Коледа идва с нови надежди-да имаме повече видове прежди!

  • 37 152
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • с. Драгоево, обл. Шумен
  • Мнения: 60
Не знам какъв е проблема, при мен се отвори и антивирусната не риагира.

# 241
  • Мнения: 402
Явно е при мен проблема Peace

# 242
  • Мнения: 3
Момичета, вижте каква чанта намерих и ми се струва, че бързо и лесто става.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=326435&pid=9814384

# 243
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
добро утро!

изплетах си една шапка, че няма с какво да си съчетая един шал...
е вярно не ми стои много добре, но половинката първо ми каза, че съм смърф  Mr. Green,
а после ми каза, че шапката е като пруски шлем  hahaha

вярно, че се получи горе едно връхче като при смърфовете, но аз веднага го заших навътре...
кафявата лента отпред е подвижна и ще се закрепя с копче, така ще мога да си нагласям шапката, ако ми се разшири пак  Party

# 244
  • Мнения: 197
Хубава си е шапката, асялейн  Flutter Не знам защо ти се подиграва половинката , супер си е и много добре ти седи  Grinning

# 245
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
благодаря Найтуиш за подкрепата Hug

той  на другата шапка вика каска  hahaha
сега си призна, че и той искал шапка  Mr. Green
тази му стои ужасно, изглежда като джудже  hahaha

# 246
  • с. Драгоево, обл. Шумен
  • Мнения: 60
asyalein  шапката  е много хубава. Предложи на половинката си той да ти изплете по хубава шапка щом толкова разбира от плетене  Laughing

# 247
  • Мнения: 2 587
Снежи , много ми хареса този модел http://picasaweb.google.com/blackpanterochka/kGhnUE#5134546526564816498 , в тази връзка много те моля , ако имаш описанието на плетенето да ми помогнеш  Praynig

И аз моля  Praynig
То другото ми е ясно ,ама това напречното отделно ли се плете или се взима по бримка от другото,в смисъл не се пришива накрая  newsm78

# 248
  • Мнения: 197
благодаря Найтуиш за подкрепата Hug

той  на другата шапка вика каска  hahaha
сега си призна, че и той искал шапка  Mr. Green
тази му стои ужасно, изглежда като джудже  hahaha
абе важното е да е весело, не е лошо майтап да става Hug Peace

# 249
  • Мнения: 498
pepita66, jmoto аз лично не съм плела този модел, но тъй като сме го обсъждали, пък и някъде в описанията май го имаше - мотива на раменете се плете отделно и се прикачва към останалите части. Така като жилетка и на мен най-много ми харесва  Peace

# 250
  • Мнения: 278
Това не е сложно да се изплете отделно и се пришие. Но как да се оформят предниците и ръкавите т. е до къде да се плетат и как да са свивките.

# 251
  • Мнения: 40
За много години момичета!Преди време някоя от вас беше изплела болеро,което много ми хареса.Но за беда не си спомням в коя тема го видях,сега ви моля дайте идея.

# 252
  • София
  • Мнения: 17 592
katiABV ето тук има варианти по темата с тия плетеници, включително и схема. И аз мисля, че бая прежда ще отиде в тоя модел, но пък е сладко.

Мн. благодаря!!!

Mомичета, аз пак за ентрелака ще питам Embarassed, но от снимките в нета не ми става ясно как точно се започва, моля някой да ми обясни писмено или с подробни картинка от първата бримка тук или на ЛС, много ще благодарна!!! Hug

Моля, в никой случай на ЛС, и други искат да почерпят опит...  Crossing Arms  Wink

Щом не е с много игли, какво се прави с бримките, които в момента не се плетат?..  newsm78


Още 2 неща:
Някой да е правил или виждал пелерина с качулка? Ще правя после пелерина, модела,. който съм харесала, ми харесва долу, но искам да е по- прибрано при врата, че ще е връхна дреха за зима...

И снимка на пуловер с реглан, който да ляга красиво нагоре? Със схема,к евентуално (на конкретното нещо, не изобщо на реглан)? Моооля?...

# 253
  • София
  • Мнения: 17 592
http://picasaweb.google.com/blackpanterochka/kGhnUE#

Тук има и обяснения как се плетат.

# 254
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
За много години!
Да сте живи и здрави и много щастливи и вие и любимите ви хора!

Аз завърших първата си шапка ден след Коледа.
Миналата седмица оплетох втора. И сега съм се запaлила и аз по ентрелака... ама ще има да чака докато му дойде реда...  Гледах мислих и май разбрах... Wink

Ето моите размишления. Мисля че не бъркам, но като заплета ще съм сигурна. Бримките които не се плетат си седят мирно на лявата кука.

Общи условия

Активация на акаунт