Вси(чките) светии..... в Испания събрани

  • 17 892
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284

# 46
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284

# 47
  • Мнения: 789
Леле,какви сте хубави и мами и дечицаааа!Saby , Mimky ,пу-пу,да не ви е уроки  Hug  bouquet!А на Мимки "дундичката" е ...да я нагушкаш и нацелуваш едно хуууубаво Hug.

Днес за пръв път готвих заешко по рецепта на моята шефка- с картофи и шафран,а ако знаете още някой начин,кажете.Мъжът ми от време на време се сеща за заешко,но като не знаех как да го приготвя...Всеки казваше,че било много специфично приготвянето му.На Иви обаче гледам ,че му хареса.

# 48
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Габи, не ги знам тия сладки, ама мятай рецептата, ще я пробваме в 'по-тънки' времена. че сега нещо сме се одебелили малко

а сладките, за които говоря 
ето ги
керемидки, не ушички Mr. Green

а има и едни други дето много ги харесвахме, ама тях вече съвсем не се сещам за наименование...едни такива слепени с желатиново сладко, червено, жълто... дали пък не са линцерови сладки?
аз щото съм правила линцеровки, ама сякаш тия от сладкарницата бяха много Heart Eyes
ако се сещате, молим рецепта!

# 49
  • Мнения: 1 461
Вес когато си подготвях документите и ги превеждах от агенцията за преводи и легализация ми казаха че ако ми се наложи да вадя свидетелство за съдимост само да се обадя и те ще ми го изпратят, дано съм помогнала
Саби,Мимки ,Вес много стехубави   Hug, а Никол такава хубава пухкавелка да я нащипеш  Hug
Габи страхотни снимки  Heart Eyes
Аз ще ви оставям че нещо емоцийте ми идват в повече
лека вечер

# 50
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Хара,тук на тези им казват Техас и са подобни на нашите ореховки,но с бадеми.И на мен много ми харесват Peace.

Нещо имам проблеми с Интернет,утре ще кача още снимки.

Вес,лек път ти желая   bouquet.

# 51
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
МОМИ4ЕТА,много сте хубави  bouquet Hug,оба4е много малко снимки Laughing
Саби,ти не беШе ли бременна Laughing,кьде го скри това бебе Wink.

# 52
  • Мнения: 1 156
Моми4ета , много сте хубави а Никол е една малка  омайница. Саби, изоб6то не ли4и , права е Вал, къде го скри бебето? Grinning

Хм, дъждовно е и страсти се вихрят форумски.

Хайде лека но6т от мен

# 53
  • Spain
  • Мнения: 3 750
добра ве4ер на вси4ки Simple Smile
Саби изглеждаш превъзходно - бременността ти се отразява много добре . а измислихте ли ве4е име  ?
за бонюелосите ням ням и аз съм им много навита - има доста рецепти в нета но аз ни една не съм правила още . ина4е не са нищо сложно - оба4е на времето като търсих рецепти си спомням 4е попаднах на доста и то разли4ни рецепти . предполагам 4е в разли4ните области ги правят разли4но . един път дори ядох такива които имаха като4ели мастика вътре ( предполагам анасон де ) Вес и Мимки приятно ми беше да ви видя макар и виртуално Simple Smile .Вес нещо ти е много светла косата - това от многото слънце в Швейцария ли Simple Smile  Mr. Green. МИмки целувки на малката Никол -голяма е веселушка .
Павка Павкааа защо си мъл4иш така Simple Smile  аз например многоо отдълго търся рецепта (изпитана  ) за енсеимадас - ако имаш такава давай насам . а пък във готварския подфорум има и тема за испанска кухня - ако искаш направо там давай рецепти4ки които ти се струват интересни . сетих се и за още неща - например крема готварския (този жълтия в неаполитанас например ) е не ми се полу4ава като техния тук , има ли някаква тънкост . и сладките " кабейос де анхел" .....аз съм голям любител на сладости ( и ми се ли4и де които ме е виждал знае   Joy) и сега отърване няма  ще те питаме постоянно  Rolling Eyes Mr. Green . днес например като си навих 4е трябва да си направя ябълков сладкиш  - в обедната по4ивка съм го правила  Simple Smile  от мерак Simple Smile
Вивиан максимално ме накефихте - не съм и предполагала 4е сте мотерос , пък ти не си и казвала  Wink
Габи аз пък щех да предлагам пикник и хоп времето се развали .дано скоро времето да се пооправи - нищо 4е ве4е е студено - като поизсъхне обли4аме децата и отиваме да пе4ем месо ( или идвате да пе4ем месо  Mr. Green на скарите в Сеути -това всъщност не го пиша ли4но само за Габи а за вси4ки които желаят  !!!!)
 за нас нищо ново - поуспокоих се малко ,защото и решението от парото на Иван доиде  . сега поне знам 4е тези месеци ще полу4ава паро  .
извнявям се на вси4ки които не съм споменала поименно !  Hug докато про4ета и забравям какво съм щяла да пиша  Simple Smile
лека ве4ер на вси4ки  Hug Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 52
Привет момичета  Hug
Вес лек път  Hug
Вивиангласувах имаш голяма красавица  Heart Eyes успех Peace
Вес,Саби,Мими много сте хубави  Partyа Никол е много много сладка  Heart Eyes да я нацелуваш  Hug
Дивина  Hug хубави снимки и хубави дечица имаш  Heart Eyes
Момичета за всички много  Hug Hug Hug от мен
Лека вечер   bouquet

# 55
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравейте момичета

Линцерови сладки Хара, заповядай, тези на Наталина са много сполучливи като повечето й творения. Правят се за Коледните празници и колкото повече стоят, толкова по-хубави стават (ако някой ги остави, де). Тук обаче няма такъв хубав и гъст мармалад като в БГ. Миналата година бях намерила и шипков тук от Супер Хе, ама редки са. Пак са хубави де.

