Отговори
# 180
  • Мнения: 153
Джинджи, честито мила! Да ти е живо и здраво бебчето и много да ви радва  smile3525 newsm30
Пожелавам ти много прекрасни моменти оттук нататък.


Борянче, Кате, благодаря за комплиментите  Hug

Аз днес се освиних малко. Изядох половин парче торта Неделя.
Бяхме на кафе с мама и нейния приятел и гледах гледах жално към витрината с тортите и мамчето се смили над мен и ми купи, за да не взема да я събувам довечера  Joy
Иначе и вчера ядох пица, и днес кантара ме изненада лошо. Около 600-700гр. в плюс, а тамън ги бях нагодила кг. тази седмица Sad
А на кантара ми се изхаби батерията и сега трябва да си търся.
Ох още ми е тежко на шкембака.

Вие да режимствате ей! Да не се излагате като мен   bouquet

# 181
Здравейте момичета, нека първо да честитя заслужено на мама Джинджи най-голямото щастие - нека твоето момченце бъде най-щастливото и здраво дете. Радвай му се всяка секунда и го нагушкай и нацелувай и от мен сега. Избрали сте му прекрасно име.   bouquet  bouquet
Борянче, благодаря ти че се сети за мен. Аз имам много да разказвам, чета ви всеки ден, при мен нещата се получиха точно както трябва - сега съм 49кг., всъщност от месец юни съм така и не съм си върнала и грам обратно, въпреки, че вече не спазвам стриктно режима. Радвам ви се че сте задружни и се поддържате, не ми остава много време за писане защото и дъщеря ми вече окупира копмютъра. Но някой ден ще си напиша каквото имам да споделям надълго и нашироко в "уорда" за да мога после само да го пействам тук. Поздрави на всички и не се отказвайте от този начин на живот - за мен не е само хранителен режим.

# 182
liony специално за теб ще се постна пак: Не само килограми си свалила, на новата снимка изглеждаш прекрасно. БРАВО момиче.

# 183
  • Мнения: 422
Джинджи честито! Да сте живи и здрави всички и много щастливи!

# 184
  • Мнения: 649
Джинджи радвам се че вече сте си в къщи.Малкия мъж е много сладък, направо прекрасен. Пожелавам ви много прекрасни и щастливи мигове заедно.  Hug

# 185
  • Мнения: 20
Здравейте, момичета! Наскоро забелязах темата ви и ме заинтригувахте-имам нужда от сваляне на килца- май месец бях на Дюкан и свалих 5-6 кг, после цяло лято бях на морето и нямах проблеми (висока съм 170,поддържах си 53кг), но от както се върнах почнах да напълнявам и миналата седмица с ужас установих,че съм 60!!! Sad ужасно е,направо се разплаках, като видях колко е зле положението-никога преди не съм стигала до толкова много кг.. свързах се с д-р Огнян Симеонов и той ми каза,че с неговия режим за около 40дни ще ги сваля-искам да ви попитам- това реалистично ли е и много ли е тежко за спазване (голям апетит имам да му се не види)? Другото което искам да попитам- той ми каза,че може и по скайп да ми направи режими (10лв по-евтино е), има ли разлика дали ще ида до клиниката или по скайп ще процедираме? Много се чудя какво да правя .. тия килограми много ме морят и се депресирам... Дюкан е ефективен, но в Студентски град нямам възможности да си приготвям пилешко всеки ден (а и паричките са много)... Дано не ми се смеете за въпросите...  Embarassed

# 186
  • Мнения: 153
sunshinepln привет  Peace

Значи според мен личния разговор е за предпочитане.
Винаги е по-добре очи в очи, а и ще си сигурна, че мерките са ти взети правилно.
Аз лично през първия месец свалих 5кг., а има момичета и с по-добри резултати за това време.
Така че според мен е съвсем реалистично за 40 дни да достигнеш 53кг.
Но резултата много зависи и от твоето отношение към режима.
Ако си спазваш препоръките и не хапваш непозволени неща, то резултат определено има.
Относно глада - това ще си го обсъдите с Оги, но на мен само в началото ми беше по-трудно.
След известно време организма привиква с това количество храна и си сигнализира кога е гладен (обикновено точно когато е станало време за хранене).

Затова давай смело напред и ще видиш как ще започнеш да се чувстваш отново добре и в собствената си кожа.

Лека вечер  Hug

Венци, благодаря и на теб за хубавите думи Simple Smile Хубаво е, че и ти си постигнала целта си  Peace
Криси, ти как си? Още ли ти става лошо?

И към всички бъдещи мамчета - момичета много внимавайте навън, защото с тоя лед не ми се мисли.  Praynig
Ужасно е, мен ме хваща страх да не се потроша сега като започнат ледовете.

