Голяма чуденка с тези врати. Значи ще сменяме всички врати, на стаите - интериорни, за банята и тоалетната е въпроса. Значи ако ги направя алуминиеви с фолио, едно че цветово няма да съвпаднат съвсем с интериорните; второ, че е по-скъпо и трето - светлия отвор ще остане само 55 см. Това е, защото алум. каса е по-дебела и ще отнеме по ок. 5 см. от двете страни, а отделно ще има и малко изправяне. Та така. Майстора упорито ме разубеждава да слагам интериорна врата в банята, защото щяла да изгние за 2 г. А сега, кажете който има такава врата, гние ли, мухлясва ли.  Thinking А отделно ако направя вратите такива всичките ще са в еднакъв цвят, а и светлия отвор ще е по-голям.

Този майстор, който ти е казал такова нещо просто го разкарай! Докато не ти е направил поразии в дома.

Темата я обсъждахме и не знам защо се дъвка по сто пъти. Но на въпроса ти ще кажа, че откакто се помня нито в моя дом, нито в дома на родителите ми и техните родители алуминиеви врати на банята не е имало и няма да има. Изгнили, мухлясали и както и да е съсипани врати също не е имало.