ПЛЕВЕН - 69

  • 18 183
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 278
Честито,Пламси Simple Smile Да ви е жива и здрава малката принцеса:) Даже е и именничка Simple Smile
То и аз съм имала имен ден днес,добре че казват по телевизията,да се сещам Simple SmileХайде пийте по едно и от мен



Валенце,ти вместо да му избодеш очите на твоя мъж,си му изписала веждите  Wink
За кукления театър утре кой ще ходи? Аз още се чудя.Имало записани 30 деца,входа е 3 лв.за 30 мин. Като ги знам мойте колко ще се заседят направо не знам дали да се разкарваме до там  newsm78
Да се оплача от компа си- забива дървото му и много ме ядосва. 10 пъти го рестартирам днес .Като не го бутам една минута и край,не иска нищо да отвори.

# 271
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ами нямат дати, но аз няма да ги използвам, не знам колко време след закупуването важат.
Нямат срок, със сигурност до Коледа могат да се използват, че и след това.
Мира, щом детето е пълно с играчки, купи му интересна книжка.  Виждала съм книжки луксозно издание голям формат, за животни напр. -10-тина лв струват.
Нещо такова: http://www.hermesbooks.com/products.php?catID=120

# 272
  • плевен
  • Мнения: 1 249
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!
 ЧЕСТИТО БЕБЕНЦЕ НА ПЛАМСИ!
Ей,тъкмо бях решила утре да водим Марио на театър,но щом ще има толкова деца ще е ужасл Май ще му се размине.

# 273
  • Мнения: 498
Да е жива и здрава малката Михаела!


Mirama защо не се разходиш до метро,моят син има рожден ден на 21,11,но става на три. Ще му купувам дъска за рисуване,от едната страна се пише с маркер или тебешир,от другата има магнити.И ема едни ентересни пластмасови бюра със столчета,за да може като си драска нещо с фулмастри да не ме е яд ,че е надраскал някъде,например стените Laughing
АААААА,чакай да ти кажа,вчера купих на Плейскул едни пластелини с формички.Пластелина е в едни пластмасови кутийки за всеки отделен цвят.След като си е направило формички с пластелина,ако той не се прибере в кутията след 1 час става глинена фигурка.Моят юнак вече цял ден се занимава с това.Пластелините са много цветове,искрящи,ароматизирани.Голяма заигравка е

# 274
  • Мнения: 645
Честито на всички празнуващи!Честита бебка Михаела, да носи много радост на мама и тати!

# 275
  • Мнения: 50
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ПЛАМСИ   smile3522

# 276
  • Мнения: 1 951
desi_tanova, от къде купи пластелина?

# 277
  • Мнения: 498
desi_tanova, от къде купи пластелина?
Бившата сладкарница Алисия,до МВР,има доста комплекти.Моят е с формичка с рибка,рак и звездичка,и октопод който се използва да натиснеш пластелина ,и да извадиш формичката.Пластелините в коплекта са два цвята-искрящо оранжево и лилаво

# 278
  • Мнения: 1 951
Благодаря!  bouquet

# 279
  • Мнения: 498
забравих да напиша цената-12лв.

# 280
  • Мнения: 765
Честита дъщеричка на Пламси!


Момичета, да ви питам - къде мога да намеря мотор с акумулатор, но не от тези най-малките, а нещо средно. Днес обикалях и намерих само малък и един доста голям. Трябва ми нещо за 4 г. момченце.

# 281
  • Мнения: 498
В индустриалната зона има две търговии още в началото,едната е като минеш моста,в ляво,а другата в дясно,преди да завиеш първата в дясно.Уф дано да ме разбра.Аз съм купувала мотор от втората и съм доволна.Друго място е "Аз бебето".Там ако си поръчаш ще ти го доставят,на нормални цени.Собственичката се казва Ани и е много мила.От там купих кола.
Сега се сещам ,на пазара на Манеца в единият магазин за детски играчки имат доста коли и мотори.Там също доставят по каталог.

# 282
  • Мнения: 544
 baloni ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ПЛАМСИ! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ВИ РАДВА!

# 283
  • Плевен
  • Мнения: 973
Днес е бил страхотен ден  Grinning.

ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА ПЛАМСИ! ДА Е МНОГО КРАСИВА, УМНА И КУСМЕТЛИЙКА! ТАТИ ЛЪЧО И БАТИ ЛЮСИ ПОДОБАВАЩО ДА ВИ ГЛЕЗЯТ С МАЛКАТА ПРИНЦЕСА!   bouquet

ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА СТЕ!

Валенце, я покажи тортичката де  Mr. Green

# 284
  • Мнения: 765
Деси, благодаря ти.
Сетих се за търговиите-в понеделник ще взема да мина под подлеза и да ида до там.
Днес пообиколих центъра, но има само от най-малките/ние имаме такъв и ще е малък за 4г./ и един много голям.
познавам Ани от Аз бебето, но за тям направо бях изключила.
На 23 ще сме кръстници и това си е избрало детето за подарък.

Общи условия

Активация на акаунт