Есента дойде, валят дъждовете, а във къщи малко Юнско слънце свети!

  • 15 780
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 743
И ние цял ден бяхме навън Sunglasses

Тони, доста съкровища излязоха от нослето на Диди Mr. Green. Много е удобно за използване. Само, че на малката не й хареса да е постоянно включена прахосмукачката, дърпа се. Т.е. включвах прахосмукачката след като вкарам помпичката в ноздрата. Аз мисля, че си струва паричките.

# 46
  • Мнения: 657
Успях и аз да се вредя днеска. Mr. Green
И ние използвахме хубавото време и миткахме цял ден по улиците. Wink

Честито на всички празнуващи месечинки! Честит рожден ден, el_vi!

Момичета, радвам се, че ви харесва оформлението, значи не съм си губила времето напразно. Grinning Добре дошли на MaLe, kreia, o'hara (пиши повече инфо за да ви включа в списъка), popoiop - добре дошли с малката Диана!, и fly - много е сладка малката Изабел, вече си има собствена рамчица и тя. Heart Eyes Това е едно от любимите ми имена, но остана в списъка на вероятните за следващата наследница. Mr. Green На останалите мами, качили нови снимки - ще ги сменя до ден-два, обещавам! Peace Ако някой иска да впиша и настоящите мерки на бебока освен родилните, да ги включи в описанието на снимката. Hug

За нощното хранене при нас Йойо сама започна да пропуска, първо в полунощ, а после и в 3 часа и сега почти всеки ден спи поне до 6. Няколко пъти е спала и до 7-8, но са рядкост. Не я насилвам, нека сама да си го спре когато е готова. Flutter Нали това става когато организма започва да "складира" запаси, така че смятам, че трябва да имаме търпение. Peace

Зимни дрешки започнах да купувам полека лека. Имаме космонавт плюшен с ръкавички и няколко комплекта плюшени панталона с горници. Peace Вчера взехме една много сладка жилетка за 15 лв. от кварталното пазарче. Може би защото е квартално е малко по-евтино от централните магазини. Сега съм в търсене на някоя друга рокля, нали все пак Йойо е мадама, трябва да е джиджана дори в студените дни. Mr. Green Heart Eyes

Тони, дано скоро се оправи Теди! Hug Много ми харесва сладката му муцунка, всеки път като се занимавам с колажа и му се радвам и толкова мъчно ми става, че все нещо боледува горкичкия. Скоро да оздравявате! Heart Eyes

Мимма, не искаш ли да качиш снимка на адашката да я добавя и нея към колажчето? Wink

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 22:18 от mimchence

# 47
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Чак сега успявам да седна пак пред компютъра. И ние цял ден на разходка, а Калина е най-щастлива, когато е навън.

Гали, да питам, от електронния магазин ли взе помпичката, т.е. накрайника, който се слага на прахосмукачката или някъде го продават? Нямам навика да се доверявам на електронните магазини, а ми се ще да го имам подръка, че не се знае...

Калина хапва за последно около 7.30-8.00 часа, а после чак в 4.00 /май някъде по-напред бях споделила/, което си е 8-часова почивка и напълно ме устройва за сега.

Бързо оздравяване на всички болнички бебчета и майки, и каки и батковци, де!  bouquet

Лека нощ от мен и Спящата Калинка! Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 616
Ето ни и нас!
Много слънце и в Долината на тракийските царе днес!
Голямо миткосване,от 11 до 6....

Абе да питам и аз за омпите за нос. Имам на нук, веднъж-два пъти се мъчих... нищо не става. По-лесно ми е след като пръсна от Стерримар-а да чистя с клечка за уши. Но пък може да опитам това с продухването към другата ноздра. Засега не се е налагало много чистене де!
Дрехи за зимата имаме много малко. Един космонавт от Ларедут-а поръчах, за 36 лв (с транспорта) и едно яке имаме одарък от баба. Ще купя някой чорапогащник за под панталоните, имаме и поларчета за отгоре и май това ще е.

