?Въпроси всякакви?

  • 1 835 584
  • 5 381
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Момичета, искам да ви попитам дали бихте пуснали тема с подробности  ако момиче от форума ви завлече с пари? Имам едни проблеми с една поръчка, която не мога да получа вече от месец и не знам как да постъпя?

# 1 171
  • Мнения: 4 785
Момичета, искам да ви попитам дали бихте пуснали тема с подробности  ако момиче от форума ви завлече с пари? Имам едни проблеми с една поръчка, която не мога да получа вече от месец и не знам как да постъпя?

Ами с нея свърза ли се да ти даде някакво достоверно обяснение?

# 1 172
  • Перник
  • Мнения: 396
Момичета, искам да ви попитам дали бихте пуснали тема с подробности  ако момиче от форума ви завлече с пари? Имам едни проблеми с една поръчка, която не мога да получа вече от месец и не знам как да постъпя?
Преди време изгорях с 20лв. от едно нещо, което продадох в Продавалника. Жената така и не ми прати парите. Но там има тема за подобни персони Twisted Evil отзивчиви потребителки, едната от които беше отишла до въпросната на адреса й и й беше казала, че ако не плати ще се разправям по съдебен път. Като и да е, отказах се да се разправям.
Та ако е от друг град, можеш да влезнеш в темата на града, в "По градове".
А иначе аз бих пуснала тема. Може би за начало само с инициали и адрес, може и да се осъзнае и да ти прати парите. Ако пък не ще напиша цялото име. Сигурна съм, че ще бъде поне обществено порицана и всички ще я сочат с пръст.
Егати и хората, никой на никого не е длъжен. Не си ли дава сметка тази жена /и другите подобни/, че взимат от хляба на детето ти. Отвращавам се от такива хора.

# 1 173
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Момичета, искам да ви попитам дали бихте пуснали тема с подробности  ако момиче от форума ви завлече с пари? Имам едни проблеми с една поръчка, която не мога да получа вече от месец и не знам как да постъпя?

Ами с нея свърза ли се да ти даде някакво достоверно обяснение?
Много пъти, и днес отново на два пъти. Първо на скайп където съответно не получих отговор и след това по телефона където мми наговори няколко дълги и опашати една след друга. Embarassed

# 1 174
  • Мнения: 4 785
Момичета, искам да ви попитам дали бихте пуснали тема с подробности  ако момиче от форума ви завлече с пари? Имам едни проблеми с една поръчка, която не мога да получа вече от месец и не знам как да постъпя?

Ами с нея свърза ли се да ти даде някакво достоверно обяснение?
Много пъти, и днес отново на два пъти. Първо на скайп където съответно не получих отговор и след това по телефона където мми наговори няколко дълги и опашати една след друга. Embarassed

Щом си сигурна пускай тема, да няма и други опарили се. Тя ако искаше да беше разрешила проблема до сега  Peace

# 1 175
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
В какво да съм сигурна, на скайп си пише всичко, просто ще цитирам!

# 1 176
  • Мнения: 4 785
В какво да съм сигурна, на скайп си пише всичко, просто ще цитирам!

Още по-добре  Peace

# 1 177
  • Мнения: 4 120
Тук е имало такива теми и са били изтрити, защото според правилата форумът не носи отговорност за сделките и продажбите, на които непряко е посредник.

# 1 178
  • Мнения: 4 785
Форумът няма вина, има вина конкретен потребите и е хубаво останалите да се информират, за да не станат "жертви" и те. Или форумът е съгласен да е проводник, и на нечестни сделки като ги прикрива - щом трият темите, значи са съгласни този потребител да продължи или?  Rolling Eyes

# 1 179
  • Мнения: 4 120
Ами не знам, по-добре се обърнете към модератор и питайте, да не си изпросите наказание.
Не съм сигурна дали ги трият или заключват, но определено не се толерира.

# 1 180
  • София
  • Мнения: 642
И аз имам въпрос.
Понякога, но поне веднъж дневно като отворя някой сайт и изведнъж се отварят безброй страници. Просто една след друга, десетки. Случва ми се вече 3-4 ден.
Вирусясала си. Сканирай компютъра.

И на мен ми се случва тези дни. Пуснах антивирусната, но не хвана нищо. Освен да я сменя, че е някакво AVG и незнам дали е надеждна  newsm78
Може ли онлайн да го сканирам някъде?


Имам и още един въпрос към  N_A_N™....
В подписа ти пише: "Там дето буки сплитат върхари...". Спомням си, че беше от една песен. Като дете съм я чувала и ми беше много любима, но не я помня. Дали я знаеш цялата? Благодаря!

Последна редакция: сб, 13 мар 2010, 20:54 от rainbow

# 1 181
  • Мнения: 1 101
http://www.eset.com/online-scanner  ето от тук може да скенираш:peace:

# 1 182
  • София
  • Мнения: 642
lozeva, благодаря! Пускам я веднага.  Simple Smile  


Нещо не тръгва... Трябва да инсталирам ActiveX control. Или да си изключа поп-ъпсите ли? newsm78

# 1 183
  • София
  • Мнения: 6 210
rainbow, намерих текста на песента (естествено първият резултат в гугъл беше към нашия форум - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=205645.msg4692572#msg4692572 Joy).

Там дето буки сплитат върхари,
там дето вятър ечи,
тръгнали с песен трима другари,
в тъмните нощни тъми.

Ала врагът ги дебнел в засада,
дебнел ги зъл и суров,
пукнала пушка, първият паднал,
паднал юнакът ранен.

Текнали кърви в жълтата шума,
гаснели сини очи,
и партизанин тихом продумва,
сбогом другари добри.

На ми вземете моята пушка,
тя ще ви бъде другар,
с нея пазете гробът юнашки,
бийте фашисткия звяр.

Там дето буки сплитат върхари,
там дето вятър ечи,
тръгнали с песен двама другари,
третият мъртъв лежи.


И да попитам - имате ли идея защо не работи дир.бг  Thinking?
 

# 1 184
  • София
  • Мнения: 642
 Вени***, БЛАГОДАРЯ!!!   bouquet Страхотна си. Аз дори не се сетих да я потърся в Гугъла.  Embarassed Не мислех, че толкова стара песен ще я има. Даже си я затананиках вече.
Дир-а и на мен не се отваря  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт