Автоимунен тиреоидит на Хашимото (4)

  • 96 513
  • 781
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 36
Здравейте, отдавна не съм писала, защото при мен нещата са в застой след първоначалното подобрение от хомеопатията. Но сребърен облак ме успокои, че това е нормално така че не съм загубила надежда. Тези, които са решили да пробват с хомеопатия нека да не се отказват заради поста на Rimar. Освен Сребърен облак има и други излекувани с хомеопатия. Когато рано започнеш лечение, а не чакаш да ти се разруши жлезата шанса е голям. Естествено трябва добър хомеопат и желязна дисциплина, защото се спазват доста ограничения - без кафе, шоколад, мента и др.

# 271
  • Мнения: 1 091
 galiu, a можеш ли да ми препоръчаш хомеопат? Мерси предварително! И колко време продължава хомеопатичното лечение?

# 272
  • Мнения: 498
Klemy, моите антитела от начало дооооста извън нормата, от година вече са ми в норма  Peace

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 351
Как ги вкара в норма? Извинявай, ако си писала по-рано, но не е зле да повториш.

# 274
  • София
  • Мнения: 513
Момичета да знаете случайно за какво се назначава изследване за обременяване с глюкоза  newsm78 Четох в нета, че ако кръвната захар е около границата и малко над нея , но аз дори не съм я изследвала, а ми го назначиха? Ще си пускам други изледвания и ще поискам и кръвна захар, ако е в норма според вас да си пускам ли това обременяване  newsm78

# 275
  • София
  • Мнения: 2 908
Обременяването се пуска за да се видят нивата освен на кръвната захар и на инсулина как се движат на 0,60 и 120 мин.За твое спокойствие най-добре го пусни и това изследване, няма нищо страшно,дано всичко е наред.Успех.

# 276
  • София
  • Мнения: 513
ninkata80 благодаря за отговора, но аз се чудех ако кръвната захар е в границите, защо е необходимо, то логично е, че инсулина е наред  newsm78 Голям проблем имам с взимането накръв  Embarassed освен, че ме е страх и винаги ми пукат вените  Crazy

# 277
  • София
  • Мнения: 2 908
Kylie не е сигурно че ако захарта е добре и инсулина означава че е ок.Ето при мен кр.захар е добре обаче като направих обременяване и стойностите на инсулина бяха високи.Дано при теб да няма  такъв проблем но дори и да има с подходящи лекарства се оправят нещата.А относно вените напълно те разбирам,аз също съм с лоши вени,кръв ми взимат долу от ръката и е гадничко но нямаме избор. До колокото имам спомени от други теми теб те следи Тодорова,аз също ходя при нея и мога да кажа че почти всико ми влезе в норма след назначените от нея изследвания и предписаните лекарства,като само гадните капки Лимфомиозиот не ги пия редовно признавам си но просто са отвратителни,така че споко.Успех ти пожелавам,всичко ще бъде наред.  Simple SmilePeace

# 278
  • София
  • Мнения: 513
ninkata80 благодаря за инфото. Другата седмица ще се престраша  Confused

# 279
  • Мнения: 498
pepvaneva, ами пих почти година селен. Друго освен него и еутирокса не съм приемала. Явно на мен ми е подействално, но има момичета оттук на които селена не им действа, явно е индивидуално, но поредполагам че можеш да пробваш и да видиш. Разбира се нека и ендото да изкаже мнение. Моят е от Ендокринологията.

# 280
  • София
  • Мнения: 513
Момичета бих искала да споделя нещо с вас което лично мен много ме обърка и ме обезпокои.
Преди 2 месеца на TSH 5.2 ми беше казано, че не е високо да намаля дозата на тироксина от 50 на 25 мг.  Аз съответно не го направих, защото ми се видя малка тази доза. На контролата преди седмица TSH за 2 месеца ми падна от 5.2 на 2.3 и на въпроса ми към същата лекарка да намаля ли тироксина сега от 50 на 25 при условие, че съм в границите тя каза НЕ?!?!? Каза ми да си направя контрола при бременност  Shocked  Е че то до тогава може да е паднал и под долната граница, щом очевидно пада от тази доза?!
Кажете ми какво да правя в този случай?!?!

# 281
  • Мнения: 365
Kylie, naj-dobre izchakaj mesec i pak naprawi izsledwane. weroqtno zaradi sezona ne go e namalila. no taka shte widish kak se dwiji, a  i pri bremennost byrzo se  powishawat stojnostite i e dobre d e okolo 1-2.
  bouquet

# 282
  • София
  • Мнения: 513
PIPILOTE  благодаря  Hug мисля началото на годината пак да го излседвам но се чудя дали пък няма да паден под 1  newsm78 за месец  Confused

# 283
  • Мнения: 433
Kylie не мога да ти дам съвет,защото всеки преценява сам за себе си ,но ще ти кажа какво се случи при мен.Август месец ТСХ ми беше 5,6 при доза 100.Лекарката каза да я увелича на 125 ,но аз не го направих.Началото на ноември ТСХ ми беше 0,2  #CrazyСпрях напълно Еутирокса на своя глава и вече цял месец не вземам нищо(от 2 мес. пия селен).Изчаквам да мине още малко време и ще си пусна изследвания.Каквото и да решиш да правиш ,направи контрола след45дни.

# 284
  • София
  • Мнения: 513
didikeh благодаря за отговора ще го следя това животно TSH  Confused  Hug

Общи условия

Активация на акаунт