Есента довтаса изведнъж, с нея - ОКТОМВРИЙСКИ бебедъжд!

  • 12 170
  • 265
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 132
Здравейте аз да дам отчет за вчера.Правиха ми запис и се оказа че имам контракции и то добре си бяха записани GrinningАкушерката ми каза
"Ти нали си имаш готовност все пак е второ раждане багажа готов ли ти е?" Shocked
И от вчера си мисля че едва ли не днес утре и хайде в родилното Laughing
Видях се с Бебочка добре е но няма признаци за раждане и вече и натежава май Simple Smile
Имам страхотно бяло течение и вчера ми взеха секрет и за всеки случай си имам час и за понеделник ако тръгна да преносвам Simple Smile
Мерси на Фийл за ЛС повечето пропуски са поправени останалите след малко Laughing
Извенете ме ама нещо не се чувствам хич в кондиция гадно ми е и ме хваща шубето hahaha

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Здравейте и от мен Simple Smile

Стискам палци на момичетата, които са по прегледи и на наблюдение  Praynig Дано всичко е ок и скоро гушкат здрави бебчета.

И моето коремче се смъкна, ама малко ли много ли, кой да ти каже  newsm78 Ама вчера като седнах разкрачена и се наведох леко към масата, усетих, че опря дивана  Laughing

Днес ще има втора порция бебешко гладене, а пък утре най-накрая братовчед ми ще докара легълцето и разни други неща от неговата дъщеричка  newsm44 От кога го чакам... А, утре съм и пак на преглед при доктора, който ще ме изражда.

# 32
  • Мнения: 498
Късмет на момичетата и бебчовците решили днес да излизат.

Севче, успех мила!

Гери, айде че не остана то хубавото време ще свърши докато бебка реши да се появи)))

# 33
  • Мнения: 899
Добро утро/ден! Слънчево настроение на всички и много хубави новини и щъркели днес   Nature Sunny
Фийл както винаги ни е измайсторила страхотни заглавия на теми. Аз викам да ги подпукваме поред на номерата, и бездруго изписваме темите на един дъх
Сев, звучиш ми сякаш вече се е започнало. Стискам всички пръсти  fingerscrossed
Мама stivge още не се е обадила на никой, може би няма телефоните
Майли, стига де, нали ти гледах последните снимки. Не приличаш нито на топче, нито на гюлле  Naughty. Дори си в много добра форма като за скоро раждаща  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 183
Майли, стига де, нали ти гледах последните снимки. Не приличаш нито на топче, нито на гюлле  Naughty. Дори си в много добра форма като за скоро раждаща  Peace

 Hug Благодаря ти за комплимента! Обаче вчера ме изкараха +22кг (и това съм го качила от 6 месец до сега  #Crazy) и ми дойде много на психиката. Реших, че е грешка. На кой както му изнася  Mr. Green

На мен ми се чудят как изобщо искам да раждам естествено. Сигурно е от предварителната нагласа, която като се промени в последния момент принудително е много гадно. Сигурна съм, че и двата вида раждане си имат предимства. Но секциото ми е по медицински причини и аз нямам думата.

Айде бе, щъркелите проверяват ли си телефоните? Нямам търпение за следващата хубава новина  Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 965
Здравейте на всички и преди всичко честити бебчовци на всички, които вече са родили - да са ви живи и здрави и само да ви радват  Hug
Аз от доста време не съм писала, но често чета тук.
С мен и бебо всичко е наред - имам още време до термина, но вече съм опаковала багажа  Blush
Успех  на всички с изследванията днес Simple Smile

# 36
  • Мнения: 16
Здравейте и от мене ние също сме 2 в 1 още Simple Smile.
  Мене също всички ме успокояват ,че секциото не е болка за умиране , но днес на прегледа докито ще си каже крайната дума май ( седим си седалищно и ни е много удобно така ) Confused. Въпреки че не очаквам чудеса усещам си го че си е седнало още, и все пак нека мине прегледа днес и ще докладвам ,дано имам настроение, че от 2 месеца нямам кеф и да пиша само чета.
  Честито на всички обебилисе мами, да им растат здрави и усмихнати бебоци и късмет на очакващите като мене!
  Днес няма ли да си имаме бебчовци  Simple Smile хайде очакваме!!!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Когато по-активните потребители родиха, тука настана голяма скука.Какво ли ще стане с темите ,когато и останалите вече само няколко активни родят? Sad

# 38
  • София/Търново
  • Мнения: 818
Здравейте!

На 02.10 родих момче, 4100, 53 см.

