ПЛЕВЕН - 65

  • 12 647
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 872
А как да докажа,че имам фирма,за да ми направят карта за Метро?

# 46
  • Мнения: 22 454
Джина, няма проблем, но все пак трябва да ми пратиш нарисувана кухнята, къде има врати, прозорци и къде искаш да е разположена самата кухня. )))
По повод бабината рецепта, подобно нещо ям аз заради черният дроб, но се прави от равни количества мед, лимон и зехтин. Хапва се сутрин по 1лъжица. Баба ми едно време ми правеше мед с коприва за подсилване на организма- много го обичах и като голяма съм си правила. )))

di_p, с копие от решението на съда. )))

# 47
  • Мнения: 2 111
Джина аз съм боледувала доста от пневмония-около 5-6 пъти.От 3 години пия имуностимулатор Респивакс  и не съм боледувала.
За подсилване на организма си правех това,което е писала Валенцето-мед,орехи и нарязани лимони.Освен това всеки ден по 1 чаша прясно мляко с 1 сурово яйце вътре.Определено имаше ефект,бях на легло 1 месец и това ме подсили/млякото и яйцата бяха домашни/.
Клеевата тинктура е добра идея.

# 48
  • Мнения: 1 196
Казаха ми и за гъша мас,ама като няма може и без нея.

А с патешка не става ли? Имат близък състав   newsm78
Ама за деца и аз не бих я препоръчала.  Peace

# 49
  • Мнения: 5 278
Това с гъшата мас било рецепта от баба Ванга,още приживе я е казала за детето на моята комшийка,който сега е голям мъж де Simple Smile
А за жълтъка не знам,аз бих сложила,не ме е страх. Даже в болницата една друга майка на близнаци със същата болест ми каза някаква рецепта,при която яцето се слага цяло в лимонов сок да се стопи черупката и после пак се бъркало с мед и още някакви си такива работи.Но на мен най- логично ми се струва да действа мед с орехи и лимон. А тази клеева тинктура как я давате.Аз я имам,но не я искат,като се има предвид,че мляко и сокове не пият ,а във водата се усеща.
лМира,аз намерих едни готови продукти в Ално планер,където само да си нагласиш цветовете и мисля,че горе долу придобих представа Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 9 866
Джина,понеже дойде ли сезона на портокалите моите всеки ден пият изцеден портокалов сок,то аз я слагам в него.То не се усеща,защото все пак са няколко капки.

# 51
  • Мнения: 2 111
Джина прополисовата вода за деца се дава по 3 пъти по 1-2 капки за всяка година живот.Например както  Здравко е на 2 години,значи 3 пъти по 2-4 капки.
Грейпфрути и портокали можеш да даваш.
Отделно профилактично по 1 доза осцилококцинум седмично за профилактика на грипа.
Капки ехинацея на д-р Тайс и цитросепт също стават.
Има доста варианти.

# 52
  • Мнения: 189
Момичета,искам да ме посъветвате нещо.Знам,че заради високо кръвно понякога се налага секцио,аз по принцип съм с ниско-90/50 или 80/50,но от онзи ден десния ми крак е надут като...и аз незнам какво,а кръвното ми е 130/90, по няколко пъти на ден го меря...При личната ли да ида или при гинеколога?И преди ми се е подувал крака,но само за ден,и без кръвно.... CryНе искам секцио PraynigМоже ли на бебка да й стане нещо от високото кръвно?

# 53
  • София
  • Мнения: 9 866
sweetheart_bg ,бих те посъветвала непременно да си посетиш гинеколога.
а за секциото-не е толкова страшно ,споко,аз съм раждала и по двата начина  Wink.Но ти не го мисли сега това.

# 54
  • Мнения: 5 278
Най-добре наистина при гинеколога - нали има няква прееклампсия или  нещо такова, за всеки случай да те види. Пък те ще кажат естествено ли ,секцио ли. Стискам палци.
А иначе ще питам за този респивакс и ще видим като почнат портокалите,ако мога да ги прилъжа,иначе не става с клеевата тинктура.И за цитросепта знам,ама нещо солено идва,даже и биоцитрина най-евтиния е 18 лв.

# 55
  • Мнения: 5 026
И аз съм на вълна засилване на имунитета Simple Smile Ще купувам респивакс, имало и детски, но той на хапчета ли е? Как ще му го давам ,ако е така  Thinking
Сега ще забъркоча мед с орехи... Педиатъра му изписа едно хомеопатично за често боледуващи деца, та и такова ще давам. Мисля и ваксина да му слагам, вие ще бодете ли мъниците?

Ерота, аз чак онзи ден се сетих коя е майка ти, е, потах мама ,де - сетих се вече Simple Smile Остава да сме си играли като малки  Wink Ти ли си фармацефт или сестра ти?

sweetheart_bg, посети си гинеколога и питай там. Скорошно и успешно раждане  Peace

# 56
  • Мнения: 22 454
Atrakcia, каква ваксина да му слагаш?

# 57
  • Мнения: 5 026
Atrakcia, каква ваксина да му слагаш?

Противогрипна.

# 58
  • Мнения: 22 454
Atrakcia, каква ваксина да му слагаш?

Противогрипна.

моето мнение е че от тези ваксини няма никакъв смисъл и са безполезни, още повече за деца. ) Но всеки си преценява. Още когато излязоха съм дискутирала темата с познат занимаващ се точно с вируси и каза, че няма никакъв смисъл.

# 59
  • Мнения: 4 390
Аз ден след срещата в китайския р-т получих силен, ситен обрив. Първо по корема, после по краката. Още влача пъпки. Sick
Един път досега за толкова години ми е ставало лошо, ама ужасно лошо от китайска храна и то, защото преядох с такава. Щях да умра. Blush

Да ви се похваля. Имам си ученичка от два дни. bowuu
Плаче по малко сутрин, когато я водя, но после е добре.
Много съм доволна! Учителките /и двете/ са чудесни чудесони! Пу-пу, чак не вярвам, че на нас се падна такъв къмет /след зверовете, които ни се улучиха преди/.
Днес са били на куклен театър. Вчера в двора - карали са колелета и са рисували с тебешири.
Утре ще ги водят на разходка /есенна/ до и около Стадиона. Ще събират жълъди, листа... каквото дал Господ. Wink
Някой попита за градините по програма Стъпка по стъпка.
Повечето от вас знаят, че дъщеря ми ходи в една от двете - до Стадиона, Снежанка.
Другата е на Дружба, но не мога да кажа точно къде.

Относно противогрипните ваксини - досега веднъж преди години в Канада си слагахме с мъжа ми. Е, такова боледуване не бяхме боледували в живота си - каквото се появи, все ни лепна. Отделно, че след ваксината непрекъснато до пролетта се чувствахме все леко болни. Отвратително. Не бих си сложила никога отново. На детето, пък, абсурд.

Лека ви нощ от мен, отивам да приготвям ученичката за лягане.

Общи условия

Активация на акаунт