeva

# 37
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 852
В Пикасо има толкова много неща, направо ми се замайва главата като си помисля какво може още да се открие. Mlambeva колко големи са децата ти. Това, което е направил синът ти нещо като оригами ли е? Клоуна също е много сполучлив.

# 38
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
страхотна тема, поздравяваме ви за всичко, което сте събрали в нета, благодаря ви

# 39
  • по течението на реката
  • Мнения: 325
Да,Miriel,определението ти е много точно, "нещо като оригами".  smile3521 Допадна ми,защото все още са бледи опити.Но много се е запалил и всяка свободна минута запълва с това.За сега по-често се цели в кошчето,ама то без това не може. Simple Smile А иначе децата ми са на 11 и половина.

# 40
  • Мнения: 3 271
Ели, страхотна си! Благодаря ти за огромния труд!! Така ще е много лесно да си ровим за идеи.
Трябва да сложа някои от нашите по-нови неща.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 485
Здравейте майки на творци,
За много години! Честита нова тема. Благодарности на Ели.

Бързам да се похваля, че моята дъщеря вече "рисува", ако това може да се нарече рисунки. Но наскоро почна да рисува дядо Коледа, който много я впечатли, и 7-8 пъти нарисува едни и същи завъртулки. След това под мои напътствия нарисума ето тези снежни човеци:
http://emmilly.multiply.com/photos/album/24#22
Снимката е кофти, но я обработих малко, за да се вижда молива.

# 42
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
У дома много се забавляваме с домашния пластелин на Хедра - ако може да се добави в началото.

# 43
  • Мнения: 1 687
Здравейте и от мен, вече съм на линия. Както бях обещала започвам с показване на творенията.Това е покривката с  печати направени от картоф,звезда която свети,гипсови фи … 88;ки. Всичко от перли: пеперуда , папагал, звезда , Името на Вики, това е от градината и не на последно място лисчетата с моделите от перли

Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 09:44 от viki_hrisa

# 44
  • Добрич
  • Мнения: 5 458
viki_hrisa, моделите от перли са много оригинални. А малката госпожица явно и с бродирането се справя добре.

Общи условия

Активация на акаунт