Отговори
# 390
  • Мнения: 3 118
абе и аз така съм чувала и постоянно чета за това, но с количеството вода дето аз пия... треаше вейка да съм станала  Mr. Green
само на работа пия по 3 литра вода - два пъти пълня бутилка от 1.5л, а в нас сигурно още поне литър. Но просто съм си жадна, не се наливам излишно
може би обяснението е, че организма свиква в един момент с количеството вода и вече приеманата дневна голяма доза смята за нормална.

Овесени трици намерих в магазин 345, оттам купих и ленено брашно. Трябва да има такива продукти и в диетичните магазини.

# 391
  • Мнения: 1
Момичета, аз овесени трици си вземам от големите супер маркети, в Кауфланд например ги има.Там където са мюслитата.

# 392
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Извинете, но овесени трици ли са или са овесени ядки?
Питам просто имформативно...

# 393
  • Мнения: 1
Овесени трици са, те са почти прахообразни и малко гадни за ядене, нямам предвид вкуса им , а това че ти залепват по зъбите и небцето и усещането е неприятно.

# 394
  • София
  • Мнения: 1 724
Само не разбрах триците какъв грамаж отговаря на лист 1 или 2?Оги май не препоръчва много овесени ядки, или поне съм останала с такова впечатление.
Благодаря на всички за отговорите за водата, ще се старая да пия повече...  bouquet
И като съм почнала да съм нахална, да продължа- колко, приблизително сваляхте, когато започнахте диетата за 7 или за 14 дни? newsm78Дано да не ми е много тъп въпросът...

# 395
  • Мнения: 22
здравейте и от мен,най-накрая имам отново компютър.

днес много се ядосах на тея хорица от нои.звънкам им сабахлянта да питам аджаба кога имат намерение да ми вкарат някой лев в картата,а девойката там ми вика че не ми била подадена декларация от 28.11.08г.после звункам аз на сетоводителката а тя ми казва че е подала такава декларация.....то всички си свършили работата а аз нямам пари #2gunfire #2gunfire #2gunfireкак се получава така?направо ми идва да ги удуша........ smile3515
и още нещо,днес мъжо плащал таксата на Дариан за градината,не стига че детето не е ходило на градина повече от половин месец и пак му взели почти 40лв.сега ще ходя и с тях да се разправям......... #2gunfire.......нали от 01.02.09г има нови такси за ясли и градини тук във Варна.....и чак мартенските такси ще са променени,честно вече не ги разбирам тия хора.......все пари за нещо измислят. да ти вземат...... #Cussing out

хайде че малката се разрева и тя.май и растат зъби ли и аз не знам

# 396
  • Мнения: 63
Хейй, как сте симеоновски мами? Hug
Тази вечер ми е скайп срещата с Оги, утре и аз ще се наредя гордо в редицата на симеоновките! Mr. Green

Хайде, чао от мен за сега. По-късно, ако успея ще пиша какво е станало и как е протекла срещата!

Хубав ден без много изкушения от мен!   bouquet

# 397
  • Мнения: 4 176
Добро утро, сладурки!  Hug
Mamica, цитат -  "ама, може, разбира се" - край на цитата. Всичко може, но... трябва да знаеш как да ги комбинираш. Изяждаш един шоколад и едно цяло пиле  Wink Баничка?! Ок - добави кофичка кисело мляко и 400гр. кашкавал... Много свежо и питателно! Бекон?!  newsm78 виж сега ме затрудни... колко ли зеле ще трябва да отмааш?!?!

Давай да сипвам кафенце... с малко носталгия по лятото..



Е, така обичам. Интелигентно и остроумно да ми отговарят.
Ами купих си 400 гр. петрохан и 400 гр. Нутела за нощес. Дано издържа. А за закуска домашна баница с майонеза.
Мерси мила за подкрепата и вдъхновението. Бог да те поживи!

# 398
  • Мнения: 290
Добро утро!!!  Hug Hug Hug
Кафе?... Сипвам

Айде да поканим слънчицето днес!
Кка сте, милички?
sylya , благодаря за инфото и линка!
 rusalka_vn , айде казвай какво стана снощи?
Енита , като грамаж никога не съм ги теглила триците. За мен в л.1 е 1ч.л., значи при моите гр. за л. 2 ще са 2 ч.л., ама.... ще ми дойде доста. То 200гр. кис.мл.+овесените трици и лененото брашно, като набъбнат и едва си ги изяждам, а цяла кофичка млако с 2ч.л. овесени трици и 2с.л. ленено брашно.... Ще трябва да опитам. Само да ви кажа, че  и котето се нарежда на тази мешавица - още като чуе тропането на лъжицата по купичката и се появява  Joy и си чака дажбата. Измива купичката идеално
Лек и режимен ден!
 Hug Hug Hug и  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