Болницата беше Шейново. 18 часа родилни и накрая секцио. Не съм писала досега, макар да имах желание, защото май проблеми, но вярвам, че всичко ще е наред.
Малкият проявява характер и днес чакаме докторката.
Естествено ме пере здрава средродилна депресия, но гледам да не се давам, че май се предава на малкия. Съвсем скоро ще пиша как е минало, защото беше много цветущо и дано ви послужи за урок-на мен беше.
Оставям ви. При първа възможност пак съм тук!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Честито 8Eos8  bouquet. Как се казва малкия за да го запише Гери на първа страничка?
Очакваме скоро да ни разкажеш повече.

# 40
  • Мнения: 13
8Eos8, честито ти!

18 часа родилни мъки и след това секцио звучи направо страшничко. Sad Ама ти голямо момченце си родила. Simple Smile Да ти е здраво и да те радва много.

Тук днес е едно голямо, голямо затишие! Да не са отишли всички да раждат? Simple Smile

# 41
  • Мнения: 44
8Eos8,Честито ти момченце !

 Фийл , как си днес ? Малкия обажда ли се ?Намаляването на движенията на плода е свързано с  това , че къщичката много му се стеснява , но все пак е хубаво да се следи дали има движения , макар и слаби .Ако няма  по-добре  за успокоение  се обади  на лекаря си и отиди на преглед ! Thinking

 Сев , първото ми раждане беше нормално и не мога да говоря от опит и ще помоля за извинение ако някъде бъркам, но чела съм че :
 1. (Аз предпочитам пълна упойка ,много ме притесняват евентуалните усложнения при спиналната - имам и без това  болки  в кръста)- та  при тази упойка  бебето се вади  до 3 мин .
2 .Операцията продължава  от 30 -60 мин .
3. Първо си в реанимация и взависимост от състоянието ти  бебето ти го дават  доста по-късно 
4. Повечето  пациенти  са унесени и спят  през първите часове

 Пусни снимчици на новите дрешки  baby_neutral

Майлили и аз до 6 месец бях качила 6 кг ,а от тогава до сега още 12  Shocked ... и продължавам  Shocked Shocked Shocked Здраве да е ! Ще ги сваляме !

# 42
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
8Eos8,Поздравления за сина!Да расте здрав и усмихнат!Голчм мъж си родила,чакаме да разказваш ,когато имаш вереме![/color]

Привет и от нас,ние сме още в леглото.....Няна такова спане просто.. Whistling

ПУКИ,точно това си мислх тази сутрин преди да отворч форума,мислех,че ще сме до 7-8 страница вече...Наистина сега е периода в който става прехода и като гледам как се движим с ражданията...накрая ще е пустичко,но пък тогава се надявам ,мамчетата с по-големи бебенца да почнат да се завръщат.

При нас започнаха залозите ,кога ще се поюви беба.Мъжо казва преди датата си,един залог имаме за 27.10 чак ooooh!,дано не се стискаме до тогава..


Фийл,как е бебчо днес??

# 43
  • Мнения: 24
момичета искам да ви попитам нещо-днес реших да си изпробвам стерилизатора(авент)след като извадих стерилизираните шишета и биби те останаха дълго време мокри,а в упътването пише(поне доколкото разбрах,защоо е на англ.)че трябва да се сглобят веднага. Rolling Eyes  Rolling Eyesвие какво правите?благодаря на тези които ще намерят време да ми отговорят Simple Smile

# 44
  • Мнения: 85
Здравейте момичета, честит голям мъж на 8Еос8 да е жив и здрав и мнооооого да я слушка! Да наистина ще е по скучно във форума но така е родилите майчета имат своите бебчовци и грижи покрай тях, на други ни предстой това ходим по често на консултация и така по рядко пишем / поне аз съм така /. Сискам палци на всички мами очакващи срещите с бебетата си днес.

Общи условия

Активация на акаунт