Отговори
# 30
  • Мнения: 290
Добро утро, момичета!  Hug
Аз позачезнах, ама... като няма ток в офиса ...
Дайте да седнем на по кафе, че гледам никой не е сервирал.

Хаясче, насочвам позитивна енергия към сладурчето Сияна!
Криси, и за тебе имам! Стискам палци!
Я, Тишината  Wink наминала да се потчете. Виждах, че ни четеш, ама се чудех от кои ли си?!  Thinking Щото понякога се появяват и недобри елементи, ама не ни удържат на позитивизма... Много е хубаво да си позитивен! С усмивка и добро отношение най-бързо парирам гадостите  Peace
Кате, много ценен инструктаж! Веднага си го копирам и разпечатвам!!! Благодаря!
Ели, вярно настана голяма мъка с това хлебче. Аз пазарувам от СВА, Кауфланд и Пикадили (все по път, естествено). До сега все в някой от тях съм го намирала хлебчето. Подочух, че правели някакви ремонти ли, що ли и затова е така, ама... и много народ вече го купува, беее!!! Преди време така си стоеше на рафта, а сега всеки втори носи към касата Бонус и то Класик...
Айде режимен ден от мен и топлина в душите и сърцата!  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 572
Хаяси, дано детенцето да се оправи ... ако вярваш в това няма как да не стане!

Фелинче, чета сега "Монахът, който продаде своето ферари" - мн добра книжчица... Благодаря!!!

# 32
  • Мнения: 22
хаяси,искренно се надяван всичко с малката принцеса да е наред.горе главата и да си мислиш само за хубави неща,и всичко ще се подреди. Hug Hug Hug
Аз също съм ммммного доволна от хляб ВИТА без брашанце.но понякога и той зачезва от кварталните ни магазини.Бонуса нещо не ми се нрави много,незнам защо Sick

Днес съм на родителска среща в градината,нещо майките не можем  да се разберем как да купуваме подаръците за дечурлигата.едни искат на всички да са еднакви а други всеки да си купува за детето.миналата година нямаше такива дразги #2gunfire #2gunfire....децата бяха щастливи,но няколко родители не харесали подаръците...но пък в крайна сметка за мен са важни малките,а не дали на мен ми е харесал подаръка.за цената от 5лв не мисля че имаш голям избор newsm78.

лек и спокоен ден

# 33
  • Добрич
  • Мнения: 219
Относно хляба, и аз Бонуса нещо не го харесах и си взимам Вита с микс от семена. Намазан с малко масълце на препечена филийка с 25гр. дроб от треска/ грамажа е мой, не мога да сгащя Оги да го питам/ и малко лимонов сок за мен е перфектния обяд в офиса.

Хаясче какво стана мила?

# 34
  • Мнения: 18
Здравейте момичета!
С огромен ентусиазъм се присъединявам към вас. Правих един опит по-рано през годината, но се провалих тотално. Сега се включвам при вас, защото сте много положителни и целеустремени (с надеждата и аз да прихвана дисциплина от вас)  Embarassed
Пожелавам на всички (и на себе си) успехи по неравния път към доброто здраве и самочувствие.

лек и успешен ден на всички!

# 35
  • Мнения: 290
Добър ден! Hug Hug Hug
Гледам нещо личния състав отсъства  Thinking
Дай да сипя по кафе, пък може да се заявите

Добре дошла при нас, kukundrel !   bouquet Hug При нас е мнооооооооого хубаво! Ще се убедиш сама  Peace Тука се нахъсваме една друга, ама без злобни забележки и т.п. Човека, който ни свързва е много позитивен и, ако не друго, това е хубаво да се прихване от него.
Но ... ВСИЧКО ЗАВИСИ САМО ОТ НАС! Моля за извинение за големите букви, ако на някой му се стори, че му крещя - не е така - просто това е най-важното във всичко, което правим (не се отнася само за режима)!

Хаясче, не отървахте ли болнцата, мила? Много  Hug Hug Hug и  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes на Сияна!

