Честита половин годинка на сговорната Юнска дружинка!

  • 13 302
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 389
Блу, твоята красавица също прилича на татко си, доколкото успях да видя лицето му. Heart Eyes Wink
А аз си мислех, че прилича на мен Grinning
Всъщност има периоди, в които повече прилича на мен и такива, в които повече прилича на баща си,  взела е и от двамата по нещо и това ми харесва Heart Eyes


Не съм съгласна, че темата е клубна, въпреки че не съм от "десетте мами", които най-редовно си пишат. Мисля, че на всеки му се е случвало да не получи отговор на питане, но едва ли това се дължи на някаква преднамереност от страна на другите. И аз често си мисля да отговоря нещо на някого, но точно в този момент не ми се пише или нямам възможност да пиша, а после забравям Blush
За мен форумът и конкретно нашата темичка е нещо както много полезно, така и много приятно Peace И така съм свикнала с вас, даже много често дори когато не съм пред компа се сещам за вас и за това какво направил този или онзи бебок. Абе направо сме си като едно голямо семейство  Grinning


Пюре от картофи на мен не ми  става хубаво замразено, тиквичките ми също станаха на парцали, но виж тиква, морков, чушка, ябълка, круша - там няма никакви проблеми и са си много добре като се размразят Peace

Генева, при вас е весело Joy Аз сега вече се виждам в чудо, когато Яна се стреми да докопа всичко, което е пред ръцете и, като особен интерес проявява към яденето, което ядем, а представям си, като почне да щръкоти из цялата къща, какво ще става Grinning

# 31
  • Мнения: 5 713
По- леко ли ти стана, Малта, като си решила минутки по- късно да си редактираш поста цитирайки ме?!
Всъщност не ме интересува твоя отговор.

" Майки налагащи мнение..." Вече втори път попадам на такава мисъл. Интересно как става това чрез интернет. Аман от комплекси ще кажа аз. И как реши, че тези майки не говорят от опит, дори и да има такива.

Хем имаш въпрос, хем ти е криво, че не ти се отговаряло, хем имало не знам си к'ви майки. Ами ако вземат и ти отговорят само некомпетентните налагащи мнение майки, какво правим тогава?!

# 32
  • Мнения: 24


Мимченце,нямам думи!!!Страхотна темичка  Hug   bouquet .Кога намираш време и за нас да се грижиш   bouquet   bouquet   bouquet.Така ми оправи настроението  Wink

Малта  Peace


ЧЕСТИТО НА бОБИЧА НА ИНЧЕТО И НА ВСИЧКИ ДРУГИ БЕБОЦИИИИ ,КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕССС!!!





Лека и спокойна вечеррр

# 33
  • Мнения: 65
Минавам само да ви покажа това. Клипчето е от тази сутрин.
Ще ви чета по-късно тази вечер, че цяла събота и неделя пак не остана време от  newsm79 wash hang 1dishes и beer beer beer

# 34
  • Мнения: 657
Е, браво на Митачето! Heart Eyes Само се чудя дали казва "мама" или "ам-ам". Joy

Честито на Бобича и Марти! Милиони усмивки да греят на детските им личица! Heart Eyes

Не мисля, че темата ни е "клубна". Всеки има право да пише когато и колкото си иска.  Peace Аз примерно имам повече свободно време, защото имам само едно детенце и баба, която ме замества. Други момичета нямат толкова време, затова пишат по-рядко. За мен също е много по-лесно да отворя форума 3 пъти за деня и да съм в течение, и да се изкажа по повече въпроси, отколкото да не влизам с дни и после 2 дена да са ми нужни да изчета всичко написано. Тогава я се сетя какво да коментирам, я не. Wink Освен това аз също съм имала чувството, че поста ми е останал непрочетен, но не се сърдя на никого, може би просто не сте имали какво да кажете. Нали затова си имам семейство и приятели - споделям и с други хора, все някой ще ми даде отговор или съвет. Против съм изказвания, че някой си налага мнението - изказва мнение да, но налага - не. За мен мнението на майките с опит има повече тежест, затова винаги се надявам те да споделят и да ни (ме) насочват когато имам някакъв проблем. Hug Който не му харесва - има повече от милион теми в този форум, сигурна съм че все ще си намери местенцето. Wink

..
За мен форумът и конкретно нашата темичка е нещо както много полезно, така и много приятно Peace И така съм свикнала с вас, даже много често дори когато не съм пред компа се сещам за вас и за това какво направил този или онзи бебок. Абе направо сме си като едно голямо семейство  Grinning
..

Абсолютно! Hug

Майките, които питаха за замразяването на пюрета - да ме извинят, но нямам отговор, понеже още не извършвам такива дейности. Wink (да не кажете, че съм подминала постовете ви) Mr. Green

Кой ме пита колко време ми отнема колажа? Две седмици някъде ми отне това чудо. Crazy Ако нямах бебе, можеше за два дена да го направя, ама нейсе.

# 35
  • Мнения: 220
Вери, ставаш смешна. Коригирах си мнението защото исках да изтрия нещо. Не се чувствай задължена да ме контрираш. В стремежа си да си оригинална взе, че изпростя. За комплекси много явно можеш да пишеш.
Интересно е , че нищо не беше насочено към теб. Ама нали трябва навсякъде да дадеш мнение.

А и отговорът ми е "не" на въпроса  "По- леко ли ти стана....", но не се чувсвай полъскана, защото причината не е в теб.

