Отговори
# 15
  • Мнения: 275
Честити бебчета на мама Зизи и мама Никози. Да са живи, здрави и много щастливи!

Хеленка, добре завърнала се Simple Smile

# 16
  • Мнения: 8
Честито на Никози и на Мама Зизи ,да са живи  и здрави малките слънчица!
Аз се стегнах за утре,направих си пълен тоалет-от педикюр до сешоари и даже грим за довечера-последно излизане преди голямото събитие!Утре влизам в болница и се услушвайте за добри новини около мен-ще гледам да ви държа в течение своевременно.Малко ми е притеснено и днес си поплаках ,ама гледам да не мисля много,вярвам че всичко ще е наред ,просто не мога да си представя как ще се промени живота ми за един миг !Нооо,знам че е за добро и няма повече сълзи да има -ОБЕЩАВАМ!

# 17
  • Мнения: 42
Колкото повече се увеличават родилите мами, толкова повече се чувствам като изостанала hahaha! Все едно не съм си научила за изпита и все го отлагам! И като гледам на поправка ша хода Joy! Според мъжа ми аз последна ще родя! ooooh! Нали ще ме изчакате...? Blush

# 18
  • София
  • Мнения: 1 534
Честити бебчета на Никози и мама Зизи!   bouquet

Хеленка, добре дошла.

На мен ми е интересно каква е реакцията на малките каки и батковци от появата на бебоците, но май повечето с малка разлика още не сме родили.
Може би Хеленка ще каже, а и Гери като се появи.

Манана, и аз се чувствам по същия начин. Ужасно ми тежи, а вечер направо едвам помръдвам. Като съм права гледам да седна, като седна бебето ме притиска. най ми е добре легнала. Mr. Green

Радкакака, стискаме палци. промяната ще е повече от прекрасна, ще видиш Peace

# 19
  • Мнения: 678
Радче ти за утре ли си? Не беше ли за четвъртък? От колко часа е секциото? Нали нямаш нищо против да попитам Владова как си, щото аз утре пак съм на преглед?
Шики и да останеш последната неродила мама вички дружно ще те чакаме и тогава в отчетните  Heart Eyes

# 20
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
ЧЕСТИТО НА МАМА НИКОЗИ И МАМА ЗИЗИ!ДА СА ВИ ЗДРАВИ И ВИНАГИ УСМИХНАТИ МАЛКИТЕ СЪКРОВИЩА!

Радкакака,стискам палци за утре и чакаме прекрасни новини!С толкова много емоции ,сълзите ти са оправдани!    bouquet  bouquet

Аз предималко изпратих една позната да ражда Peaceот сутринта  я подкараха контракциите,малко вода изтече и изчакахме мъжа й и ги пратих да раждат!Сега ми е едно приповдигнато,чакам хубави новини,ако може по-скоро!
А нашия ред кога ще е..... Whistling Тя беше за 19.10.08

# 21
  • Мнения: 42
Радче ти за утре ли си? Не беше ли за четвъртък? От колко часа е секциото? Нали нямаш нищо против да попитам Владова как си, щото аз утре пак съм на преглед?
Шики и да останеш последната неродила мама вички дружно ще те чакаме и тогава в отчетните  Heart Eyes
Hug Hug Hug
Ей, за това ви обичам!

# 22
  • Мнения: 899
Честито на Зизи и привет на пловдивското бебе Златозар, цветя за мама Никози  newsm51!!!
Добре дошла на Хеленка, чакаме те утре да разкажеш как е минало всичко  Hug
Радкакака, нали знаеш, че имаш цялата ни подкрепа  Heart Eyes!
Карам набързо, че трябва пак да излизам, довечера повече  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 8
Засега е за четвъртък секциото, ама утре пак ще ме приемат в патологична бременност и не се знае знае ли се!Благодаря Ви за подкрепата,знам че винаги мога да споделя с вас и най-вече че ще ме разберете най-добре!Прегръщам Ви и много се радвам че сме заедно и въпреки че малко се познамваме си помагаме и се подкрепяме-е затова и аз ви обичам!!!

