Високо-мазнинна ниско-въглехидратна диета

  • 127 248
  • 264
  •   1
Отговори
# 210
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Абе мацки, до тук добре, ама я да ви питам като нещо ви се допие само вода ли употребЛявате? Аз понеже пуша и сьм свикнала все да си сипвам нещо в чашката с цигарата. То май от безалкохолните само кола лайт може. Ама хич не обичам аз такова и кво тогава? Цигара с вода, а сега де!  newsm78 Не стига, че кафето едва го изпих без захар...... ай да му се не види и диетите и чудото!

# 211
  • Мнения: 1 560
То хубаво Кола Лайт, ама е с аспартам Close , да не стане вместо да изпишем вежди, да избодем очи.

# 212
  • sofia
  • Мнения: 1 426
То хубаво Кола Лайт, ама е с аспартам Close , да не стане вместо да изпишем вежди, да избодем очи.
Така де, не ща го тоя аспартам да го кунсомирам. Хич не ми е по вкуса, а и нали и газираното не трЕбвало много да се пие? За тва си купих 2 лимона одеве и си правих кисела вода преди малко. Е не е чак толкова гадно, свиква се сякаш.  Mr. GreenНе ща ни захар ни аспартам, искам да слабеяяяяяяя........ Mr. Green

# 213
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ами ooooh! вода с пресен лимонов сок, вода с пресен грейпфутов сок, вода без нищо, кафе с нищо, кафе със сметанка, кафе с вода. Rolling Eyes
Зеленчукови сокове - изцедени домати, краставици, магданоз, пипер, копър, каквото се сетиш, разреждаш с вода и гаврътваш. Ама тия фокуси не ги правя, нямам време с занимавам със зел. сок. Ръфам от градината направо, живо попово прасе! Или сляпо куче беше?!  Blush

# 214
  • Мнения: 46 557
Аз пия само кафе без захар, вода и пепси или кола лайт. Аспартам, не аспартам, за няколко месеца ще го преглъщам  Laughing

# 215
  • Мнения: 9 100
Ръфам от градината направо, живо попово прасе! Или сляпо куче беше?!  Blush
Мале ще  ме разсипеш...какви бисери излизат от твойте пръстенца, просто си уникална  tooth

Аз съм забила на 68 и не мърдам newsm78 Дразня се така Flutter

# 216
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз пия само кафе без захар, вода и пепси или кола лайт. Аспартам, не аспартам, за няколко месеца ще го преглъщам  Laughing
Е то вЕрно де, се от нещо Ше сА мре, ама що пА да сме дебели и непробвали тва НВД.  Тя мойта стана май БВД, ама като Ше е гарга поне да е рошава, няма сА излагаме, я!

# 217
  • Мнения: 9 100
Някой да ми каже това рибено масло толкова ли е наложащо да се пие или просто е препоръчително? И ме интересува колко струва Crazy

# 218
  • Варна
  • Мнения: 4 818
За рибеното масло питанка във форума на спайдърспорт - тук.
Още по темата в същия форум - тук.
Още
 и изобщо важна информация за витамини и прочей елементи...

Пък аз съм си купила едон шОше рибено, към 12 и нещо струваше, нали намаление в хапотеката има все, Ескимо 3, мамата си тракало, таквазе гадост я пия с лъжицата, ама вече й свикнах, щот викам си, нека ми е кофти. Дето толкоз години тъпках гадости, нека ми е зле, та пия си го - де ще ида, чак кеф ми е прави напоследък. Явно получих прохесионална деформация. Ама другия път капсулки, ще ме извинявате! Crazy

Пък да ви са пофаля, че диетизма ми наред си бил, но толкоз много съм била яла и спала, че тряба си изчистя организАма от вредности и сега ще карам на малко по-лек режим, няма млечни, няма кайфето, ша ма видити дугудина каква мадмаЗелка ще порасна! Flutter
Огромно благодарско на Галя, огромно! Heart Eyes

Ей, пък вчера покрай гумените топки със зъбци, дето закупих за бебе Май, видях и въже за скачане. Лев и стотинка, шарено , със сини котки на дръжката - върха на кича! Направих демонстрация как се скача на дъщеря ми, падна от смях, мисля да скачам.
Айде чао съм. Слабейте, щот тия дни искам отчет!

Последна редакция: пт, 29 юли 2005, 16:30 от Небесна КрасТавца

# 219
  • Мнения: 558
Айде да се от4ета,щом настоявате, днеска се мерихме с Галя- за последния месец съм смъкнала цели 3 кг МАЗНИНИ !!!Много лой много нещо:)
Дерзайте момми4ета!Диетата работи!

# 220
  • Мнения: 1 639
Айде и аз да дам отчет, който не е нов  Rolling Eyes Стоя си значи на  -3 ,ама то така е добре....не искам бързо сваляне ,че ще ми виснат телесата  Joy..... От утре яхвам колелото....и ще видим какво ще стане  box Успех на диетуващите!!!!!!!!!  goodscale

# 221
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Виктория, браво! ТОва е чудесна новина, 3 кг мас! Супер!!
Хайде, все така да се намаляваш! И нас да хваща...  Crazy

# 222
  • София
  • Мнения: 2 623
Чета, чета, извинете ме  за непросветеността, но къде да я намеря тази диета ???

# 223
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Чета, чета, извинете ме  за непросветеността, но къде да я намеря тази диета ???
Тук  - http://spidersport.com/forum/viewforum.php?f=4 -

# 224
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Пък аз съм си купила едон шОше рибено, към 12 и нещо струваше, нали намаление в хапотеката има все, Ескимо 3, мамата си тракало, таквазе гадост я пия с лъжицата, ама вече й свикнах, щот викам си, нека ми е кофти. Дето толкоз години тъпках гадости, нека ми е зле, та пия си го - де ще ида, чак кеф ми е прави напоследък. Явно получих прохесионална деформация. Ама другия път капсулки, ще ме извинявате! Crazy

Каква е разликата между капсулките и шОшето, освен, че да го гаврьрваш с лАжица, май по гадно звучи?

Общи условия

Активация на акаунт