Покажете си хола / споделете идеи-3

  • 98 462
  • 412
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 721
благодаря ви момичета ,радвам се че ви хареса.правили сме всичко с много любов.жилището е малко 54кв.и от там дойде идеята с огледалните стени поне илюзорно да го разширим.
E.L. разпределението си беше такова само м/у трапезарията и кухнята имаше вратопрозорец който махнахме и врата м/у хола към малкото коридорче с вградения гардероб(с огледални врати)и нея разкарахме за да се получи едно отворено помещение
mama_nat дивана е от фирма Даниста модел"Даниста"но ни го изработиха по наш размер и кожа(купих си я и я пратихме в завода)
Mindi с тавана ми скъсаха нервите.първите майстори изгоних ,а вторите демонтираха направения от първите и пак наново.оказа се че предните майстори са монтирали с дюбели за дърво и при първия трус е мажело да се изсипе в/у главите ни,а това са 24,5кв всеки 1кв.м тежи 12килограма или 294 килограма които можеха да ни убият.та такива весели неща преживях,но вече всичко е ок

# 376
  • Мнения: 366
Браво ! Върху 54 кв. сте успели да направите толкова хубав и практичен дом. Много ми хареса. Peace

# 377
  • Русе
  • Мнения: 1 859
zllate,страхотно се е получило!Браво!  bouquet

# 378
  • София
  • Мнения: 2 132
Много хубав дом имаш. Изглежда светло и просторно с огледалата  Peace

# 379
  • София
  • Мнения: 794
zllate, апартамента ви изглежда не 50, а 150 квадрата!!! Поздравления за начина, по който сте го обзавели!

# 380
  • Мнения: 721
благодаря ви момичета newsm51

# 381
  • Мнения: 208
Zllate, как успяхте да внесете в жилището такова голямо огледало?

# 382
  • Мнения: 721
ми не беше трудно, едната му страна е под 1,95 и минава през вратите ни

# 383
  • Мнения: 245
Страхотно zllate!
С много вкус, желание и повечко финикийски знаци явно се постига всичко!
Въпросчета:
Огледалата истински ли са, или са от метализирана пластмаса?
Гардеробът в антрето с плъзгащи врати ли е, какво е неговото огледало и ако може координати на майстора?

# 384
  • Мнения: 721
благодаря ти exk,всъщност идеята беше да постигнем този резултат с възможно най малко средства до колкото е възможно това-разбира се без тях не става.за всяко нещо съм обикаляла ,събирала оферти и сме избирали фирма която ни предлага най ниската цена.имаше такива фрапиращи разлики,например въпросния вграден гардероб ни излезе 650лв с огледални плъзгащи врати,за същия имахме дадена цена 1250лв.всички огледала в къщи са истински.майстора е от бургас,мога да дам координати на лични ако те интересува.прави цялото ни обзавеждане-кухня,антре,секцията в хола,вградения гардероб и цялото обзавеждане в детската.

# 385
  • Мнения: 245
И аз така обикалям като луда с един тефтер, 2 парчета от плочки, 1 парче гранит и ролетка по магазините, защото нямам излишни средства, за да плащам луксозните шоуруми на някои фирми.
Браво на вас - изглежда много пипнато, изискано и наистина сякаш е лапнало много средства.
Ако можеш, ми прати адреса на този майстор, макар че едва ли ще можем да осъществим координация и транспорт до София, но пък знае ли човек?!
На мен в София само за вратичките на подобен гардероб ми поискаха 950 лв.

# 386
  • Мнения: 846
Злате, просто съм възхитена. Едно голямо БРАВО. Много е стилен дома ти, а знам колко трудно се обзавежда малко жилище. Направо ме шашна за кожата, откъде се взима кожа за диван  Laughing И аз не забелязах огледалото, много интересна идея.  Peace. Абе всяко нещо е изпипано и не се е получило стерилно, а в същото време е много модерно и изчистено.

Момичета някой сменял ли е врата на хола? Имам от тея гадните с матираните стъкла и железните каси. Искам да я сменя, но сигурно ще се слага каса върху каса, че да се разбива е много сложно тоя панел. Обаче гадното е, че след това ще се стесни вратат и канапето няма да може да влезне  Rolling Eyes. Предложиха ми плъзгаща врата, но ми е трудно да си го представя. Ако някой е правил такова нещо, моля да сподели   bouquet

# 387
  • Мнения: 7
И аз се присъединявам към поздравленията.  Още веднъж се потвърждава позицията ми, че не необходимо да се живее в 90-100 квадрата жилище, а важното е да го обзаведеш подходящо и да си изпипаш нещата. Разменям 90-те  #Cussing out квадрата, в които ми предстои да заживея за твоите прекрасно оползотворени 54. Браво!!!  smile3501

# 388
  • Мнения: 721
jalana благодаря ти,кожата си поръчах във фирмата която претапицира старото ми захабено диванче в трапезарията.занимават се с изработка и претапициране на мебели и работят с фирми производители и вносители на тапицерии и кожи.и аз се притеснявах да не стане стерилно,защото държа да не е претрупано с мебели и максимално изчистено да изглежда просторно и в същото време да има всичко необходимо

за вратата в хола няма ли вариант да поръчаш само врата ,а металната касата да се облепи с фолио в цвета на вратата.и това е вариант

# 389
  • Мнения: 1 732
 jalana ,преди 3 години си сменяхме вратите,беше малка лудница,нищо че ги сменя баща ми.и наистина се стесниха вратите,имаме един диван който искам да сменим незнам как ще излезне.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт