Ела при нас с кълбо и кука - плетаческия клуб е тука - 27

  • 58 049
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 440
Бързо стигнахме новата тема. И аз чакам прежди, че ми е любопитно да ги видя на живо.

# 31
  • Мнения: 16
здравейте,
дъщеря ми иска да и изплета шал. Тя е на 14 години. Помогнете ми с интересен модел.
Благодаря

# 32
  • Мнения: 525
Вени какво си поръча?Да ги покажеш като ги получиш.

Amelly дай да видим и твоите.

# 33
  • Мнения: 1 172
Моите най-рано довечера, но пак не обещавам,че съм без мъж тия дни и ми е зорно сама с детето - само ми е до снимки Sad
Като цветове са тъмно синьо пепеливо(убито, приглушено), пепеливо розово и букле меланж жълто+резеда.

# 34
  • Мнения: 440
Взеха ми от Габрово от Кардена някакви, чакам по Коледа някъде да ми ги донесат  Mr. Green Общо взето нямаше доста от по-летните прежди, които ми се искаше да видя с очите си и да изпробвам, но може би и сега не им е сезона. Понеже по телефона говорих с продавачката в магазина им на дребно, се учудих, когато тя ми каза, че килограмът на преждите им е 12 лв. Shocked Но е страшно неудобно за поръчки, не може да се видят на живо, а и по Интернет не могат да се поръчват.
Поръчах си и от другите габровци на Еделвайс - аз нали Дива си харесах и сега я чакам, ама нещо не попаднах май на куриери и сега още си чакам ooooh!
Ще снимам като имам нещо.

# 35
  • Мнения: 1 172
Но е страшно неудобно за поръчки, не може да се видят на живо, а и по Интернет не могат да се поръчват.

Със сигурност има магазин в Бургас,в който зареждат Кардена. Потърси и там си ги огледай на живо.Аз между другото,не съм много доволна от техните прежди, преди години пробвах нещо,след едно пране,въпреки омекотителя,се степа и стана на парцал + цветовете поизбеляха.

# 36
  • Мнения: 440
Хайде пак аз да ви съобщя новината в конкурса на Коутс, модел на месец Ноември е една от блузките с ирландско плетиво на Силвия http://www.coatsbulgaria.bg/Crafts/Knitting/Features/contest+hk+nov6.htm  bouquet Поздравления на майсторката!

# 37
  • Мнения: 1 072
Поздравления на победителката за ноември. Ето кой ще ни води в ирландското кружево.   bouquet

За превода на шапката - на Кати учителката е украинка и плете, сигурно ще помогне с описанието.

# 38
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
модел на месец Ноември е една от блузките с ирландско плетиво на Силвия http://www.coatsbulgaria.bg/Crafts/Knitting/Features/contest+hk+nov6.htm  bouquet Поздравления на майсторката!

браво  Crazy
блузата е жестока Peace

Летящата, Котка обеща тази вечер да ми помогне  Peace
но предполагам кратък превод ще е добре дошъл не само за мен.
благодарности  Hug

на папулката ние викаме пискюл Peace
аз се влюбих безнадежно в една рокля ooooh!
незнам кога ще намеря време да си я направя Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 475
Страхотна блуза Crazy Браво  smile3501 Днес си взех страхотна книга за плетене за начинаещи има много полезна информация поне от съдържанието ,което прегледах!И аз ще стана добра плетачка Simple Smile някой ден  Grinning

# 40
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Страхотна блуза Crazy Браво  smile3501 Днес си взех страхотна книга за плетене за начинаещи има много полезна информация поне от съдържанието ,което прегледах!И аз ще стана добра плетачка Simple Smile някой ден  Grinning

на 1 или 2 куки?
аз днес гледах една книга с начини за плетене на 1 кука Crazy
имаше неща, които изглеждат като на 2  Shocked
ама скъпа беше книгата, а в библиотеката е взета, ще чакам да я върнат  Crossing Arms

та ICE има ли в твоята книга търсените от мен цветенца или там каквото е?
ако ги има ще снимаш ли обяснението?

# 41
  • Мнения: 475
asyaleinБих ти снимала,ако го имаше модела,за 2 куки се отнася книгата и има основите на плетеното на две куки и различни модели  плетки и как се правят,най-накрая ще науча как се прави плитка,чак вече го сънувах снощи и в съня си питах всеки как става тази плетка  хаххаа  Laughing и така де накрая на книгата като стигна и опитам всички модели има пуловер и надявам се да изплета и пуловер ,нищо че вече тогава може да е лято,аз ходих в хеликона да търся книжка и то само една имаше свързана с плетене,искаше ми се  и за 1 кука да има,че ми и по-любимо,но нямаше,колко струваше книжката дето си гледала на 1 кука и кои книжарници би я имало newsm78

# 42
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
ICE, не съм в Бг, така че няма да ти свърши работа инфото къде съм гледала книгата Wink

# 43
  • Мнения: 2 199
 Hug

Почерпете се  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 475
Суха Мащерка Мерси,обожавам плетени сладки,нямат калории,а са удоволствие за окото  Heart Eyes Wink
asyalein В България като гледам има само тази книжка http://books.svetove.com/c/p-p/m-450/id-4075/%EF%EB%E5%F2%E5%ED% … %E0%EB%FA%ED.html,която взех за плетиво,тука не издават книги за плетиво явно, има разни списания по магазините за прежди,но според мен  не вършат работа за начинаещи като мен ,добре че има нещото интернет ,че намираме информация там Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт