Топло слънчице пече и ето - на разходка пак излиза на Юнската мама детето!

  • 12 261
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 657
Добро утро  Hug

Ние пак сме кукуряци от 7:30.  Crazy Значи будихме се в 3, опитах да дам биба, но смуче за малко и я плюе, а после започва да хленчи.. Давам пак и пак същата работа, та в крайна сметка дадох цица. Wink Утре пак ще пробвам с бибата, може пък постепенно да свикне и да поспива поне до 6. Praynig
Офи, големи сладури са ти  мъжленцата.  Flutter На Митето сякаш най-много му хареса частта "Аууу Аууу". hahaha А пък за хорото, моят племенник, който сега е на 1 годинка, израстна с народна музика, понеже майка му танцуваше и я обича, та сега като чуе и вдига ръцете като за хоро и започва да ги хопка нагоре надолу. Mr. Green Голям сладур е. Heart Eyes Натъжих се, че моя любим го няма така да си играе с Йойо. Cry Като си го познавам, сигурно нямаше да я оставя на мира от игри... Изкарала съм една негова снимка и я показвам на Йойо всеки ден да не му забрави физиономията. Joy Баща ми също пътува по корабите и когато брат ми е бил на годинка и нещо, той се върнал брадясал и с мустаци, майка ми питала бебока "кой си дошъл", а той казал - "чичо". Laughing Чак като се обръснал баща ми тогава го разпознал. Wink (отплеснах се)
Вери, браво за превода! Hug
Орхид, стискам палци на малкия Боби вече да се оправя! Praynig Heart Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 1 535
Добро утро  Hug
Да се разпишем и ние в новата темичка. Мимченце   bouquet

Ние сме от останалите 90% неспящи  Tired. Отпусна ми 2 нощи почивка и сега си наваксва  Crazy. Последните 3 нощи се буди към 3-4 - яде, дремва 20-30 мин и после пак се буди. А с тия малки дремки съвсем съм я закъсала за сън  Confused. Хубаво се спасявате с бибата, ама моя хубостник не я иска - само да усети нещо различно в устата си и веднага бута с език, сърди се и става по-лошо  ooooh!. Ще чакам да порасне  Crazy
С тези постоянни ставания имам усещането че ми изстива кръста и затова ме боли... Обличате ли нещо, когато ставате нощем?

samimami дано се оправи оченцето без допълнителни намеси  Praynig

orhid стискаме палци - дано се оправя детенце по-скоро  Praynig
И аз да питам - не е ли по-добре да го кърмиш през нощта? Така се увеличава лактацията, а и възпалението си оправих с много сукане от проблемната гърда newsm78

Слънчев и усмихнат ден момичета   bouquet

# 32
  • Мнения: 3 663
мимченце  Hug чудесни заглавия измисляш и много благодарим, че така се грижиш да ни е кеф в тая тема  Hug

орхид - според мен си слушай гастроентеролога, те са си специалисти, виждали са много повече случаи от педиатрите и си разбират от работата
много се радвам за главата! и да потвърдя, че може и бъбречно да е  Confused при теди като се роди ми казаха да го наблюдавам за "проблеми" (той беше с пренатално установена дилатация на бъбречните легенчета) и като питах какви може да са тия проблеми, да знам какво да гледам отговорът беше - температура и изоставане в теглото...
успех с изследванията!

за спането - при нас вечер е лесно - къпем теди, лягаме на спалнята тримата с него и таня - аз кърмя него и чета книжка на таня, докато прочета приказката той е заспал, после я минавам нея през банята, бам в леглото и са готови
последните два-три дни го пробвам да го слагам да си заспива сам в леглото - когато е спокоен, но изморен и вече му се доспива, си заспива сам там, ще стане работата

обаче с нощния сън....  newsm50
една нощ ме оставя да поспя и суче само 2-3 пъти и после следващите няколко ме прави луда с ядене от 1.30 до 6-7 сутринта на почивки  Weary
кога ще свърши това чудо не знам  Tired
таня как съм имала сили да я отказвам от нощното хранене (с песни и танци на народите до зори  newsm57, но стана номера), за него хич нямам Sad

офиоли - много забавни твойте мъже Simple Smile

нещо друго щях да казвам.. а да
купихме преди седмица някъде памперси от метро, отварям днес единия пакет - супер по-различни от предишните  Shocked има ластичета до лепенките, което е хубаво, мааалко по-меки ми се видят, което пак е хубаво, обаче са по-малки сякаш  Shocked и както се водят до 9кг, 100% ще са малки на 8-9кг бебе  Thinking
каква е тази странност не знам, при вас има ли промяна в пампите? тези, които използват памперс

хехе, току що казаха, че ани цолова е родила момченце Wink

# 33
  • Мнения: 256
Е, Вери, мерси много!!!!    bouquet  bouquet  bouquet Страшна си, браво! (аз пък си мислех, че veo, значи кажи, ще ме накара малкия да почна испански да уча, успокоява го само този език за сега)

Не знам дали 10% от децата само спят вечер, но Бобича снощи се събуди в 10:30, 12, 2:30, 4:30, 5:30, 6 и повече не е заспивал.