Искрено ви завиждам за срещата Вес, Саби и Мимки. Големи сте сладурани!  Heart Eyes Вес, наистина косата тие много по-светла. Моето свидететлство за съдимост за документите преди 3-4 години ми го вади майка от Градския съд. Саби, сменила си прическата, сега косата ти е на къдрици, наистина, че бременността те е направила още по-хубава. Мимки, малката Никол колко е порастнала и каква е хубавица.

Мимиии, аз заек в БГ съм яла на чумлек - задушен в тенджера под налягане, с малки лукчета, чесън, мазнина и червено вино, дафинов лист, но за точната рецепта ще питам баща ми той му е майстор аз искаш. Една приятелка скоро го правила на фурна, дали от фурната, ама 2 часа го пекла и пак суров останал. Знам, че заешкото месо е сухо и не отива на якакъв вид ястие. Ти това с шафрана как го правиш?

Вал, като спомена, че Алекс и че сте си останали в къщи, как се справяш с работата, когато той е болен, тук болнични за болно дете не дават до колкото знам. Моите колежки си взимат от отпуската, но ако не е много зле детето го оставят коя на майка си, коя на роднини и приятели. Като се върне Мите това ще е проблем, на който тудно ще търсим разрешение, но трябва да се справим, а и той расте, няма все да боледува.

Кой е още на Дюканската диета - за сега Мимки и Габи само си признават. Казват, че се правела само 2 пъти в живота и аз понеже сега я правя за 2ри, та ще ми е за последно.  Laughing

Хайде лека вечер!

# 56
# 57
  • Мнения: 1 818
Не е за вярване как иведнъжзахладня времето,момичета...Добро утро !

Саби,Вес,Мимки...много сте красиви и тричките....Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes...а Никол е неузнаваема...толкова е пораснала  Heart Eyes !

ЛаАда Hug,да се пооправи времето и ще си направим едно пикниче ...да се видим,че много време мина от последната среща !

О'Хара Hug...сега загрях,че питаш за исп.сладки...и аз умирам а тези,които си показала...

А Уесос де сантос и бунюелос и аз обожавам...тук ги продават на килограм,но тзи година съм решила да сепробвам аз даси направя...ЛаАда...и аз по рецептурници все срещам въпросният крема пастелера...никога не съм правила...като гледам рецептите всички си приличат- 600 гр. прясно мляко ,6 жълтъка,100 гр. захар и 40 гр. царевично нишесте...Хайде,пробвай да направиш и Енсаимада...и да казваш .... Ммммм....как само се топят в устата.....Ох стига,че с таз мо'йта диета... ooooh!

Павка Hug...уплашихме ли те...хайде,включвай се за разяснения

Мимии, Hug най-вкусният заек,който съм приготвяла тук е Conejo en salsa de Perdiz

Гери,наистина са много вкусни тези сладки на Наталина  Peace

Вал,радвам се,че Алекс е по-добре ! Hug


# 58
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Вал, като спомена, че Алекс и че сте си останали в къщи, как се справяш с работата, когато той е болен, тук болнични за болно дете не дават до колкото знам. Моите колежки си взимат от отпуската, но ако не е много зле детето го оставят коя на майка си, коя на роднини и приятели. Като се върне Мите това ще е проблем, на който тудно ще търсим разрешение, но трябва да се справим, а и той расте, няма все да боледува.

Гери,при нас всеки пьт е разли4но Laughing,сега мама е тук и ми е спасение за вси4ко.На мен тези два дни ми бяха свободни и сега си беШе при мен.И тук не се дават свободни дни когато детето е болно Confused,но според "конвенио" имаШ право на един ден hahaha в годината свободен по ли4ни при4ини.
В другите слу4аи се сменя работно време,тьрсят се приятелите и обЩо взето се прави невьзможното Crazy за да може детото да си стои в кьЩи Confused.
НО НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ Wink,накрая винаги се намира на4ин,НЯМАШ избор просто Laughing.

# 59
  • Мнения: 350
Ох май се отказвам аз от тази дуканова диета или поне ще изчакам с нея докато спра да кърмя, сега няма никакъв ефект ама никакъв всеки ми казва че се сваляло много в първите дни е аз не свалих и грам даже, а иначе правя това което трябва ям от овесените трици и пшенични даже си купих и от тях слагам и пия вода може би станаха над 2 литра на ден и нищо, само дето ходих повечко до тоалетната, в понеделник се мерих нито грам, вторник се мерих нищо пак.
Амига благодаря ти за линка.
А Никол вчера ме подлуди, от сутринта като стана в 5.30 часа наспало се детето, снощи пък не щеше да заспи до 11 часа, зъби ли я мъчат не знам но постоянно мрънкаше и по едно време като се разрева няма спиране. Кажете ми с какво да и облекча болките, поне малко.
Благодаря ви за хубавите думи за дунда. Hug

Общи условия

Активация на акаунт