АГ клиника Селена гр. Пловдив - 5

  • 38 086
  • 312
  •   3
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Да попитам нещо и аз раждалите мами в Селена със секцио-правят ли се изследвания преди секцио в Селена и включени ли са в цената на секциото?

# 46
  • Мнения: 2 122
а в клиниката има ли вече интернет по стаите, че като раждах предния път нямаше  newsm78

# 47
  • Мнения: 23
Отговарям на MilenaD - непосредствено преди секциото се правят пълни изследвания, които са включени в цената. Преди това трябва да сте обсъдили с гинеколога и анестезиолога с каква упойка ще премине раждането.

# 48
  • Мнения: X
Благодаря на emax за отговора Hug Доколкото разбрах за интернета, има по принцип безжичен, но в момента бил спрян, заради строежите наоколо. Не се знае кога ще бъде пуснат.

# 49
# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Няма никаква връзка безжичният интернет със строежите наоколо.Но ще се наложи да им вярваме  Laughing

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 09:40 от Elfita

# 51
  • Мнения: 519
А защо пък ви е интернет? newsm78

# 52
  • Мнения: 1 102
ЕЕЕ, нали трябва да си чатаме с форума... Blush Blush

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
И аз искам да има интернет.Мисля,че ще ми е скучно в клиниката.

murvet77 ,ти си преди мен.После ще пишеш дали има нет?

# 54
  • Мнения: 1 251
Момичета, аз хич и не се сетих за интернет, направо не ми беше до това тогава, а и телевизора ми беше пре достатъчен! Mr. Green Исках само да спя и да си почивам, дано вие имате сили и желание да си чатите из форума!  bouquet

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
ORHIDEA ,и аз си мислих,че ще спя,но като ми казаха,че будели в 6 часа.За да се кърмят бебетата,после визитация и т.н.Ще видим как ще е .

# 56
  • Мнения: 1 251
ORHIDEA ,и аз си мислих,че ще спя,но като ми казаха,че будели в 6 часа.За да се кърмят бебетата,после визитация и т.н.Ще видим как ще е .


Е да, през 3 часа като го карат бебо и като си стои при теб ако искаш, хич не ми се е искало интернет, само го гледах и му се радвах по цели дни и нощем до 24 часа, когато е последното кърмене! Успех и леко раждане като му дойде времето! Hug А може и преди 6 да те събудят, ако е много гладно и реве бебчо, ревливите и гладните първи ги карат, поспаланковците може и малко след това! Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 102
Elfita , задължително ще ти пиша.  Peace
Аз другата седмица мисля да отида да разясня някои въпроси. Например искам бебето да е винаги при мен, да съм сама в стаята и подобни неща ми се въртят в главата.  newsm78

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
murvet77 ,мисля че няма да има проблем бебето да е постоянно с теб.Но за сама в стаята-всички стаи са с две легла.Ще те оставят сама,докато не им потрябва леглото до теб.Но все пак си питай де.Май имаше опция таткото да спи в стаята срещу заплащане и така няма да настанят друга родилка.А той може и да не спи при теб.

# 59
  • Мнения: 1 102
В понеделник съм на преглед при моя доки и после ще отида на разузнаване, то май и консултация с анестезиолог трябваше.

Общи условия

Активация на акаунт