Гоблени-38

  • 57 473
  • 437
  •   1
Отговори
# 420
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 654
На мен ми се иска да показвам, но няма какво. Това небе на Момичето на скалата направо ме убива - шиеш, шиеш и нищо не се показва  ooooh!

Искам да помоля, ако някой има схема на макове, но лесна и бърза, че една приятелка ни изненада с нанасянето си в нов дом и искам да й ушия гобленче, а и да се разнообразя с нещо.

# 421
  • Бургас
  • Мнения: 610
 petjah  кураж почти си на финала, не остана, не се отпускай видя му се края newsm10 newsm10 newsm10.

# 422
  • Мнения: 5 687
Честита Коледа и от мен!!!  Hug и Честито на всички именници  Hug

През почивните дни избоцках картичката, която Сисак очакваше  Wink, но не я получи. Ето я и нея:

# 423
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524


зорница - чертичките добре, а как шиеш реда - изкарваш целия ред е едната посока и след това връщаш в другата ли?  Tired понякога наистина си спестяват материал, но щом казваш, че редовно не ти стигат конци може да не е това причината.


Goody, изкарвам целия ред в едната посока и после се връщам в обратната посока да завърша кръстчетата. Дано съм обяснила добре,че не съм много по обясненията.

# 424
  • Мнения: 439
petjah,някои от тези харесват ли ти?

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 16:45 от bella_

# 425
  • Мнения: 65
Аз имам тези макове:

http://s61.radikal.ru/i173/0812/f0/d5ea2587aebb.bmp



Grid Size:   90 W  x  60 H
Cloth Count:   24
Design Area:   9,53 cm W  x  6,35 cm H   ( 83 x 49 stitches )



Legend: DMC Stranded Cotton

A   223   shell pink - lt
B   347   salmon - vy dk
C   350   coral - md
D   351   coral
E   352   coral -lt
H   353   peach
V   472   avocado green - ul lt
L   543   beige brown - ul vy lt
M   611   drab brown
•   613   drab brown - vy lt
N   3021   brown gray - vy dk
O   3362   pine green - dk
P   3363   pine green - md
R   3364   pine green
S   3721   shell pink - dk
T   3770   tawny - vy lt
K   3799   pewter gray - vy dk

# 426
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Ето я и моята Казанска Св. Богородица. Пазих я за новата темичка, но там ще покажа напредъка.


А това ламе наистина ще ми вземе здравето май!

# 427
  • Мнения: 2 925
схеми на макове има тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=261651.0
Не са кой знае колко на брой обаче:)

# 428
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 654
Благодаря ви! Харесах си 3, сега само трябва да избера кой от тях да е  Heart Eyes

# 429
  • Мнения: 7 106


Вижте каква красота:) И колко бекстич само. Голяма мъка ще е


Ооооо, това наистина е разкош!!!!Да не говорим че си харесах още 4-5 от новите модели и само около 100-тина от старите  #Crazy.
Еххх.......

did_tag, благодаря много за линкчето, дръпнах си схемичката с огромно удоволствие  smile3508

# 430
  • София
  • Мнения: 9 850
Дуданка, става страхотно! Simple Smile Определено ще бъде закупен комплекта  Mr. Green
Хипатия, наистина бистрото е... страхотно. Просто ме оставя без думи всеки път, такова усещане за топлина ме изпълва... Simple Smile
На всички останали - продължавайте да творите Simple Smile Аз днес ще започна нещо за една приятелка, уж коледно Simple Smile Дано го завърша по-скоро  Sunglasses

# 431
  • Мнения: 45
Фук-фук моя дългоочакван подарък е вече тук newsm44

Благодаря ти ,Веси! Hug
Тази година сигурно няма да ги закича на елхата,но другата...пък и още много години.Ще се сещам за емоциите и вълненията свързани с тях. Hug
Весело посрещане на празниците,момичета! newsm51

# 432
  • Мнения: 36
Здравейте! Нямаше ме няколко дни и сега ще се върна да прочета какво съм изпуснала. Днес се прибирам и какво  да видя в пощенската си кутия, ИЗНЕНАДА!!! Аз понеже още не съм си получила подаръка за Коледа и все още се протягам с трепереши ръце към пощенската кутия, си мислех, че е той, но си представете изненадата ми когато видах, че моята жертвичка ГЕШ ми е пратила картичка и свещчка за нова година   bouquet размазах се от кеф,

ГЕШ, ОБИЧАМ ТЕ И ТЕ ПРЕГРЪЩАМ!!!

Както каза дъщеря ми "Ей, мамо, ти така не се зарадва даже на коледните подаръци!" . А сега да ви почерпя на патерица за рожденния ден на моето слънчице - МОЛЯ, ДА ВИ Е СЛАДКО

# 433
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Дианна ,ще си призная вече...трябва да получиш подарък от мен.
Пуснала съм го отдавна и до сега се успокоявах ,че не си се обадила ,
защото рядко пишеш,но мислех.. че все пак е получен. Confused
Но сега вече се притесних сериозно.
Утре ще ида до пощата да разбера какво става.
Е, може ли от София за София да не стигне пратка за 2 седмици,това вече е брутално. ooooh!

# 434
  • Мнения: 7 803
лелел ужас, тук стигат за 1 ден от единия край на немечко до другия

Общи условия

Активация на акаунт