# 399
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен.
 Боряна май ти ме пита за грамаж на нахута, ами няма такъв човека каза хапвай грамажа не е важен. Та вчера си сварих и си го хапнах с зеленчуци, довечера ще е на салатка. Ама много сте писали, детенцето е болно та даже не можах и да ви чета. Що имам чувството че някой си прави гаргара с диетата. Какви са тези шоколади и сладоледи то ако има такава диета аз първа ще се хвана на нея.
Галичка честито нов комп.
Сега ще ви сподела резултата от 1 седмица режим -6 см. от талия  -3 ханш иначе е само 1 кг.
Това е ще видим тази седмица как ще е.
Лек и режимен ден на всички. newsm51

# 400
  • Мнения: 63
Ето ме и мен  Grinning
Снощи Оги ми направи режима и от днес съм симеоновка.  Mr. Green

Момичета, вие как се ограничавате само с по 6 ядки? Аз тази сутрин си купих 100гр. кашу и 100 бадеми хапнах малко с киселото мляко, но още искам, очите ми все там. Blush

# 401
  • Мнения: 699
Охооооооооо, кафеееееееееееее, супер, сипвам и пия. Борянче, мерси.
Ама как сте се отпуснали не смогвам да запомня всичко изчетено.

mrandaaa и аз раждах със секцио, ама такъв проблем нямам, поне с мускулите, коремчето го прибрах чак като захванах режима, много сланина много нещо имаше по него. Но сега е плоско и съм много щастлива, защото лятото го заголвам и не ми се иска да прелива от дрехите. А в интерес на истината не съм направила и една коремна преса от как родих. Мисля, че и само с режима ще го прибереш.

Енита Оги казва, че около 300гр. на ден се свалят с режима, значи около 1,5 на седмица, но това е много индивидуално. Аз първия месец свалих 7,5 кг.

gali4ka имах същия проблем с НОИ, само си прехвърлят топката, а НОИ, а фирмата, пък аз и в 2 фирми се осигурявах, та 2 та отнесе и глоба за забавяне въпреки, че бяха подали декларацията, но не им написали вх. № и се оправдаха. Да ти кажа честно детето ми беше на 1,4г. когато ми изплатиха и последните пари от 90% . Като започнах работа ми изплатиха и всички месеци по 220лв. и сега чак започнаха по редовни преводи, но все пак закъсняват.

rusalka_vn хайде разказвай, доволна ли си, как мина всичко? Писали сме заедно. Внимавай с ядките, че са си мазнини и не трябва да прекаляваме с тях. Аз ги ям преди млякото, така не ми се яде повече, а и мазнините казват на мозъка, че си се заситил. Винаги си изваждам толкова, колкото ще ям и другите ги прибирам, да не ги виждам.

Mamica интересен начин да отслабваш, споделяй резултатите, ако има такива и аз почвам да набивам Нутела и мазни банички.

nikom бравоооооооооо, мн добри резултати. Нищо че кантара отчита малко, важни са много и см. Аз съм точно така сега. Кантара отчита много малко в - , а дрехите ми се разхлабиха и стоят много по-добре. Паласките, които изхвърчаха ги няма вече, коремчето хлътна, бутчетата се прибраха. Лошото е че не съм намерила време да премеря см. Но до края на седмицата и това ще свърша.

Хубав и слънчев ден и много  Hug Hug Hug Hug Hug

# 402
  • София
  • Мнения: 1 724
Добро утро, фиданкиии!
 Hug
Боряна, Мерси за кафе-чая!
Хаяси, аз се меря всеки ден.
Вчера пак се издъних- вечерта не мерих храната, ядох пиле и вино, и то повече от 3 блока общо... ooooh!
Учудващо днес съм минус 300 грама...Чудя се дали нещо не ми се е повредил кантара.
Русалка вн, добре дошла!

# 403
  • Мнения: 572
Енита, надали ти е развален кантара, просто явно горе долу си улучила грамажа на мазнини въглехидрати... Н е му мисли толкова Simple Smile

Сладурки, колко мн ви се радвам, само като ви чета ми се приисква да ям режимна храна ... и не знам дали няма да ме изкушите да почна пак режима ... Simple Smile А и имам чувството, че от ден на ден ежимните момичета се увеличават и постоянно има нови девойки, което е мн хубаво Simple Smile
Само да не се отпуснете, момичета!!!

и...извинявам се за невежеството, ама какво е нахут - никога не съм яла, а думата съм я чувала  newsm78

# 404
  • Мнения: 699
Сладурки, колко мн ви се радвам, само като ви чета ми се приисква да ям режимна храна ... и не знам дали няма да ме изкушите да почна пак режима ... Simple Smile

iletovp ми хайде де докога да те чакаме да се накумиш. Завръщай се в Симеоновските редици, няма да ти навреди.

Динджииииииииии, обади се бе мамче, как си що си, малкия Дидо какви ги върши вече. Драсни 2-3 реда деееееееееее.

И мацките с тумбаците нещо не се обаждат, сигурно има бебета вече.

Фелинчееееееее, къде си бе мадам, липсваш ми.

Общи условия

Активация на акаунт