Любители на котки - тема 15

  • 14 570
  • 305
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 25 291
miracle,

Честит рожден ден!

  bouquet

Пък аз да се оплача - Кетишонче пак е с алергия Outta Joint Този път на гушката - има зачервено и разранено място, явно се е чесала. И пак я мажем, миличката ми тя Tired Преди няколко дни ми беше яла един кактус - той е без бодли, но за да го достигне трябва да се пресегне над един много бодлив. Чудя се дали е възможно да се е набола на някой бодил и да го е разранила след това. Док каза, че със сигурност е контактна алергия някаква, но не може да се разбере от какво точно. Душицата ми, дано да се оправя бързо, че ми е ужасно притеснено така, все я мисля. А тя иначе си е добре, има си апетит, гушка се, мърка, играе. Само дето ми е много чувствително кюфтенцето явно Hug

# 271
  • Мнения: 5 173
miracle, честит рожден ден!
Желая ти много здраве, щастие и упоритост, да постигнеш това, което искаш!

# 272
  • Мнения: 4 116
Миракъл, честит рожден ден!!! Да си жива и здрава и обичана ! Успехи във всичко!   bouquet

# 273
  • Мнения: 2 404
Здравейте, аз ви следя от извесно време, защото котаците са ми слабост Heart Eyes
Аз съм сестрата на iguanka, собственичката на Алф Heart Eyes и тъй като тя няма време, а и аз приватизирах фотото, за да снимам моят сладур, реших да ви пусна малко снимки от днес и вчера Grinning




стига толкова, че станаха май много Crazy
Честит рожден ден Simple Smile miracle

# 274
  • Мнения: 684
Много ви благодаря.
За съжаление все още нямам фотоапарат и не сме правили сники на котьо, а пък той все още си ме мисли за катерушка  Wink

# 275
  • Мнения: 1 027
Miracle, със закъснение ти честитя рождения ден и ти пожелавам мн здраве, любов и положителни емоции!!! Hug
Супермама, Ефи мн търпелива....Много са сладки с Коко  Heart Eyes
Игуанка и систърче Hug Алфчо е бонбон! Simple Smile ама наистина мн се промени- заглади косъмче ... Simple Smile
моето Пуфенце е добре, не съм я снимала скоро и затова не пускам снимки, че само стари имам...но скороо....ще я нащракам-ще й направя една фотосесийка Simple Smile
поздрави и прегръдки на всички Hug

# 276
  • Мнения: 231
Здравейте, искам да споделя с вас защото ми е много тежко.... съжалявам че се намесвам така в темичката ви, но знам че хората,които обичат животните са с добри сърца!
Вчера застреляха котарака ми - мръсните си съседи, разкъсващи се от злоба и завист към нас за пореден път ни накараха да страдаме.  Sad Не си бях в къщи но баба ми е видяла как са стреляли по него, дошъл си е в къщи,като в първия момент не е имало кръв, но после е започнал да агонизира и вечерта го намерих в локва кръв  Cry Cry Cry

Кажете ми какво да правя, не издържам повече, до сега винаги оставях Бог да ги съди след всяка мизерия,не исакх да си слагам петно на душата, но повече не мога  #Cussing out Тези хора са съдисти, 5-годишното им дете връзваше едно куче за гушата, овесваше го на дървото и го биеше.... такива не заслужават да живеят  #2gunfire

Котката ми беше толкова любвеобилна, знаете как е, напоследък все нямах време да я нагушкам и вече никога няма да мога да го направя  Cry  Cry  Cry

# 277
  • София
  • Мнения: 5 752
 Hug Hug Hug Незнам какво да ти кажа просто.
Отвращавам се все повече от народ ни,ужасни хора,създаващи ужасни деца,нямам думи просто.

# 278
  • Мнения: 685
кокетка искрено съжалявам за загубата ви. Не мога да повярвам какви изверги живеят и какво отношение имат към животните.  Sad

Потресена съм от прочетеното. Не знам в кой град живееш, но мисля, че трябва да се обърнеш към властите. Има действащ закон за защита на животните.
Въпреки че смешната държава, в която живеем не предоставя необходимата защита. Аз бих действала по други начини#2gunfire  #2gunfire  #2gunfire


P.P. Закон за защита на животните http://ddimitrovgrad.hit.bg/zakona.htm

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 12:36 от Cantariny

# 279
  • София
  • Мнения: 39 831
Скоро не съм писала.
Побъркват ме тия двамата. Тичат един след друг, бият се, естествено единия рИве. Харитон е по-силен Simple Smile
Малкият все гледа да се намъкне в детската и да се скрие някъде. На пода съм сложила сглобяем килим с картинки. Постоянно го намирам разглобен и започвам да събирам цифри и части на динозаври Simple Smile
Напрао ще му откъсна топките и пухкавата опашка Simple Smile

