КОЛЕДНА ПРИКАЗКА - Благотворителни базари на ДБМ 2008г.

  • 5 099
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 581
Може ли някой да обясни къде в МОЛ-а ще е разположен базара?

# 46
  • Мнения: 4 195
Може ли някой да обясни къде в МОЛ-а ще е разположен базара?
все още не сме сигурни, тази седмица ще знаем и ще пишем, миналата година бяхме пред Бюти зоната и горе до входа на киното, за тази година, казаха, че са ни запазили специално място Peace

# 47
  • Мнения: 2 502
 до MariaF

Мери ,защо не каза ,че ще изпращаш картички чак от Белгия ,умрях от срам като видях клеймото
изобщо не съм погледнала профила ти
леле ,колко ме е срам,защо ли бях решила ,че си от Пловдив  Hug
та и на опашката се наредих Heart Eyes

ДБМ Видин  БЛАГОДАРИ !

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 872
Няма проблем, искрено се надявам да се харесат и по-важно - да се продадат  Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 1 402
Здравейте вълшебници!!!!

Записвам се, със сигурност ще ви посетя в София. Чакам да кажете къде точно ще ви позиционират, макар че няма да се затрудня да обиколя навсякъде и да ви намеря.

# 50
  • Мнения: 4 195
за София едното сигурно на 100 % място в МОЛ-а е при входа на киното на последния етаж Heart Eyes
Искам да кажа и тук, че сувенирите за базара в София, ще събираме на 6-ти декември от 10.30 до 12.30 в Кино Арена, на втория етаж където са заведенията Heart Eyes
И да помоля и тук - имаме спешна нужда от стойка за картички Hug

# 51
  • Мнения: 804
Мили млади дами от клюкарника, ако случайно ви остане време между клюките и малините да надзърнете и в тази тема, напомням, че днес е четвъртък.
Моля направете си програмата така, че да можете да посетите базарите в събота и неделя.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А в Русе - още днес можехте, а и до 15-ти!!!

# 53
  • Мнения: 1 523
За да сме по- точни в Русе базара е до 14.12.(неделя вечер).

# 54
  • Мнения: 804
Ето малко снимки отк базара в София:
http://picasaweb.google.bg/borislava.doncheva/200802?authkey=jKKgNNBjMuQ#

# 55
  • Мнения: 2 891
Дами, перфектни бяхте  Hug

# 56
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Момичета, страхотни неща сте измайсторили!

Невероятни сте!

# 57
  • София
  • Мнения: 1 402
Искам и аз да Ви кажа, че се бяхте представили страхотно. Аз се побърках от лудницата в неделя и направо се запътих към щанда до входа на киното, и от там си купих от прекрасните нарисувани шишенца  Laughing от един татко предполагам  Laughing
След това слизайки надолу се преборих с талпата и открих и втория щанд  Laughing

# 58
  • Мнения: 908
Искам и аз да Ви кажа, че се бяхте представили страхотно. Аз се побърках от лудницата в неделя и направо се запътих към щанда до входа на киното, и от там си купих от прекрасните нарисувани шишенца  Laughing от един татко предполагам  Laughing
След това слизайки надолу се преборих с талпата и открих и втория щанд  Laughing

Не е все още татко, това е едно от момчетата, които живее в защитеното жилище  Peace
Благодаря  Hug

# 59
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Искам и аз да Ви кажа, че се бяхте представили страхотно. Аз се побърках от лудницата в неделя и направо се запътих към щанда до входа на киното, и от там си купих от прекрасните нарисувани шишенца  Laughing от един татко предполагам  Laughing
След това слизайки надолу се преборих с талпата и открих и втория щанд  Laughing

Не е все още татко, това е едно от момчетата, които живее в защитеното жилище  Peace
Благодаря  Hug

да Heart Eyes,това е Иван  Hug

благодарим на вси4ки,които се вклю4иха и тази година......Официалните благодарности ще ги полу4ите като оформим вси4ко необходимо,НО........вие си знаете-СТРАХОТНИ СТЕ  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт