Честита половин годинка на сговорната Юнска дружинка!

  • 13 307
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 132
Боже, Боже, толкова ми стана тъжно за милото ангелче  Cry
Мир на праха му и дано е на топло и светло при самия Господ Flowers Rose Flowers Rose
Исках разни други неща да пиша, но няма да е сега.
Бог да пази дечицата ни  Praynig Praynig Praynig!



# 241
  • Мнения: 3 743
Милото детенце, няма по-голяма загуба Cry. Билка, миличка,  Hug

Момичета, радвам се, че ви хареса моето произведение Heart Eyes

А сега да се отчетем. Рожденичката вече е 7050г (480г покачване) и 65см (без промяна Confused). Казаха ни да започваме със захранването, обаче схемата е много интересна: Първата седмица пюре от ябълка и морков от 1 ч.л. до 50мл между храненията. Втората седмица всеки ден различно плодово пюре на половина смесено с АМ /вече на обяд. Третата седмица пюре картоф и морков наполовина смесено с АМ. Четвъртата седмица всеки ден различно зеленчуково с АМ Shocked. А има над 2000 пациента. Аз нещо не мога да я приема тази схема Thinking.

# 242
  • София
  • Мнения: 1 535
Все се надявах да няма такива тъжни новини от юнските майчета  Cry
Почивай в мир малко ангелче  Flowers Rose Flowers Rose

# 243
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Какво да кажа, ужасна загуба е това Flowers Rose Flowers RoseСигурна съм, че ще се върне душичката някой ден при майка си.
 Гадното е че се случва и това ,на някои майки им е писано повече да страдат от други.
 Покрай пребиваването ни по болниците се нагледах на много болни дечица и тъжни майки. А сега в дома, където ходим на рехабилитация, видях и много болни изоставени дечица. Да се чуди човек защо е нужно това страдание на света.
 Всеки ден благодаря на Господ, че е оживя Боян.

# 244
  • Мнения: 657
Орхид, така е. В такива моменти човек се замисля.. Аз като бях бременна и четях отчетните на февруарки, мартенки, априлки, разбрах за няколко мами, загубили бебенцата си и толкова тъжно ми стана.  Tired Близките ми забраниха да чета такива неща, нали хормоните ми бяха луднали и щях да се вкарам в разни филми, та затова спрях да ги чета...


Гали, това си е супер ударно захранване.  Laughing Нещо като нашето картофено пюре с масло и сирене. Mr. Green Тази схема ми напомня за схемата на една англичанка, писателка на книги за хранене и отглеждане на деца - Анабел Кармел. Имам нейната книга, тя за един месец въвежда всички храни, всеки ден по нещо ново. Laughing Днес оризова каша, утре - ябълка, после - морков. На 4 седмица въвежда грах, пиле, риба, говеждо, фиде Shocked. Иначе дава хубави рецепти за пюрета, ама схемата й нещо не ме кефи. Wink

Забравих да похваля мойто гардже. Mr. Green Хваща шишето с вода и си го поднася към устата, уцелва я! и пие сама. Heart Eyes bowuu

# 245
# 246
  • Бургас
  • Мнения: 83
 Flowers Rose за ангелчето на Билка

# 247
# 248
  • Мнения: 3 743
Орхид, така е. В такива моменти човек се замисля.. Аз като бях бременна и четях отчетните на февруарки, мартенки, априлки, разбрах за няколко мами, загубили бебенцата си и толкова тъжно ми стана.  Tired Близките ми забраниха да чета такива неща, нали хормоните ми бяха луднали и щях да се вкарам в разни филми, та затова спрях да ги чета...


Гали, това си е супер ударно захранване.  Laughing Нещо като нашето картофено пюре с масло и сирене. Mr. Green Тази схема ми напомня за схемата на една англичанка, писателка на книги за хранене и отглеждане на деца - Анабел Кармел. Имам нейната книга, тя за един месец въвежда всички храни, всеки ден по нещо ново. Laughing Днес оризова каша, утре - ябълка, после - морков. На 4 седмица въвежда грах, пиле, риба, говеждо, фиде Shocked. Иначе дава хубави рецепти за пюрета, ама схемата й нещо не ме кефи. Wink

Забравих да похваля мойто гардже. Mr. Green Хваща шишето с вода и си го поднася към устата, уцелва я! и пие сама. Heart Eyes bowuu

Браво на Йойо! Диди хич не я тачи водата, пък за шишето да не говорим ooooh!. Значи все пак има такава схема на захранване. А книжката коя година е писана?

# 249
  • Мнения: 15
 Flowers Rose Flowers Rose Cry за ангел4ето на Билка ,мир на праха му
Билка мили4ка  Hug Hug Hug
Ох много криво ми стана утре 6те ви пи6а ...
Хайде лека и спокойна ве4ер на вси4ки

# 250
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Виждам, че за Билка сте писали! Разбрах отдавна, но незнаех дали трябва да споделя това с вас. Казах преди време на Вери, която прави тогава темата и с нея се разбрахме да не пишем нищо по въпроса. Пък и Билка сама трябваше да ни съобщи неприятната новина!
Мир на праха на малкото ангелче! Толкова ми е жал, когато разбера за нещо подобно, винаги ми се насълзяват очите, става ми мъчно и обикновенно дълго мисля за нещастието... Понякога и с дни...

# 251
  • София
  • Мнения: 2 381
 Flowers Rose Flowers Rose
Моите съболезнования.  Cry
Марти вече е 6760 грама - плюс 140 грама за 2 седмици, а на сантиметри не е пораснал и си е 64. Пак ме гледаха леко накриво, че не съм го захранила още. Ще почна след няколко дни. Истината е, че и захранените бебета в квартала са качили по 300 грама за месец. Обаче само мен ме греда педиатърката накриво.

# 252
  • Мнения: 36
Здравейте мамчета,
Цял ден Ви чета,но след като разбрах за това бебече ми стана толкова криво,че грам не ми си пише.
Моля да ме извините за което.
Желая лека и спокойна нощ на всички Ви.
На майката на това бебче не знам какво да кажа.Както по-рано казах в такива моменти всяко казано нещо е просто излишно.
Дано да бъдат много силни и сплотени родителите .  Flowers Rose   Flowers Rose   Cry

# 253
  • Мнения: 31
 Flowers Rose Flowers Rose

Моите съболезнования на Билка!  Hug

# 254

Общи условия

Активация на акаунт