Имам въпрос относно суеверие и начина по който е разположена спалнята

  • 9 869
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 671
За да не се чудите,що не пробвате да спите с главите надолу,като прилепите..... ooooh!

# 31
  • Мнения: 256
Joy

Ами чувала съм приятели мъже да споделят, че ако спиш с крокодил, то той непременно на сутринта проговарял  hahaha



 Joy E  сега ми стана ясно, защо крокодила Гена говори, спал е с мъже, значи.

На мен пък ми стана чудно тези, дето краката не са им към вратата, безсмъртни ли са?

# 32
  • София
  • Мнения: 11 779
Е това,не бях го чувала  Shocked.
Иначе за протокола нашата спалня е успоредна на вратата.

# 33
  • София
  • Мнения: 15 486
А аз да питам тези, които са оперирани,  дали са забелязали, че и за операция карат с краката напред? newsm78

# 34
  • Мнения: X
А аз да питам тези, които са оперирани,  дали са забелязали, че и за операция карат с краката напред? newsm78
Не помня, бях упоена.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 438
на мен са ми оперирани само очите и сливиците - и в двата случай вървях сама, но леееко се дърпах и ме побутваха да се движа по-отривисто Laughing

предполагам, че краката, които сочат врата (да не се бърка с вратата) също водят до забременяване, подобно на тези, дето сочат тавана newsm78

на безсмъртните краката (ама това са само слухове) им сочели към върха на Олимп, но е било отдавна  Whistling





# 36
  • Мнения: 1 100
Спалнята ни е с две врати и краката ни са към една от тях, може би затова нямам енергия. Thinking Аз хубаво исках да я обърнем така, че главите ни да са на изток, тогава и проблемът с вратите се избягва, но мъжът ми не пожела. ooooh! Това, че вратата е към банята дали е смекчаващо проблема обстоятелство? Wink

Аз малко се съобразявам най-вече за спалнята, преди когато спях с главата на запад,а краката на изток се будех всеки божи ден с главоболие,не казвам,че има връзка,но е факт,че от както смених разположението на леглото север-юг проблема изчезна...

И аз така, като спях с глава в посока запад - почти постоянно имах глабоволие. Когато разбрах, че трябва да спя на изток или север, си реших проблема. Изискването да посоките е за да се следват магнитните полета, може би и фънг шуй залага на същото.

Да, мъртъвците ги полагат с глава на запад - към залеза.
Вярно, и за операция вкарват и изкарват хората с краката напред.

По-важното е тоалетната чиния да не е срещу вратата, защото тогава пари няма да видим. Joy

Общи условия

Активация на акаунт