Христугенна ефтихисмена/Щастливо Рождество от Елада 15

  • 19 469
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 372
iou разминахме се със срещата /поне аз не успях да организирам/ . Дано се съберете вие.
Идеи за подаръци и аз ще се радвам да чуя, че не знам какво да купувам на половинката. А по отношение на облеклото отдавна съм свикнала с "офис" стила и с ежедневно-елегантното и някак все не мога да избягам от него. Пък и ми харесва.
На гъркините наистина им се възхищавам по отношение на вечерното и най - вече празничното /когато ходят по сватби и кръщенета/ облекло. Наистина са много красиви и на ниво. Предпочитам го пред дънки и блуза за сватба /стила в България/.

# 241
  • София
  • Мнения: 137
Брейййй, каква тишина  Confused
Момичета, много хубави рокли Hug И на мен са ми слабост те, въпреки че сега съм като лоена топка и по празниците ще сме семейно на пижама парти Rolling Eyes Но благородно ви завиждам за хубавите тоалети и чудесния вкус за подаръци  Heart Eyes

# 242
# 243
  • Мнения: 85
Здравейте, yes

Цял ден ме нямаше, и влизам с нетърпение да ви прочета, пък то наистина тишина.

Мики, на теб малко ти остава. И точно около Нова година. Аз малката я родих на 3 януари, така че ми е познато.

Аз специален тоалет си нямам, че още влизам във форма и си подновявам гардероба. Мисля, на място да си купя нещо.

# 244
  • Мнения: 57
Имам нужда от психическа подкрепа.. Confused
 дойде една пациентка за ендодонско на 5и горен
 направих всичко както винаги,но въпреки това анестезията не и хващаше..
 обезболих всичко (vенчи,бузи,език) а не искаше да спре болката от зъба..само една точка и болеше.
 не знам дали пачиенката лъжеше но нали знаете че това може да се случи.
 аз направих всичко като трябва но..не знам...

защо се чувствам гадничко? Sad
 

# 245
  • Мнения: 1 372
iou дръж се!
Винаги може да се случи, но е неприятно и за лекаря и за пациента!

# 246
  • София
  • Мнения: 137
Melany, много искам около Коледа да съм си вече в къщи с всичките ми момчета Praynig Като раждах миналия път, беше Великден и не ми беше много уютно в болницата.... Rolling Eyes Тази вечер пристига свекърва ми, останалата част от гръцката фамилия я чакам около Коледа, така че се надявам наистина тази Коледа да е най-незабравимата! Laughing Освен това свеки прави едно ядене с пуйка, праз и хиляди други нещица, дето второ като него няма и аз съм заточила зъби от далече. Joy
Iou, sorry че се повтарям, ама имаш егати и пациентките  Crazy Whistling Thinking Сигурно си много добричка и пациентите ти се качват на главата.

# 247
  • Мнения: 90
Поздрав за всички вас! А и ако някой пhttp://vbox7.com/play:728b6169 реведе песничката ще съм много благодарна  bouquet http://vbox7.com/play:728b6169

# 248
  • Мнения: 2 927
Грубо преведено е нещо такова: Simple Smile

Няма да остана

Всичко се събра в мозъка ми
и той ще се пръсне
Всичко се събра в сърцето ми
и съм уморен
Огньове изгасих, врати затворих
за да не полудея
Нещо в мен се счупи
 не сум тук

Няма да продължа живота си,
давайки на другите,
да страдам не си заслужава
сърцето ми отгръща страница
 Животът ми принадлежи
и всичко, което обичах с цялата си душа
За теб и мен
е грешка да живеем в лъжа
Няма да остана

Всичко се събра в живота ми
и повече не може
Всичко се събра в душата ми
и тази вечер ще избухне
Каквото стане и не стане
не ме засяга
Всичко свърши
искам вътрешно да съм добре



# 249
  • Мнения: 4 111
Здрвейте! Запис от мен по никое време.

beborina, честита рожба, прекрасен момък имаш! Да ти е жив и здрав!

# 250
  • Мнения: 2 786
Калиспера сас  Hug

Минавам само да ви пожелая весело изкарване на празниците и много усмивки и хубави подаръци   bouquet
Ние заминаваме за България утре, та няма да имам много време за форума Simple Smile

# 251
  • Мнения: 1 372
щастлива лек път и весело изкарване на празниците! Ще очакваме да се включиш после за да разкажеш как сте прекарали.
Лилянчо къде се загуби? Да не почна работа или просто малкия е много палав и не ти остава време?
Теопр също се изгуби?
Къде сте момичета? Може би се подготвяте за празниците? Весело посрещане на празниците и от мен!

# 252
  • Мнения: 4 111
Иги, ние се местихме и имаме доста работа - и вкъщи, и да обзавеждаме, а интернет още нямам, засега съм на безжичен, но той е слаб и не винаги го има. Все е нещо, де. Доволна съм като цяло. А за малкия - ужас е, не спира да прави бели, побелях вече, че и полудях  ooooh!
Надявам се всички да сте здрави и да сте добре!  Hug

# 253
  • София
  • Мнения: 309
Здравейте!Извинявам се,че нахлувам в темичката ви,но имам нужда от информация.Сестра ми планира за постоянно да се преместят да живеят в Гърция,но освен двете бебета,има и тинейджърка в осми клас.Бихте ли ми казали има ли в Атина българско училище или училище за чужденци?Ако може да ми дадете адрес и телефони.
Благодаря ви предварително!

# 254
  • Мнения: 130
Здравейте, момичета, ама къде сте де  newsm78
нещо се загубихме предпразнично  Grinning ама все пак не оставяйте да ни изпада темичката съвсем. то и аз не пиша тия дни, ама повече защото няма какво особено да пиша.
щастлива, приятно изкарване на празниците в България. Дано да има и сняг. То на вас може и да не ви липсва, ама мен щерката днес като ми каза, че ходили да карат кънки на лед, направо завидях. мнооооого ми се карат. първото нещо дето ще направя като се върна през февруари ще е да ида на пързалката и на село високо в Рила да видя снега. Ама го обичам, защото е за малко, де. иначе си предпочитам топличкото  Laughing
Лека и хубава вечер на всички ви Hug

Общи условия

Активация на акаунт