Хубав и ползотворен ден на всички! Стягайте се, че идат празници и хич не ми обяснявайте, че ще сте стриктни по празниците (по себе си съдя  Blush )
Много  Hug Hug Hug и  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 86
Здравейте момичета, разбрах от приятелки каква е драмата с Бонус. Завода бил фалирал май ще трябва да питаме Оги какво да се яде... Приятен ден на всички. Хаясче къде си мила какво стана с малката  bouquet

# 37
  • Мнения: 422
Добър ден на всички! Hug
Защо изчезнаха Симеоновките??? Еййййййй, къде сте??? Crossing Arms

Хаяси включвам се само и аз да питам какво стана?
Дано сте добре  Praynig

# 38
  • Мнения: 110
Привет момичета и от мен. Аз отдавна не съм ви писала но гледам да ви попрочитам поне. Нямам особено време покрай малкия а и уча за държавен, та....
Значи аз този месец малко го давах свободно от режима  Rolling Eyes в смисъл че си ядях нещата от листите, но рядко ги мерех. Та за това до тук съм -2кг. само, а има и малко см. в минус. Но да ви кажа предпочитам да свалям по 2-3 кг. на месец, но да знам че ще ги задържа, отколкото същите за седмица и после "Всичко Х 10" Naughty
И аз се интересувам за ориза поне, щото искам някакво разнообразие малко поне веднъж седмично baby_neutral
За Бонуса - намирам го в Била и Промаркет. Когато бях при Оги и говорехме за хляба, той ми каза, че ако Бонуса ми е много гаден(както си е всъщност) мога да ям обикновен хляб но задължително пълнозърнест.
Ох, айде бай че дребното се събуди...

# 39
  • Мнения: 422
Мария ориза и картофите са по 200гр в лист 2.

# 40
  • Мнения: 290
Криска, твоето л.2 от по-тъничкото ли е или от по-дебелкото? Моето е от по-тъничките, например: 2ф. Бонус или 450гр. домати (това са ми по л.2 грамажите), а на една приятелка в л.2 филийките са и 3, а доматките - 700гр.
Да ви кажа на мен пък са ми се прияли лозови сърмичкииии, ама... нали има оризец, само им се облизвам. На мен Оги ми забрани ориза и картофките до достигане на желаните килца  Crossing Arms После, каза, ще си говорим пак... Е, да, ама аз като гледам как не съм ги доближила неговите желани кила...   Rolling Eyes (аз исках - 60, той отсече - 55  ooooh! и сега гоня неговите)
Е, Марийче, ще стискаме палци значи!  bouquet

# 41
  • Мнения: 422
Борянче, моите листи са от тънките. Но го питах за ориза и картофите. То е ясно, че са забранени, но каза като ми се яде да ям.

# 42
  • Мнения: 0
Ами и аз да си кажа-в моя лист2:   по 300гр. са картофите и ориза- аз му казах на Оги, че целта ми е не толкова да отслабна/ и че аз май съм единствената, дето си се харесвам такава/, колкото да се науча да се храня правилно, и той ми каза,   хапвай си ги тогава, ама гледай да не са всеки ден.
В моите листи има и алкохол от който не съм се лишила. За сметка на това се чувствам идеално и всички забелязват промяната -  по- спокойна съм и мнооого по-позитивна. Излъчването се променя коренно с този начин на хранене.
Пак стана дълго. Спокойна вечер ви желая.

# 43
  • Мнения: 153
tumpi, благодаря за информацията за Бонуса. Много жалко, че са фалирали.
Гледах вчера в билата рафтовете бяха пълни с Вита, така че се поуспокоих малко.

Криси, на теб благодаря за грамажите на ориз и картофи.
На мен ми се случва по веднъж в седмицата да ги има сготвени, така че спокойно ще си хапвам по малко.

Борянче, нали си спомняш, че и аз така си говорех, че не мога да стигна кг.-те, които определихме с Оги и си бях поставила друга цел.
Е да, но то така се получи, че си ги достигнах. Затова продължавай в същия дух и ти ще ги постигнеш.
Пък и никой не ни гони, всичко си зависи само от нас и нашето желание.
Аз го давам доста разпуснато, но се старая винаги когато е възможно да съм режимна.
Днес например следобед хапнах 1/3 парче торта и пих кафето с малко прясно мляко, но всички останали хранения са режимни.
А и кантара не ми се беше разсърдил  Joy

# 44
  • Мнения: 22
здравейте и от нас.
някоя мама от варна знае ли кога ще светват новогодишната украса на центъра?
 аз вчера също не бях много режимна,бяхме на два рожденни дни и едни салати,и торти Sick Sick Sickама кво да правя.аз също не мога да ям ориз и картофи а те бяха основната ми прехрана....... #Cussing out,но се надявам да сваля още някое и друго килце.застопорих ги нещо и от 3 седмици нещо не свалям.трябва да се надъхам още повече. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
лека вечер мили мамчета

Общи условия

Активация на акаунт