# 24
  • Мнения: 173
Честити бебоци на mama Shivani, zizi, Nikozi! Да са им живи и здрави и много да ги радват!
Ние засега се справяме с кърменето, Митко е наддал повече от половин килограм за 15 дни. Довечера пак ще го претеглим. Отначало докато тръгне кърмата, беше върнал почти 10% от теглото си, но след това бързо го възстанови. Също имаше умерена жълтеница и за малко да не ни изпишат от болницата на четвъртия ден. През първата и втората седмица кърмата беше много, цедях доста, но и пиех течности без ограничение, супи, ядки също. Преди 3 дни получих запушване и болки в едната гърда и оттам температура 38.5 цял ден. С горещи компреси и масажи под душа с домашен сапун успях да я изцедя (с помпата на Авент не успях) и температурата ми веднага спадна. Сега кърмата е като че ли по-малко, понякога не цедя след ядене, но пак се пълнят гърдите. Дори бебето се задавя при сукане често и не знам как да избегна това.
А колики имате ли вече? Ние сме на капки Колийф, които са ензим Лактаза и като че ли имат ефект. Но трябва да се дават смесени с кърма преди ядене и ползвам шише. Както и капките против рахит.
На разходки излизаме отдавна. 1stroller
Засега толкова от мен, все нямам време, но имам "секретарка" (майка ми), която ви чете редовно и ме информира за всичко newsm20
Хайде успех на раждащите и чакащите мами, както и на кърмещите. И спокойствие и почивка за последните най-вече:)

# 25
  • Мнения: 2 140
Честити рожби на mama zizi i Nikozi!   bouquet
Много да Ви радват и само приятни емоции!


Да дам отчет:
66 кг/+12 кг досега/,
бебка е около 3 кг, достатъчно води, добра сърдечна дейност...
Бебка е на стартова позиция, засега не сме за секцио.

shikimiki, първескините били преносвали бебчетата,така че не се знае коя мама ще е последна.Ама всички за 1 и 1 за всички!

# 26
  • Мнения: 42
n_alex76, добре се движиш като гледам отчета! Hug И аз съм +12кг! Ама като гледам колко време ми остава... Rolling Eyes Знам аз, че първескините преносват често, ама така се обнадеждих, като разбрах, че Майлили е родила/нали сме на една дата/. Ама те бременностите една с една не си приличат! Ако трябва да успокоя някой съм много ербап/не го знам т'ва как се пише/, ама сама за себе си съм голяма параноя! То човек ако ме слуша не може да разбере какво искам, да родя вече или да поизчакам newsm78! Абе глупава бременна глава! Добре, че сте вие, да ме разбирате!  Hug
Радкакака, успех в четвъртък! Дано всичко мине много леко и бързо! Ще се ослушваме за хубавата новина!  bouquet Hug Praynig

# 27
  • Мнения: 32
Здравейте момичета! Все още не съм родила, разкарвам се по прегледи.

Честито на Пуки, barzova, Параход, Сев, Гери, shivani, Nikozi!
Пожелавам им много бебешки усмивки, много здрави и папкащи бебешоци!


Моя хубавец последно се оказа, че е с огромна глава и нормално телце  Laughing Голям е 3740грама и 54 см. И последно ако не родя до 22 - следващата сряда, ще ми предизвикат раждането  Sad Confused Ама ще докладвам по често, сега само и утре съм на преглед и после затишие.

Колкото повече се увеличават родилите мами, толкова повече се чувствам като изостанала hahaha! Все едно не съм си научила за изпита и все го отлагам! И като гледам на поправка ша хода Joy! Според мъжа ми аз последна ще родя! ooooh! Нали ще ме изчакате...? Blush
И аз съм така, имам чувството че последна ще остана  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 269
Радкака,успех и смело напред!
Мананче,Шики,чакаме свежи новини и от вас!И скорошно взимане на изпита. Wink
Хеленка,добре дошла отново.Ще ти пиша на лични за кърмата нещо.
Кали,за колко време ви мина жълтеницата?ние още имаме ,а сме вече на 14 дни почти.Утре сме на преглед и ще питам,но ме притеснява ,че още не се е изчистил.

# 29
  • Мнения: 32
Радкака, успех на теб и дано всичко да мине бързо и безпроблемно!

Честито на именниците!

Манана, щях да казвам че съм ти фен, как ги отрязваш всички любопитни! Това и аз ще го пробвам, да кажа че бебето го чакаме Вчера! хихихихи  hahaha hahaha hahaha

Много малко останахме не родилите, натъжавам се. Искам и аз да си гушкам бебока вече Sad

Общи условия

Активация на акаунт