Слънчеви лъчи през облаци надничат и нежно галят Юнските мъници

  • 9 854
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 256
M, да, много добре ми дойде и на мен кафе със закуска. Мъжете ми спят сладко, така че си открадвам време за вас.

Кори, Бюти, за да не пише, явно си прекарва много, много добре някъде, чакаме я със снимков материал и подробности.


Момичета, аз мисля да приключим тази тема, като приемете извиненията ми, относно онзи пост. Стана ми ясно, че не трябва да го пускам, но - минало... Изобщо не исках да започваме безсмислени кавги относно за и против кърменето. Исках да споделя с вас, колко тъпо се почувствах от факта, че един педиатър не намира смисъл в майчината кърма за едно дете. Това доста ме учуди, но, за да го изрази по този начин, може би има аргументи против, аз лично не бих искала да ги научавам. Въпреки, че педиатъра е и жена и майка. Ясно е, че всеки гледа детето си по най-добрия за него начин, никой от нас нарочно няма да навреди на децата си. Извинявайте отново, че без да искам превърнах темата в бойно поле!

Хайде дано се дигне мъглата, за да излезем с летния кош и ние най-накрая, въпреки, че стана зима вече. Нещо ми писна да слушам упреци, докога ще си мъча детето в кошницата или коша за новородено из Морската.

# 286
  • Мнения: 339
Добро утро!
Малта, страхотна почерпка! Hug

Никола и ЙоЙо са много сладки.

Дари, и аз много се заглеждам по момичешки тоалети. Слабост ми са. Някой може да помни колко много исках момиченце. Но както ми каза акушерката когато раждах - не се притеснявай, те момчетата ще ти доведат не едно, ами две. 

Относно играта на децата - аз споделям решението на Офиоли. Вдигам всичко нагоре и така решавам проблема. Понеже съм минала по този път, а и майките с две деца може би ще се съгласят с мен, въобще не си въобразявам, че едно дете, което е толкова любопитно и иска да изследва всичко, би  останало закотвено на определено място. Говоря за тогава, когато децата започват да пълзят и да щъкат навсякъде. Стигат до някое място, където могат да  се хванат и се изправят. Мартин много пълзеше  и даже се наложи да вдигаме телевизора по-нависоко, защото най-обичаше да натиска копчетата му.  А за тези деца, които не пълзят, защото има и такива, може би наистина е най- удачно да се сложи нещо на земята или пък в кошарката. Ще видим как ще сме ние. Всичко според зависи. Иначе докато стигнем до този етап, ще си играе или в кошарката, или на леглото в спалнята.
Засега обаче нека се научи да седи. Още сме в полулегнало положение, забелязвам, че се набира да седи, но даже и като го придържам му е трудно и се свлича.
 
Кори, лоша работа е да те боли гръб. Дано ти мине бързо. И гледай да си да си починеш, докато Жорко спи, .

Пожелавам ви хубав ден. Слънчице навън може да няма, но нали си имаме слънчица вкъщи.

# 287
  • Мнения: 4
Привет и от нас  Heart Eyes И ние не сме се включвали отдавна ама ви чета постоянно  Crazy Моя синковец няма да ви казвам как е свикнал да ме вижда постоянно и само да изляза от стаята и рееев. В дневната кадето стоим през деня няма място за кошара и за сега незнзм каде ще го слагам да играе ама най-вероятно на земята.Иначе вече сме доооста големи ама незнам колко точно обаче със сигурност е повече от 8 кг.Ядем плодово пюре на обяд и през останалото време АМ по 180 мл ама маи вече не му стига количеството  Crazy Включихме в забавленията банджито и дори проходилката(знам 4е е рано ама той легнал не стои)за по 5 мин. и за моя голяма изненада детето даже си щъка с нея  Shocked Стол4ето за хранене ни е от тия дървените и нещо не е много удобно за сега може би като порасне още малко тогава, не заради друго ами просто му е много интересно какво има под табли4ката и мама няма как да уцели устата  Mr. Green Ами и аз имам един въпрос ядем на 4 4аса но едното ядене е през ноща идеи някакви как да го махнем 4е нещо не ми се вразва ако го махнем съвсем ще останат само 4 ами се струва 4е е малко 4 пъти на ден а ако го изместим ще се налага и последното да е много касно  newsm78 Ами май това е за сега приятен и спокоен ден от нас  Hug

# 288
  • Мнения: 657
Добро утро на всички! Hug

Хайде продължаваме дискусиите в новата тема  Wink

# 289
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ехо, ето вече имам време и за форума! Снощи нещо е станало с постинга ми и само две изречения са се публикували! newsm78
Отношение няма да взимам нито за кърменето, нито за АМ. Всеки си има мнение, но аз моето ще си го запазя за себе си. Peace
Бънджи не съм ползвала за Ивайло. За Калина се замислям да купя, ама сигурно по-натам.
И Калина има чифт обувчици, но май сгреших, че й купих такива. Мисля, че доста й запаряват краката и сега избягвам да й ги обувам. Обувам й плетени терлички или пък чорапки.

Мимченце, страхотна е Йойо! Толкова е пухкава, че ми идва да я изям, жалко че сте толкова далече... Heart Eyes Столчето наистина е много свежарско, каква марка е? Аз все обикалям бебешките магазини с надеждата, че ще намеря сладурска рокличка за Калинката, обаче няма и няма.

Трънче, Николчо верно се е "загубил" в столчето... Много е сериозен, кефи ли му се /на столчето/?

Аз изчетох всичко написано от всички вас! Никога не изпускам постинг. Обаче и аз ще се оправдая със забравянето, колкото и травиално да звучи.

Онзи ден дадох на Калина оксилококцинум /така ли се пише?!/. Разтворих го във вода и започнах да давам с лъжичката. Какви смешни физиономии правеше бебчо... Хареса й!
Вчера и Калина падна. От леглото. Хем бях до нея. И Ивайло лежеше до нея. Много се изплаших. Но, слава Богу, не се нарани. Малко поплака, дори ми се жалеше по едно време с една такава, нацупена устичка. И Ивайло ревна. Милия, и той се уплаши. Много се притесни за сестра си и дори помисли, че той е виновен тя да падне. Ама Калинката сякаш циганска пепел има в дупето, не застава. Започнала е много да мърда, да се върти, да повдига главичка и е безкрайно любопитна.

И тук е мъгла, ама дано се вдигне. Утре пък ние сме на погача на друго бебенце. После сме на имен ден...

lina_viki, за яденето - защо искаш да премахнеш нощното хранене? Нека си хапва младежа, пък и ти ще си спокойна, че приема необходимото количество АМ! Peace

Общи условия

Активация на акаунт