Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 269 902
  • 1 823
  •   2
Отговори
# 1 770
  • Мнения: 77
Ами аз прясно мляко си взимах само Верея,но откакто реших да намаля процента на масленост си купувам Фибела.В сравнение с другите с 0,1% е хубаво,поне не е като My Day-бяла водичка...Екпериментирах с Елена,ама ...никога повече! Crossing Arms

Абе то като се замисли човек  Thinking ...ако е без консерванти се разваля за 2 дни,ако пък е трайно е с Е-та...

Да се чуди човек к´во да взима  newsm78

# 1 771
  • София
  • Мнения: 1 163
прясно мляко Лактеа Sick

То изобщо остана ли прясно мляко, дето някой да не го е наклеветил тук? Sad
ами май Меглето и Вереята newsm78

# 1 772
  • Мнения: 572
аз го клеветих Меглето!
остава Верея

# 1 773
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
И Верея-та я развалиха. Сутринта се опитах да направя капучино и не можа да се разпени изобщо. Ама то бистра водичка пени ли се? Хем маслеността е 3% или поне така пише на кутията. И това не се случва за първи път. Спирам да купувам и Верея. Мисля да пробвам с прясното мляко на БББ. Няколко пъти съм го опитвала и беше добро.

# 1 774
  • София
  • Мнения: 3 249
Абе и ние сме на Верея... ама като го сваря, не прави каймак. Едно време млякото правеше по 1 пръст каймак и мама ме гонеше с лъжицата да го ям, а аз плюех. Сега не съм виждала такова нещо. Мисля да спра да чета в тази тема вече. То изход няма.  Sad

# 1 775
  • Мнения: 77
Затова,мили дами,решението е - сутрин рано-рано  ku-ku като наизлязат бабичките с бутилките и  running  да си вземем Убаво кравешко млекце.Е това е  ПРЯСНО мляко,че и на каймак може да го докараме... Peace

# 1 776
  • София
  • Мнения: 1 163
няма как да направи каймак като е ниска маслеността, аз предпочитам по-нискомаслените млека от чисто здравословна гледна точка. Друг е въпроса доколко тая масленост е от млякото, а не нещо друго
http://onfocus.biz/content/view/48/35/

# 1 777
  • Мнения: 9 907
Верея 3 процента досега винаги ми е правила каймак.

Аз пък не смея да купувам от бабички, тези ползвани по сто пъти пластмасови бутилки, да не мислите, че някой им мие гърлата, откъдето се пие и където се слага фуния? Да не говорим за целия път на млякото до мен.

# 1 778
  • София
  • Мнения: 9 884
Аз пък не смея да купувам от бабички, тези ползвани по сто пъти пластмасови бутилки, да не мислите, че някой им мие гърлата, откъдето се пие и където се слага фуния? Да не говорим за целия път на млякото до мен.
И аз така.Предпочитам бъкано от консерванти мляко от магазина отколкото това на улицата.И си мечтая да си гледам крава на терасата... Whistling

# 1 779
  • варна
  • Мнения: 1 830
От бабички мляко не бих купила Crossing Arms.Гнус ме е  Sick.Явно ще си ям бъкано с консерванти мляко Whistling

# 1 780
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
От бабички мляко не бих купила Crossing Arms.Гнус ме е  Sick.Явно ще си ям бъкано с консерванти мляко Whistling

Аз купувам от една жена вече 5г. - изпитана е и млякото и е страхотно  Hug

# 1 781
  • Мнения: 6 443
И си мечтая да си гледам крава на терасата... Whistling
Аз пък си имам срещу дома  Mr. Green

# 1 782
  • София
  • Мнения: 3 524
хм и "изпитаната жена" може да "сбърка" понякога- я с миенето на шише, а с каквато ид а било друг вид хигиена.
 понеже прегледах последната страница с млеката, а имаше и за шунката- за съжаление и аз стигнах до тази констатация- прясно истиснко вече не остана, освен ако не си купим по 1 крава и да си я доим всеки ден Rolling Eyes предпочитам да си пия кафето или по чаша от фибела, но то е всичко друго освен истинско мляко, след като стои близо по седмица отворено на вратата на хладилника....
вереята дори с посочен неминал срок на годност само на развалена попадам ил исе пресича, да не говорим за други.
от киселото аз лично рпедпочитам елена, но и него нещо го скапаха... май не ни остана българското мляко..... Sad
от колбасите предпочитам и аз нарязани, някой беше писал по-горе, но проблема в магазинтие е че обикновено режат тези на които аха да им изтече срока на годност.... Rolling Eyes

# 1 783
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
хм и "изпитаната жена" може да "сбърка" понякога- я с миенето на шише, а с каквато ид а било друг вид хигиена.

.................само знам, че за толкова много време никой в квартала не се е оплакал и млякото и даже не стига , освен това си взимаме и сирене  Simple Smile

# 1 784
  • София
  • Мнения: 3 524
.................само знам, че за толкова много време никой в квартала не се е оплакал и млякото и даже не стига , освен това си взимаме и сирене  Simple Smile
това може само да ме радва Peace разбира се, знаеш че нищо наистина сигурно няма и правиш преценката сама Peace по прицнип идеята за "другите го правят " никога не ме блазнила, но наистина всеки си решава сам - преди време и моето семейство купуваше такова мляко, но времената вече са други (аз лично не бих посмяла) Peace

Общи условия

Активация на акаунт