Камък-дезодорант?

  • 178 765
  • 582
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 243
И аз имам такъв, майка ми го беше взела - мисля към 15-20 лв струвал. И аз съм доволна, макар да забравям понякога да го ползвам - затопля се леко и се разтърква на кожата. Няма никаква миризма, предотвратява и такава при изпотяване. Е не можеш да кажеш, че след 10 часов работен ден само с камъка ще миришеш на цветя и рози, но ...  Mr. Green

# 31
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
Прочетох, че не било само за мишници, ами и за крака, и за раздразнена кожа. Ще потърся да си купя. А  мие ли се след употреба и какво му става след 1 година, та се ползвал 1 г.? Носиш ли си го в чантата, като другите дезодоранти и да се ползва при нужда, или сутрин е достатъчно?

# 32
  • Мнения: 7
за да го ползваш, трябва да го навлажниш. след това трябва да изсъхне, защото се стопява. всъщност това му става след 1 год. - стопява се. може да си го носиш в чантата, по-малък е от ро-лон, но няма нужда, нанася се сутрин и издържа 24 часа. на краката го ползват за гъбички, обаче !!! не го ползвай едновременно под мишниците и на краката - може да се заразиш с гъбички там, където ги нямаш.

# 33
  • Мнения: 1 788
Супер, много ми помогнахте. Тъкмо това търся от доста време насам. Ползвала съм такъв камък, но беше някакъв немски и преди доста години - много икономичен и най-вече натурален изцяло продукт. Последно като питах в една сравнително голяма софийска аптека, ме гледаха доста странно и не можаха да ми помогнат Simple Smile

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 357
Много интересно този камък.Може да го пробвам ThinkingАма така и не  разбрах-предпазва от потене или от неприятна миризма.Май по-скоро 2рото newsm78

# 35
  • Мнения: 7
Много интересно този камък.Може да го пробвам ThinkingАма така и не  разбрах-предпазва от потене или от неприятна миризма.Май по-скоро 2рото newsm78

второто

# 36
  • Мнения: 6 713
Интересна тема, ще я следя! Simple Smile

# 37
  • Мнения: 224
Здравейте, мами!
Именно в тази тема прочетох за въпросния дезодорант и реших да пробвам. По принцип се изпотявам доста, но само под мишницте и никой дезодорант досега не ме е спасявал напълно от това. Реших да престана да мъча тялото си с химия и да пробвам върпосния камък. Купих си на L'Occitane. Вярно е, че е скъп - 38 лв. Но мога с ръка на сърце да кажа, че съм страшно доволна. Сутрин си слагам и после цял ден дори и да се изпотявам (ами се струва, че дори се потя по-малко), не мирише. Чувствам се много по-уверена от преди и не се притеснявам, че ще се появи неприятна миризма (преди се случваше и само заради вида материя). Така че, горещо препоръчвам този дезодорнат. Може и да не е на L'Occitane. Предполагам, че са направени на един принцип Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 170
Някой да знае къде в Пловдив може да се купи?

# 39
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
JuMe, кога го купи този камък? Аз питах преди време точно в L'Occitane на Витошка, но там ме гледаха потресено, а накрая ми предложиха камък за стържене на пети, щото...било камък! Оказа се, че не са чували за такова нещо. Ти какво им каза, че търсиш?

# 40
  • Мнения: 224
JuMe, кога го купи този камък? Аз питах преди време точно в L'Occitane на Витошка, но там ме гледаха потресено, а накрая ми предложиха камък за стържене на пети, щото...било камък! Оказа се, че не са чували за такова нещо. Ти какво им каза, че търсиш?

Преди 2 седмици някъде, но от L'Occitane на Шишман. Simple Smile Там знаеха за какво питам Simple Smile.

# 41
  • Мнения: 132
JuMe, кога го купи този камък? Аз питах преди време точно в L'Occitane на Витошка, но там ме гледаха потресено, а накрая ми предложиха камък за стържене на пети, щото...било камък! Оказа се, че не са чували за такова нещо. Ти какво им каза, че търсиш?

Преди 2 седмици някъде, но от L'Occitane на Шишман. Simple Smile Там знаеха за какво питам Simple Smile.
къде е магазина на Шишман и в каква опаковка е камъка,благодаря  bouquet

# 42
  • Мнения: 132
JuMe, кога го купи този камък? Аз питах преди време точно в L'Occitane на Витошка, но там ме гледаха потресено, а накрая ми предложиха камък за стържене на пети, щото...било камък! Оказа се, че не са чували за такова нещо. Ти какво им каза, че търсиш?

Преди 2 седмици някъде, но от L'Occitane на Шишман. Simple Smile Там знаеха за какво питам Simple Smile.
къде е магазина на Шишман и в каква опаковка е камъка,благодаря

# 43
  • Мнения: 7 263
Т.е. си се потиш, но не миришеш, така ли?  Laughing

Реално погледнато какъвто и дезодорант да сложиш кожата ти пак отделя пот. Всъщност ако е чиста и след това напръскана с дезодорант няколко часа потта не мирише. След това обаче влиза във взаимодействие и аз не знам с какво и тогава вече започваш да усещаш и миризмата на пот.

Много ме заинтиргува тази вещ - няма ли някой, който наистина да я е ползвал?
Колко време би траял подобен продукт?

и аз да попитам  Blush - къде точно е магазина на Шишман и в каква опаковка е камъка?

Последна редакция: нд, 08 фев 2009, 16:19 от Lennyh

# 44
  • Мнения: 224
Доколкото знам, миризмата на пот се получава от появата на бактерии. А този дезодорант-камък представлява соли, които унищожават именно тези бактерии и така предотвратяват неприятната миризма. Магазинът на L'Occitane на  ул. Цар Иван Шишман 12Б, тел.: 089 856 58 84, т.е. в частта по-бизо до Радисън. Ако питате продавачките за дезодорант-камък, те веднага ще ви го покажат. Но ето за всеки случай как изглежда:

http://www.strawberrynet.com/images/products/08053230703.jpg

Общи условия

Активация на акаунт