Емоционалното ви състояние по време на бременност!

  • 5 011
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 554
не си спомням да съм ревала,но ми беше супер спокойно по време на бременността Peace

# 31
  • Мнения: 32
И на мене ми се пререваваше от време на време .Но аз през цялото време работих и трябваше да  се сдържам ,а и от мен зависеха много решения в работата ми и хора разчитаха на мен и забравях даже ,че съм и бременна. Joy

# 32
  • Мнения: 1 919
От едната крайност изпадах в другата.Ту сияеща и щастлива, ту потисната и плачлива.Повече ме избиваше на рев.

# 33
  • Мнения: 2 803
На приливи и отливи.

# 34
  • Мнения: 247
Променила съм се много  Sad ,постоянно за нещо се ядосвам, станала съм мн нервна, плача за дребни неща и след 10 минути най-малкото може да ме разсмее  #Crazy, имам чувството, че съм като лудите. Аз не мога да се позная, не се харесвам такава, надявам се скоро да си стана пак каквато бях.

# 35
  • Мнения: 581
 Имах супер лека и безпроблемна бременност.Постоянно бях в супер настроение и ненормалното при мен беше, че много, ама страшно много се смеех.Направо на моменти се дразнех на себе си заради това хилене.

# 36
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Бременността си изкарах с много истерии и много рев , не знам защо така. Наистина хормоните играят много лоша шега понякога , добре , че мъжа ми ме издържа , защото аз ако бях бих се изгонила Embarassed

# 37
  • Мнения: 367
Аз бях много нервна!Направо непоносима мисля!

# 38
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894


 Нямах промяна.Опитвах се да се държа мъжки и да не досаждам пред останалите с мрънкане и охкане.Лекарят ти би казал, че ревливостта ти е нормална.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 2 495
Реви си, щом ти се реве! Wink
Няма нищо ненормално в това, предполагам, че до 3-4 седмици ще ти премине малко, после пак ще те хване Simple Smile Хормоните бушуват, ти се притесняваш от всичко ново и "страшно", всеки те гледа през лупа....Хич да не ти пука! Мисли си, че след няколко месеца ще имаш най-хубавото нещо и не се стресирай допълнително сама  Hug

Пожелавам ти лека бременност и най-хубавото бебче на финала! Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 23 107
О, голяма ревла станах, но за съжаление след раждането не се върнах към нормалното си състояние  Blush
В началото на бременността си чувствах силно нервно напрежение, имах чувството, че ще се пръсна... Добре, че това не продължи дълго и си изкарах доста спокойна бременност  Peace

# 41
  • Мнения: 16
Миналата бременност не бях така, но на това раздаване на моменти мнооого ми се плаче- и си рева де! И настроението ми е в крайности също- какво да се прави, трябва да бъда изтърпяна, дано само на дечко не се предаде настроението ми!

# 42
  • София
  • Мнения: 3 757
С първата бременност бях супер спокойна,но с втората беснеех и за най-малкото нещо.Всичко и всички ме дразнеха.Сама себе си не понасях.Знаех,че не съм права,но нищо неможех да направя.Хормони...

# 43
Имах страхотна, спокойна бременност.

# 44
  • Мнения: 1 062
По време на бременностите ми, бях като луда   Joy. Можех за секунди да се разплача и разстроя за нещо и след секунда, да ми стане смешно, от нещо и да се смея. Случвало се е, мъжът ми да стои и да ме гледа с недоумение, с едно такова смешно изражение. Или пък, да се разплача от някаква абсолютна дреболия. Примерно, съм пресолила вечерята или съм се изцапала с нещо. А през втората си бременност, много забравях и това ужасно ме разстройваше. Блъсках се в почти всеки ъгъл, не можех да преценя разстоянията и почти не се случваше, да мина през вратата, без да се блъсна преди това в касата и. Заради това, също съм плакала, и както плачех, изведнъж ми ставаше смешно, как майсторски съм уцелила ръба и започвах да се смея. И така, хормони.

Общи условия

Активация на акаунт