Житна диета - 2

  • 66 658
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • софия
  • Мнения: 507
Здравейте дами,днес е ден 4ти за мен не се меря за да не съм разочарована и да се откажа по-важното е ,че се чувствам лека като перце.Обаче вярвайте ми много ми е трудно вечер като заседнат всички на вкусно ядене,а аз отивам в спалнята с паничката жито за да не се изкушавам.Толкова от мен за сега,до утре може би ще набера смелост да се премеря.Мойто изкушение са лукчета вечер просто немога без сладко.

# 241
  • Мнения: 32
eat права беше  Laughing ама точно в онзи момент ми беше мнооооого трудно да ти вярвам  ooooh!             Сега аз си се смея Joy  Joy  Joy и се радвам на себе си,че всичко се разви в моя полза  bowuu и издържах докрай  Peace
Супичката си я пасирах и с малкия си облизахме купичките eat с кеф.Ама наистина била ангелска  Innocent

# 242
  • Мнения: 685
По-добре късно отколкото никога. Как не се сетих по-рано да погледна тук.
Аз изкарах 10 дни на житния режим, днес си направих ангелска супичка и много ми беше вкусна.
За мен следва трудната част захранването.

# 243
  • Мнения: 369
Добро утро мами
Ден ПЕТИ за мен /въпреки прегрешението/ аз продължавам
 и се чувствам отлично
Успех на всички
Ще се меря в понеделник  bouquet

# 244
  • Мнения: 6
Как сте момичета?
Аз съм супер. Е, след снощната супичка, да не забравя че доабавих и малко салатака от зеле с морков  Embarassed  #2gunfire врнах малко от кг, но то е нормално. Все пак съм си напълнила червата и стомаха с нещо... Въпреки това съм доволна. -4 останаха и се надявам с лека диетка, пости и лунуване да продължа надолу
Успех на тези които са пети ден. Наистина е кофти вечер, когато другите хапват , а ние с жито, но си заслужава  Peace Не се отчайвайте  Hug

Лек weekend и много усмивки
и минуси

# 245
  • Мнения: 0
 HugПРИВЕТ МОМИЧЕТА!!!
Радвам се за всички ви!!! Наистина е зор-работа да си хапват около вас вкусотийки, но тъй като сте ЖЕЛЕЗНИ, няма да се давате...Аз бях в същата ситуация - купуват си разни вкусотийки а аз маам житцееее тааа ушите ми пукат...Явно събудих любопитство и се примолиха да ми опитат деликатеса Thinking...Че то викат, било вкусно беее...Викам си аз, ако сте на моя хал няма да ви е толкоз вкусно..Ма карай!!! От там нататък все в паницата ми гледаха, да ми остане, че да го ометат...
Тааааа, идеята ми е в това да накарате тези около вас да пожелаят вашето а не вие тяхното...Тогава вие ще сте тези с вкусотийката Laughing
А сега малко дасе самопорицая.... ConfusedВчера трябваше да е ден за захранване...Но УВИИИ Embarassedбая се поизложих...Днес смятам да компенсирам, като изкарам с 3-4 ябълки и купичка-две супичка... PraynigА ДАНО!!!
Че то иначе отива на вятър цялото ми житуууванееее ooooh!
Не правете тази грешка...Не е добре!!!
Искам да споделя и още един ПЛЮС от режима...Декември месец установих, че вдигам кръвно TiredПоуплаших се, все пак си мисля че още ми е рано за това нещо...От както съм в режима, а и вече 2 дни след него кръвното ми е като на ДЕВОЙКАААА Joy bowuu Така чеееее, хич да няма свалени килограми съм предоволна от прочистването и влизане в нормалните граници за кръвно...Че то това си е направо ГЕНИАЛНО Hug

# 246
  • София
  • Мнения: 6 284
Добро утро, момичета.

Ден шести при мен. Върви режима, въпреки че ми е адски трудно сега уикенда,като съм си вкъщи. Канатара отбелязва надалу, макар и в по-малки темпове от началото.

Честно казано не се изкушавам от нещата вкъщи,които приготвям за мъж ми и малкия. Но така са ми се прияли италианска паста или пиле в сладко-кисел сос, ужас направо. Само тов ами се яде, нищо друго. . Но ще удържа, обещавам си.

Успех и на вас и добро настроение в този снежен ден. Аман от този сняг, значи Sad

# 247
  • Мнения: 369
 Peaceден 6-остават 4  bouquet

# 248
  • София
  • Мнения: 6 284
Ехо, къде сте всички?

Ден седми при мен. продължавам, но честно казано ставам все по-гладна, а уж се свиквало  ooooh! Надявам се да устискам до петък и тогава да си направя ангелска супичка.

Малко ми е напрегнато сега, че детето е болно, но дано не се поддам на някое изкушение.

# 249
  • Мнения: 369
Здравейте всички и на мен е ден 7
и да се отчета -3 кг.
 Peace
продължавам  Peace Hug

# 250
  • Мнения: 0
Ехо, къде сте всички?

Ден седми при мен. продължавам, но честно казано ставам все по-гладна, а уж се свиквало  ooooh! Надявам се да устискам до петък и тогава да си направя ангелска супичка.

Малко ми е напрегнато сега, че детето е болно, но дано не се поддам на някое изкушение.
Тук сме...С вас сме...Несе отказвай!!! Многото мина, малко сотана...Детенце бързичко да оздравява!!!
А с глада ... newsm78Ми не е съвсем до свикване, колкото да му надвиеш... JoyАМИ СЕГА!!!

# 251
  • Мнения: 369
Добро утро
Ден 8 - остават 2 но мисля да изкарам до неделя... Peace

# 252
  • Мнения: 0
АИЯ
уаааууу...Много смело FlutterБРАВОС....
KATTYСамо внимавай със захранването после, че както те гони глад...Да не оакаш пейзажа...КАТО МЕЕЕЕН Embarassed Embarassed Embarassed
2-3 дни = 2-3 кила отгоре ooooh!

# 253
  • София
  • Мнения: 6 284
Добро утро.

Ден осми, продължавам. До сега съм -4 кг., доволна съм. Аз ще се захраня в петък със супата, че ще имам гости почивните дни и да мога поне салати да хапна или супички. Обмислям да направя някакъв цикъл от по 5 дена на жито, че на работа ми е по-лесно. Но все още обмислям де.

И мен ми е притеснено за захранването, ще се опитам да съм разумна, ще направя супички.

Успех на всички.

# 254
  • Мнения: 369
Свалянето на килограми ме ентусиазира повече.След това - захранването...малко сложно
но ... дайте идеи за рецептички Peace

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 10:03 от АИЯ

Общи условия

Активация на акаунт