Нощно време спим мнооого добре, още откакто излязохме от болницата (втората болница), където го будех с часовник. Сам започна да прескача хранене около 24 часа. Сега всяка нощ е различно, но се наспивам, не се оплаквам. Установих, че по-спокойно спи когато си е в собственото легло, и вече не го оставям на спалнята. 

Мимченце, чудесна е темичката! Супер си!

Лека нощ!

# 49
  • Мнения: 15
Ето ме и мен отново Simple Smile

По въпроса със зимните дрешки,ние живеем точно до детската Зара и на малката през ден и купувам по някоя дрешка.Ама не се здържам Embarassed Такова удоволствие ми доставя  пазаруването на бебешки дрешки Heart Eyes Вчера дадох 102 лв #Crazy После  малко яд ме хвана.Имаме дрехи които дори не сме успели по веднъж да облечеме ooooh!

Борислава яде към 20 часа,къпем се към 20.30,после пак ядем и в 21.30 най-късно сме заспали.Обикновенно спим до 6 сутринта,но не винаги.Понякога още в 1 се буди,друг път към 4...Абе нямаме много,много режим Rolling Eyes

И аз пожелавам бързо оздравяване на всички болни Hug

Лека нощ! Hug

# 50
  • Мнения: 657
Даниела, сега свалих снимките и гледам имаме същия каскет като вашия. Mr. Green


Забравих да се оплача - нашия повивалник на кошарата вече ни е къс и тесен!  hahaha Самата кошара нали е 60 см. + малко широка и бебата вече не се събира като взема да я преобличам и сменям памперса. Започнах да я слагам по диагонал вътре в кошарата, повивалника ще го махам, че и без това като започне да рита й опира в краката. Laughing

Вижте какъв сайт намерих, може някои вече да го знае, но все пак ще го включа на първата страничка. Wink Скоро ще ни потрябва LaughingПриказки

Хайде, днес ще се хоризонтирам рано, че снощи не можах да се наспя.. Tired Лека нощ на всички!

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 23:00 от mimchence

# 51
  • София
  • Мнения: 864
вясвам сесамо да ви пожелая лека нощ. ние заспахме към 20.50 след кански рев. не знам како му стана на това беенце. придремна към 19.30 и като се сабуди рееееееев. затова пропуснахме къпането и направо се метнахме на кърменето и тя се успокои и заспа.
лека нощ и от мен.

# 52
  • София
  • Мнения: 226
Misha, къде е тази детска Зара?

# 53
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Добър вечер  Hug!
Бях ви се оплакала, че много ме болят яйчниците и мислех, че пак съм направила кисти  Sad. Преди малко се върнах от доки (тя моята е малко луда и бачка и по нощите  Crazy) и резултата е възпаление на единия яйчник и съответно АБ  Sad! И аз гадно започвам есенно-зимния сезон  #Cussing out! Ама да минава  Praynig!
Бях оставила дребния при баща му и се разбирали двамата  Wink! Събудил се, но тати успял да го приспи  Peace!
Иначе днес бяхме на разходка и сутринта и към 18 часа и за 5 часа разходки поне 3 съм го носила  Crazy! не само скърца и реве ами и успява да се обърне по корем в количката  Crazy! Ужас! Вече ще го връзвам с коланите, ама тогава какъв рев ще е ..........
Някой беше питал за чувалче за количка. Гледах на Jordani много хубаво  Peace! Вътре е ватирано и мноооого топло, а от вън сеи е направо гумирано. И не е просто покривало, а си е чувалче  Peace! Цената тук беше 46 лева. Нормално според!

Лека нощ!

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
...Да попитам с какво лекувате бебетата. На нас ни изписаха Коларгол...
И аз си бях самопредписала от тях за Кокито, но нямаше никаква полза. Вчера се обадих на док и тя ми каза да му взема "Макситрол". Малко са скьпички/11 и нещо/, но още след пьрвото капане и имаше ефект.
П.П. По принцип са капки за очи, но както и Тони е писала, те са свьрзани. А и не за пьрви пьт ползвам капки за очи в нослето. На баткото сьм слагала Тобрадекс.