кокетка съжалявам Sad

# 280
  • България
  • Мнения: 181
miracle ЧРД със закъснение и от нас!  bouquet

Кокетка много гадно това.... обърни се към компетентните власти, нищо не губиш ако подадеш една жалба... може пък и да се уплашат тези "дребни душици" #Cussing out

# 281
  • Варна
  • Мнения: 25 291
Уффф, направо не знам какво да кажа... По-точно идва ми наум нещо, но крайно нецензурно #Cussing out

За съжаление законите ни.... подтикват хората към саморазправа.
Бих ти предложила все пак да се обърнеш към Комисията за защита на животните и да се позовеш на това:

ЗАКОН ЗА ЗАЩИТА НА ЖИВОТНИТЕ

Чл. 52. Никой няма право:
                   1. Да убива, измъчва, удря, прегазва, преуморява, дразни, плаши, стресира, малтретира, пренатоварва или извършва други насилствени действия по отношение на животните по какъвто и да е начин
ОРГАНИ ПО ПРИЛОЖЕНИЕТО НА ЗАКОНА ЗА ЗАЩИТА НА ЖИВОТНИТЕ
Чл. 123.
/1/ По отношение на прилагането и спазването на Закона за защита на животните се осъществява държавен контрол съобразно нивото на компетентност от:
                     1.Министерство на земеделието и горите и създадената към него Национална Комисия за Защита на Животните /НКЗЖ/
                     2. НВМС
                     3. Министерство на околната среда и водите, съвместно с Министерство на здравеопазването, Министерство на вътрешните работи, органите на изпълнителната власт.
......
Чл. 129. Който причини болка, нараняване, страдание или смърт на животно чрез побой, отравяне, глад, жажда или други насилствени действия, се наказва с глоба от три до шест минимални работни заплати , а при повторно нарушение – с глоба от шест до десет минимални работни заплати
 за съжаление аз лично не успях да открия никакви координати в гугъл.

# 282
  • Враца
  • Мнения: 876
незнам за защита на животните но направо си подай оплакване към прокуратурата (не към МВР защото в повечето пъти те нищо не правят)...наблегни че те е страх за живота на близките ти (което си е така не се знае кога по какво ще стреля този съсед)...и поискай съдействие...може да изпратиш копие на писмото докъдето се сетиш още, но най - бързи действия вземат прокуратурата, защото подобно деяние би могло да се тълкува и като тормоз... и като за финал много съжалявам за душичката ти...едно голямо   Hug от мен и не оставяй нещата така, защото въпреки че сме демократична държава не бива да оставяме хората да правят каквото си поискат...най - малкото пушката или там каквото е ще му отнемат...аман от тъпи селяндури които от едно малко не знаят на кои хора са и какво вършат...но и се размножават такива и "възпитават" децата си в същите "ценности"

# 283
  • Мнения: 416
кокетка много съжалявам за случилото се с твоето коте...  Cry

Rorrr  тоя твой съквартирант нещо ме съмнява ,че има пръст в случката със Рижко (милия ми). Мен не ме пуснаха отпуска, хиляди причини ми издърдори Досев....  #Cussing out Искам да се махам от там.....А сега и тъпите ми смени са разместили.....ужасссс
Приятелят ми замина без мен, нямаше как да изместим ходенето .....и сега съм с котките. Добре,че ги има иначе как щях да издържа съвсем самичка и да няма на кого да се скарам  Whistling

Таз снимка с едва я направихме....   Мое ляво: Джес -вижда се как иска да се отскубне от мен като видя оня, а мое дясно е Зоро

# 284
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Лелееее Диди само каубойската шапка ти липсва ....На пищаци го докарваш   #2gunfire  Joy Joy Joy....
Я ги виж колко са пораснали , Зорко си е цяла карабина вече !
Моите двама юнаци не мога така да ги хвана , че тежат .
Дъртий Писанчо е около 6-7 кила , да не е и отгоре след снощното преяждане с рибещини , а Шуши е м/у 3-4 ...абе ще взема да ги турна на паланцата тия дни ...
Ние от лакомия взехме доста риба и добре похапнаха дичата , че и комшийските намазаха .
Но не си отказаха дневната порция с попара ...и пържоли да фърчъъъъъът попарата си я търсят - гууулеми лакомиии , страшна работа . У дома всички плющим здраво , пу да не ни е уроки !  Crazy  Embarassed

Момичета честити празници на всички , които не съм поздравила - да сте живи , здрави и мъъъничко късмет да не ви подмине , Ви желая от сърце !   bouquet

На всички именяци утре - На здраве и да ви е живо и здраво името !  Heart Eyes

Малко сладурски снимки от нета -
http://www.jokeclub.ru/topic.php?topic_id=6&page=1

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 02:26 от Кълбовидна Мълния

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт