Гласувайте за "Банда на годината"

  • 10 864
  • 244
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Дюканки, разбира се! Mr. Green


Дето гласувате за тортитИ Peace, после да не кацнете при нас, пиленца...  Flutter Whistling

# 31
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394

Айде бе дюканкиииии???

Тук сме  Mr. Green Ама дебнем финалния вот, да ударим всички през кръста  Twisted Evil То не става само с ядене..  Wink

# 32
  • Мнения: 831
Малииии, е сега ще стане мелето Joy
Априлки вс Дюкан Mr. Green
smile3521 Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 1 485
тортената тема!!!

# 34
  • Мнения: 2 818
Гласувах за двете банди, които следя от време на време, макар и скрито.

# 35
  • Мнения: 1 271
Ако Тортените почерпят ще си сменя вота  Whistling

Айде, сменяй го, лично ще те черпя, не една, а цели две!  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 4 434
Спамо чат КМ
Априлки 2007

# 37
  • Мнения: 1 491
Дето гласувате за тортитИ Peace, после да не кацнете при нас, пиленца...  Flutter Whistling

Аз не разбирам, защо според теб правенето и декорирането на торти задължително включва и яденето им от този който ги е направил?!?!?  newsm78 Едното няма нищо общо с другото. Аз си имам опитно зайче - мъжо, който с най-голямо удоволствие "засмуква" тортите, но не използва Дюкан, щото ще се изгуби иначе ... Според мен криво сте разбрали цялата тема, а може би въобще не сте влизали там, за да не се съблазнявате ...  Crazy

# 38
  • софия
  • Мнения: 3 382
Кой каза Дюкан? Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 212
Само мераклиите, пардон дюканките са повече от китайците...Гласувах за Споделете!

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Дето гласувате за тортитИ Peace, после да не кацнете при нас, пиленца...  Flutter Whistling

Аз не разбирам, защо според теб правенето и декорирането на торти задължително включва и яденето им от този който ги е направил?!?!?  newsm78 Едното няма нищо общо с другото. Аз си имам опитно зайче - мъжо, който с най-голямо удоволствие "засмуква" тортите, но не използва Дюкан, щото ще се изгуби иначе ... Според мен криво сте разбрали цялата тема, а може би въобще не сте влизали там, за да не се съблазнявате ...  Crazy
аз пък не разбрах що не разбра от шега  Peace

п.п. и аз обичам хубави торти, респект! Mr. Green

# 41
# 42
  • Мнения: 4 678
Кой ще спре гората да се разлиства.................кой Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Дюкан разбира се Joy Joy Joy Joy Joy.

# 43
  • Мнения: 2 768
Априлки май заспаха? Маро, каза ли им?

# 44
  • Мнения: 2 478
Вотирах за Дюканките.Наистина са голяма банда.
Харесвам ентусиазма им и подкрепата,която оказват помежду си Wink

Общи условия

Активация на акаунт