# 36
  • Мнения: 256
Леле, Райън, малкия страшно прилича на теб! Много е хубав!!! Пу-пу!


Ох, аз се уморих от разходки днес. А Бобича, направо ми скри шапката колко много яде целия ден, ама така е от 6-ти месец схемата за захранване е друга  Joy Joy Joy

Относно пюретата, аз също като размразя и затопля, после бъркам. Имам бъркалка за нес кафе фрапе и с нея става лесно-бързо-вкусно, както казва чичо Ути.

Мерси за поздравите на всички ви!

# 37
  • Мнения: 5 713
Малта, нека другите да преценят кой колко е изпростял.  Wink

Злобата не ходи в гората, а по хората.

# 38
  • София
  • Мнения: 388
mimchence страхотно е оформлението на темата!  newsm51

Честито на месечинките, да растат весели и здрави!

ryan много ти е сладък бебока!

# 39
  • Мнения: 0
Мимченце, страхотен е колажа Simple Smile Благодаря че си сложила актуална снимка и мерките на Борис.

Борис от няколко дни е доста нервен, може и на зъби да се дължи, досега никога не е плакал така. Успокоява се единствено когато го сложа в слинга, иначе дори и когато го гушкам на ръце плаче Sad Нощем слава богу продължава да спи, даже тази сутрин пропусна яденето в 6 и се събуди направо в 8. От някалко дни му давам пюре от ябълка следобед, той много си харесва лъжицата, нищичко не връща  Grinning

Целувки на всички бебенца Hug

# 40
  • Мнения: 657
Ето, знаех си аз, че ще забравя нещо..

Орхид, искрено ти съчувствам, дано вече тръгнат нещата към по-добре и мъничето да се оправя.  Praynig А докторите - нали знаеш, че понякога да ги  #2gunfire човек, малко е. Прегръщам ви! Hug За активността - Йойо също не е много по обръщането, не се притеснявай. Всяко бебе е различно. Много мразя като ми кажат "на тази възраст трябва да може еди си какво". Еми не може! Когато иска, тогава ще го направи, и най-вече когато е готова. Wink Гледай си бебочето и му се радвай и го гушкай много, а то си знае "работата". Flutter

# 41
  • Мнения: 233
Имам бъркалка за нес кафе фрапе и с нея става лесно-бързо-вкусно, както казва чичо Ути.
Инче, въпросната бъркалка е пръв приятел на мъжа ми!  Joy Каза, че без нея живота му нямало да бъде същия. Подариха ни я за сватбата, от БГ. Наистина много работа върши - бързо и лесно!

И така съм свикнала с вас, даже много често дори когато не съм пред компа се сещам за вас и за това какво направил този или онзи бебок. Абе направо сме си като едно голямо семейство  Grinning
блу, и аз съм така.  Joy За всеки имам складирано доста инфо, от бременността и сега. Мога един голям отчет да дам.  Mr. Green

Генева2008, браво на Наско! Много е напред с материала Wink  На това с помпата за тубата с вода и душа, обаче, много се смях.  hahaha

Сега се сетих нещо за картофите. Понеже има най-различни сортове картофи, може би затова и пюретата да стават по различен начин (парцалчета, буци, зрънца).  Thinking Тук продават няколко чешита - едни за пържени картофи, други за пюре, трети за печене...  Crazy

# 42
  • Мнения: 11
Здравейте

mimchence - темата отново е страхотна и със новите рамчици определено създава коледно настроение /което до сега нямах Embarassed

Пак има прехвърчане на изкрици тук еми мисля че не е нужно  Naughty
Аз бях една от мамите която се оплака че не ми се четат и отговаря на постовете но вече не е съвсем така  Hug
Хайде до по касно Peace

# 43
  • Мнения: 1 404
mimchence,много празнично ми стана от колажа,благодаря  bouquet
Честити месечинки на порастналите!Спомням си как за половин годинката на Ния купихме торта с надпис даже:love:
Орхид,супер си се развива детето,Виан не прави и половината от това,което си изброила WinkОбаче пък още кашля ConfusedПедиатърът се съмнява за алергия вече,спряхме тиквата и морковите.....да видим.
Малта,това:
Вери, ставаш смешна.... В стремежа си да си оригинална взе, че изпростя. За комплекси много явно можеш да пишеш.
...е откровена обида.На мен също ми писна от поведение стил ощипана госпожица.Като пишем-защо пишем,като не пишем-защо не пишем....Тук е форум,всеки е свободен да отговаря или не в зависимост от настроението си,времето,с което разполага и естествено интереса към даден въпрос.

# 44
  • Мнения: 13
Привет майчета и бебоци!

Не съм много по комплиментите,но mimchence,златна си newsm51

Ние втори ден сме само по разходки.Заместили сме 2 хранения (на обяд зел.пюре и вечер каша).Забелязах,че когато вечеря с каша Норка не се събужда за нощно хранене.Вече седи стабилно,а аз се родих.Слагам я в кошарата,а тя си играе понякога и по час.То какво беше преди-сцепих си гърба от носене.Сега вече имам време и за домакинска работа.В проходилката е като торнадо.Отива там,където има нещо интересно (най-вече цветя) и пада голяма сръдня ако я отклоня от пътя и.

Това е от нас,а на вас приятна вечер.

Общи условия

Активация на акаунт