Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 35
ако само знаеш как си отдъхнах ... сигурно чак в другия край на софия се чу Grinning
Много се радвам за теб, както и за всички тук, които въпреки проблемите си намират сила да дадат подкрепа Hug
Благодаря ви момичета и успех на тези, които още не са приключили с лечението! Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 3 695
essy70,преди 4 месеца мене ме оперира проф.Карагьозов.Препоръчвам го.Професора преглежда само на платен прием в болница Токуда, всеки четвъртък от 13.30 часа.Дори и да няма свободни часове, иди и чакай, той ще те приеме, не връща никой.Имай впредвид обаче, че операцията също е платена.
и мен ме е оперирал професора и сега ми следи състоянието - страхотен специалист е  Peace

# 47
  • Мнения: 149
essy70,още са много пресни спомените ми за това как съм се чуствала  преди, около и непосредствено след операцията.Благодарение на момичетата тук, получих много отговори на моите въпроси.Сега пък от позицията на времето, аз мога да дам отговор на твоите въпроси.Просто действай.За моята дисплазия аз разбрах около 15 юли.На 08.08.ме оперираха.

# 48
  • Мнения: 223
привет
след дълго отсъствие съм пак тук
Cubbit свършила си страхотна работа, Браво, възхитена съм
ти си готов професор по медицина

# 49
  • Мнения: 2 898
Боби, стана ми весело, че точно ти, дето си голяма паника ме успокояваш  Laughing. Много ти благодаря! Но, убий ме, 6 месеца вече не мога да чакам.
 Еси, съжалявам, че ти се налага да попаднеш сред нас, но ние сме добра компания  #2gunfire. Конизацията не е страшна, раждала, нераждала, спасявай си живота. Пък и след конизация може да се ражда.
Мая, ти имаш ли някакви впечатления или поне инфо за доц. Стефан Иванов? За него научих след като ме оперираха и също мислех да го потърся.Браво за цитонамазката!
 Колкото до котките, ето такива неща ми помагат в момента. Приятелките ми знаят и ме заливат с такива" шедьоври"   bouquet

# 50
  • Мнения: 149
Димана, не познавам този лекар.Само като име от отзивите тук във форума.Но аз така разбрах и за моя лекар.Ти нищо не губиш, ако отидеш на консултация при него, защото той работи в твоя град.Бях срещала телефоните му.Ако искаш ще ги намеря и ще ти ги напиша.

# 51
  • Мнения: 2 898
Майче, благодаря ти! Доколкото знам той е работил дълго време в София и от скоро е във Варна.Той е точно онкогинеколог и ми е на крак. Нищо няма да загубя.

# 52
  • Мнения: 149
Намерих телефоните му.Надявам се, да са те.Да ги пиша ли.

# 53
  • Мнения: 2 898
Да, благодаря ти още веднъж!

# 54
  • Мнения: 328
Есси,кураж и от мен!И аз бях с твоята диагноза.Конизира ме д-р Славчев в "Майчин дом" и сега да чукна на дърво съм ОК.Така че всичко ще е наред.Успех!

# 55
  • Мнения: 149
Доц.Стефан Иванов- 871-55-07 ; 0888-316- 426 .Предполагам, че първия номер е аналоговия му във Варна.Но ти ще провериш.

# 56
# 57
  • Мнения: 65
Здравейте! Тъкмо писах в друг под-форум и открих тази тъй полезна тема. За да не се чудя как да опиша всичко, ще пейстна постинга си от предния под-форум. 

Моля за мнение дали може да се лекува раничка по време на бременност или трябва да се изчака след раждане.

"Ходих вчера на ЖК. Малката е пораснала и е малко над 760 грама. Има си много сладко коремче и риткаше непрекъснато. 
Лекарката ми взе секрет, защото ми се засили течението и чакам другата седмица, за да видя дали и какво ще лекувам. Иначе течението няма мирис и не изпитвам дискомфорт освен, че се налага да ползвам ежедневни превръзки.
По-притеснителното за мен е, че лекарката ми откри ерозия на шийката.    Може и от това да се е засилило течението. Странното е, че лекарката ми каза, че най-добре е да ми се направи цитомазка след като родя. Една приятелка също беше при моята лекарка на ЖК. На нея й е казала, че най-достоверни и пълни резултати от цитомазка могат да се получат след раждането, защото тогава може да се вземе секрет и от каналите на шийката на матката, тъй като докато си бременна се взимал материал само от повърхността. Знам, че по ЗК ми се полага цитомазка по време на бременност и смятам следващият път да си поискам, защото явно няма да ми бъде направена докато не родя.
 newsm78 се дали по време на бременност може въобще да се лекува ерозия на шийката, дали цитомазката се прави само за определяне на състоянието, дали евентуално лечение по време на бременност може да увреди плода и поради това да се препоръчва пълно изследване след като родя?
Лекарката ми излиза в дълъг отпуск и мисля, след като се върне да поговорим по-подробно по този въпрос, защото това не ми дава мира. "

# 58
  • Мнения: 306
Димана видях че си писала в друга тема за имуностимуланти,работя в аптека,за нашия проблем пия цетебе без цинк по 1 на ден,герикапс или геритамин по едно и изопринозин по 1 на ден и всяка вечер ям чесън с магданоз и зехтин на филия след конизацията ще започна с китайска медицина на тиенс която не се предлага по аптеките по схема,но каквото и да пиеш най важното си остава да сме спокойни и да си пазим нервите.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 521
Димана,   bouquet

Убе ме от смях с тия котки, чак сега успях да го видя, аз в кой етап ли съм?  newsm78   Joy  Joy

Момичета, една наша "колежка" от предните теми волна-пеперудка скоро не е писала! Дали е добре?

Общи условия

Активация на акаунт