Тони, ние сме с Хъгис, но малкия сякаш вече има 8 кила и при нас май са малки, пакета е почти пълен, още 10 дни и се мятаме на 4-ката.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 535
Тони за Памперс от други майчета знам, че има турски с ластици и облачета на хартиената част. Аз обаче не съм попадала на такива. Били уж по-добри  newsm78

# 35
  • Мнения: 3 663
м! ина, точно такива са!
с облачета на хартиената част и ластичета...
добре де, каква е логиката, все от мЕтро купуваме пампи, винаги са били от другите, сега пък такива
явно са заредили друга партида.. кой знае следващия път какви ще са  Crazy

инче, и на мен ми се струва, че 9кг бебе не може да се навре в такъв памперс... като знам на теди как му стоят, а той е към 6  Rolling Eyes

само дето имам два пълни пакета и ако хванат да му станат хептен малки докато свършат  ooooh!

# 36
  • Мнения: 5 713
Това са новите памперси на Pampers във връзка с кампанията им заедно с Уницеф: 1 памперс-1 ваксина тетанус в Африка.  Wink Нямаше ли картичка на Уницеф в пакета?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336961.new;topicseen#new

Инче, айде първи урок да ти предам  Joy
Казвам е decir; аз казвам- yo digo; после tu dices; el /ella/ dice; кажи!- di! / има удивителна и от другата страна обърната /. Айде стига ти толкова рано суринта. Simple Smile

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 11:52 от Вери

# 37
  • София
  • Мнения: 1 535
Вери на Уницеф пакетите са със старите памперси без ластици.
А за картичка още не съм гледала - само го отворих да ги видя вътре какви са.

# 38
  • Мнения: 3 663
ц, няма ни картичка, ни лого
нещо са се объркали с доставката ми се чини, ама нейсе Simple Smile огряло ме и мен един път  Whistling Simple Smile

# 39
  • Мнения: 5 713
Да, сега пак прегледах оная тема. Чела съм по диагонал. Тия с ластиците били сбъркана партида.

# 40
  • Мнения: 3 663
дали са объркали и 4ките, да ида да си взема 7-8 пакета Simple Smile
ще хвана купя 2 пакета 4ки, ще отворя единия да видя и ако са ок - ще се върна за още няколко  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 133
Тони знам че на тези с ластиците отвън на пакета е нарисуване едно такова като червейче,а ако го няма са си без ластиче.ние нощем горе долу спим,но през деня е голямо кокорене Laughing...и аз намерих един начин за заспиване,че завалийката незнае как да заспи-плаче,нерви се...та слагам и една кърпичка на очичките и та веднага ги затваря,бутам бибата в устата и работата е готова...за около 30 минути,но и на толкова съм доволна.

# 42
  • Мнения: 12
 Здравейте!
 Мимченце  Hug
 За памперсите: колкото пъти купя от Метро Аctive baby на Памперс и все са със ластици и затова купувам Sleep and play, те по ми допадат.
 Вечер заспиваме към 20ч., събуждаме се за едно хранене винаги по различно време и после в 7 сутринта. Искам и това през нощта хранене да махнем ама кога ще стане  Thinking
 За килограмите много ме е яд, че не мога да ги сваля. Все ми се яде. Чак като се наям тогава викам "следващия път по-малко"  Laughing
 Кърма почти нямам вече, цедя само вечер по 100 мл, което си е нищо.
 
 Приятен ден на всички!

Момичета забравих да ви питам очичките на вашите бебета промениха ли вече цвета си, защото нашите още са си синички и се надявам да останат такива, но незнам дали има още време да се променят.

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 10:52 от daniela nikolova

# 43
  • Philadelphia, USA
  • Мнения: 2
Здравейте Wink

Качих снимка на бебока най накрая, дали ще може да я добавите в албумчето на темата Simple Smile

Редовно ви чета но така и не съм писала досега във форума, но сте ми били винаги от полза. И ние сме от 90% с проблем с нощното заспиване и вече не знам какво да пробвам че да почне да заспива сам  Crazy или поне да спи през ноща повечко  #Crazy

Случайно да има някоя от вас, която да се разхожда из южния парк или околностите му?

Пожелавам ви прятен ден!

# 44
  • Мнения: 148
Хоп и ние тук...
Самимами, мерси за отговора от миналата тема. Да споделя, че стана така както каза - промени си сам режима и сега яде 4 пъти и последното му е в 20 часа - бебе доволно, мама също.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт