Торта "Тръбички с вишни"

  • 38 175
  • 226
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 641
Селма, наистина се изумявам. Какъв талант, каквои майсторство. Поздравление, само може да въздишам по това чудо  bouquet
    Мерси! Hug
    Но защо ще въздишаш само?Чудо-то се прави доста лесно! Rolling Eyes
Моля, да ме извиниш, но не съм сигурна дали ще успея Blush
Всъщност ще опитам и ще докладвам,може и да ви притеснявам с допълнителни въпроси Hug

# 31
  • Мнения: 7 418
да ви притеснявам с допълнителни въпроси Hug
   Добре си дошла с въпросите! Grinning Това все-пак е форум, с голямото му предимство,пред кулинарните списания и книги,че в него може да се общува,да се пита,да се споделя и т.н..  Wink

# 32
  • Мнения: 506
аз благодаря за отговора
запретвам ръкави  chef

# 33
  • Мнения: 7 418
аз благодаря за отговора
запретвам ръкави  chef
  Успех! Peace
  Чакаме да споделиш за резултата! Grinning

# 34
  • Мнения: 506
като разбих сметаната със захарта стана доста течно,няма ли опасност да се стече и най-горните да останат сухи?

# 35
  • Мнения: 7 418
като разбих сметаната със захарта стана доста течно,няма ли опасност да се стече и най-горните да останат сухи?
   Сложи я в хладилник за да стегне малко,преди да поливаш тръбичките. Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 1 825
Ето какво сътворих аз:
http://www.etomira.snimka.bg/album.php?album_id=301521&pid=9296881

Сега е в хладилника. Но не мисля, че ще изкара до утре!

Селма,  Hug Hug

# 37
  • Мнения: 180
Etomira, не се сдържах да те поздравя за хубавите тръбички  Peace Разгледах и другите торти  и изглеждат мнооого добре и вкусно  Grinning И помощница си имаш дори  Hug

# 38
  • Мнения: 7 418
Ето какво сътворих аз:
http://www.etomira.snimka.bg/album.php?album_id=301521&pid=9296881

Сега е в хладилника. Но не мисля, че ще изкара до утре!

Селма,  Hug Hug
    Ох,моля те да я оставите да изкара до утре! Praynig Да не останете после с погрешни впечатления от вкуса й!
    Нямаш представа,каква е разликата между престояли и попили крема тръбички и неперстояли такива..... Confused
    Иначе,на снимката тортата изглежда перфектно! Hug А разреза ще е още по-впечатляващ! Grinning

# 39
  • София
  • Мнения: 1 825
Благодаря, Kokonut, Слема!!!! Hug Hug

Оставихме половината за утре  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Но и тази вечер беше превъзходна. Отново благодаря за рецептата.

А малката е на път да ме изхвърли от собствената ми кухня. Mr. Green

# 40
  • Мнения: 506
моя резултат също беше вкусен десерт,защото определено не приличаше на торта....не разбивайте сметаната с пасатора за по-лесно
обожавам такава смесица на вкусове и следващия път ще направя по-представителен резултат,а не само вкусен...а и още нещо ще го направя с двойна доза,за да има за два дни
благодаря на авторката  bouquet

# 41
  • Мнения: 7 418
  Янамед,радвам се,че ти хареса тортата! Grinning
  Ти с пасатор ли разбиваше крема?Не е ли по-удобно да биеш с миксер?По-принцип, заквасената сметана се сгъстява от биенето. Rolling Eyes
   А за двойната доза съм съгласна! Hug Peace

# 42
  • Мнения: 4 358
Селма мила душицо Hug влизам да те похваля въпреки, че сега съм без снимка.
Обожаааавам го вече тоя десерт.Таман по мой вкус - лек, сочен, сладко кисел.Абе върха Peace Peace Peace.
Направих го.Страшно се хареса ама страшно  bouquet - за теб са тези цветя Селма.
Ще гледам довечера да кача и снимка Heart Eyes
Аз сметаната не съм била с миксер.Подсладих със пудра захар в която има и ванилия.
Ето какво сътворих аз:
http://www.etomira.snimka.bg/album.php?album_id=301521&pid=9296881

Сега е в хладилника. Но не мисля, че ще изкара до утре!

Селма,  Hug Hug
    Ох,моля те да я оставите да изкара до утре! Praynig Да не останете после с погрешни впечатления от вкуса й!
   
Ние и прясно и отлежала си хапнахме.И двата варианта ни харесаха Hug

# 43
  • Мнения: 7 418
  О!Бъни!И ти ли я направи! Grinning
  Супер! newsm44
  Благодаря за цветята! Heart Eyes  Hug

   За сметаната...Моят миксер не работи и аз я бия(всъщност бъркам) с тел....Но преди я биех с миксер и хем се сгъстяваше,хем си удвояваше обема!

# 44
  • Мнения: 4 358
Селма това се спаси за фото hahaha.Ей сега отивам да погълна последното парче.
Ама пак ще я правя.Кори имам, компот имам.Много ми хареса Hug


Само да кажа ,че снимкате са калпави от моето фото .Тортата изглежда 100 пъти по хубава ама.... Sickзасега толкова от мен.

Общи условия

Активация на акаунт