# 187
  • Мнения: 422
Добро утро или по скоро добър ден в неделя!   bouquet Hug
всички са се покрили в тоя студ. Аз лично много обичам зимата и вчера цял ден бях навън.
liony какво да кажа - като че ли спрях да повръщам обаче още не ми е напълно добре. От някои храни и плодове ми става много зле пък ми се ядат. Искам по-бързо да минава времето, че като се гледам какъв слон съм  #Crazy
Навън наистина е заледено така че внимателно.
Хубав ден на всички!

# 188
  • Мнения: 22
Добър ден и от нас.Тук във Варна пече слънце но пък духа един.......... Joy.Да се отчета и аз днес се теглих и от както съм почнала да диетувам но не на 100%,съм свалила 5кг,но пък в сантиметри не много защото тея сланини са много бееее #Cussing out #Cussing out #Cussing out
но пък съм доволна защото започвам да си влизам в дрехите,но пък паласките мога да си натъпквам защото е меко всичко,като малиби Joy Joy Joy
имам да свалям още 1кг от там където забременях,но бих искала поне още 6-7 надолу.но всичко с времето си.мисля си че сега като кърмя става по- бавно,а се надявам да я кърмя,още няколко месеца  шошката.
онзи ден като се цедих за да и дам капките ми се видя много прозрачна тая ти ми кърма и незнам защо така newsm78
иначе бебка си спи по цяла вечер без да се събуди.като  newsm78я нахраня последно към 21х чак сабахлянта newsm32 newsm32 newsm32
пожелавам ви топъл и слънчев ден с много усмивки  love001

# 189
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте мили дами  bouquet
Надявам се да приемате нови попълнения Simple Smile

Аз съм на режим от 15ти този месец.Нямам много за сваляне,сигурно някой ще ми се изсмеят като кажа колко кг съм,но съм много ниска и не ми е комфортно така.

И така...ще се отчитам редовно Wink

На всички много успехи желая  bouquet

# 190
  • Мнения: 153
jorjito, добре дошла  Hug
На снимката изглеждаш много добре  Peace Колко имаш да сваляш?

Криси, бързичко ще мине времето. Ей сега докато се обурнеш и ще стане време да гушкаш бебо  Heart Eyes
Галче, ти кога започна диетата? На сантиметри според мен трябва да си свалила не малко, може би не се мериш хубаво.
А за елиминирането на останалите кг. - бавно и славно ще дойде и момента, в който ще можеш да се похвалиш, че всичко е изчезнало  Peace

Това е от мен засега. За хубаво или лошо кантара е в почивка няколко дни.
Дано да не се улея много през това време  hahaha

# 191
  • Варна
  • Мнения: 1 858
jorjito, добре дошла  Hug
На снимката изглеждаш много добре  Peace Колко имаш да сваляш?

Благодаря ти Hug Имам да свалям 5кг и много см.след раждането така и не можах да се възстановя.Бях на Дюкан,свалих ти тези пусти 5 кила,но после много бързо ги качих пак.
Смятам че сега съм взела правилното решение.Чувстваме се добре Peace

# 192
  • Мнения: 19
Здравейте момичета!
Честито бебче, да расте здрав и силен юнак, много да папка и да радва мама и тати!
Добре дошли на всички нови при нас jorjito, sunshinepln
Аз нямам пак с какво да се похваля, не съм мръднала в кг-те но поне малко ме поуспокоихте!
А сега да внеса малко Коледно настроение в темичката, че така ме е обхванало, украсявам и съм готова само голямата елха остана но тя ще е другия месец вече! Ето и снимков материал .... и успешен и режимен ден   bouquet Heart Eyes








 И нашето Коледно джудженце - Даная  Laughing



И бъдещи мами, наистина внимайвайте сега в леда, защото миналата година имах много ужасяваща случка точно в 8 месец, просот моят съвет е не излизайте в леда без придружител! Hug

# 193
  • Мнения: 19
Привет, момичета! Минавам да ви почерпя .... днес моята дъщеричка става на 8 месеца, а и вчера ни изби първото зъбче! Mr. Green Докато избие станах ей така  #Crazy





Аз съм качила кг 1,5 направо ще се побъркам на 8 декември ще стане 1 месец, а аз все едно само 3 кг съм свалила  #2gunfire #Cussing out ще се гръмна направо  Confused Cry
Топъл и режимен ден момичета!

# 194
  • Мнения: 649
Добро утро мили девойки,

радвам се, че отбора на режимстващите се увеличава. Дано имате много свалени килца и елиминирани минуси.
На jorjito, sunshinepln  welcome

Кате, а на теб Честит имен денпожелавам ти много здраве, щастие и сбъднати мечти  Hug

Общи условия

Активация на акаунт