Ние май сме в криза на растежа. Днес сме яли в 12:30, 2:30,5:00,7:00,9:30,12:00,14:30,16:30,20:00 и в 22:30... за сега. Ама това са 10 хранения.  ooooh! Еми как да насмогне млякоцентралата.  hahaha На два пьти се наложи да дам АМ. Тази вечер, за пьрви пьт 120мл. АМ не му стигна.  Peace

А и за дрешките да се включа. Ние имаме много зимни от баткото. Единственото ново е едно Ларедутско ескимощче, което купих като бременна. Оня ден го пробвахме.  Wink
http://media.snimka.bg/0869/007992877-big.jpg

Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 22:43 от samimami

# 55
  • София
  • Мнения: 37
Здравейте и от  мен! Благодаря за страхотното оформление на mimchence! Честито на всички празнуващи! Ние сме си направили женска спалня долепила съм бебешкото креватче до голямото легло без решетките и като промрънка през ноща си я придърпвам.Давам и обаче да се приспива само с дясната гърда, защото Маги спи от другата ми страна и ме е страх да оставя бебето по средата може да изяде някой шамар. Диди се буди по сто пъти на нощ, нямам часовник и в тъмното в просъница налучквам кога се е будила и от къде е яла резултата е от дясно голям балон от ляво нищо. Затова немога да кажа че спя много като е до мен ме е страх да не я натисна, да не и метна одялото на лицето, като е на 10 см. от мен в нейният креват мрънка. Дрехи милото няма почти нито една нова, като изключим подаръците за погачата, рожденните дни на Маги и Диди са през един месец и аз имам всичко. Само се чудя гумените играчки дали да и давам да лапа, каката не слагаше нищо в устата, докато това е като хищник хапе и дави/ако е по корем/ всичко. Последно че стана много дълго, но бързам да пиша, че едно такова вече изтрих след като ме дигнаха няколко пъти през деня- количка не купихме нова и съм много щастрива че не си похарчих парите напразно Диди не иска да излиза с количката, пищи и се дере ако се опитам да я сложа легнала с космонавта, дали е заради многото дрехи или за това че не може да си лапа ръцете, но навън иска само в кенгоруто, а вече сигурно е към 7 кила, в къщи битува в кухнята и в хола в количката навън са писъци, а количката е с две дръжки и немога да я бутам с една ръка/цялата тази ситуация я преживявам за втори път, Маги започна да се вози спокойно чак след като проходи/
Спокойна вечер и здрав сън ви пожелавам!

# 56
  • Мнения: 75
Привет по късни доби и от мен,
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!
МИМЧЕНЦЕ, БЛАГОДАРСКО ЗА ПРЕКРАСНАТА НИ ТЕМИЧКА  bouquet

Тони
, ние спим всички заедно, първоначално мислех каката и тати да са в хола(те много се обичат и се гушкат нощем), но първия ден решихме да пробваме как ще е ако са заедно и мина ок, та от началото сме така - аз каката и тати на голямаааата спалня а бебка в нейното си легло залепено до мен Peace Малката сега спи повече от каката - вечер до 10 е заспала и се буди сутрин м/у 9-10, даже онзи ден спа до 11.30 Crazy, та тя хич не пречи ,но каката от известно време ми се буди с рев, плаче, говори си нешо, не дава да я пипнем и сякаш не се събужда newsm78, но дори и този екшън не пречи на бебка да спи Laughing
За помпичката, с каката съм го правила с такава за клизма, тя е същата форма но доста по голяма - определено има ефект, но аз съм мн доволна и от тази за прахосмукачката Peace
Хайде вече и Тедко да влиза в отбора на оздравелите PraynigДано скоро се отървете от гадните болежки!!!

Мимма, за нослето ползвам бактробан Peace
Спим на 18-19 градуса и през нощта нямам проблеми с нослетата, само като станат сутрин и текват

Зимни дрешки още не съм купувала, имам малко от каката, но са ни големи че тя на тази възраст беше с летни дрешки Wink

Днес опитахме какво е това - картоф с малко морков - е голямо облизване падна и после реееев, после така налетя на млякото че на 2 пъти се задави Crazy Дано и за напред харесваме новите храни Praynig

Целувки на всички ви!!!

# 57
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
.......не иска да излиза с количката, пищи и се дере ако се опитам да я сложа легнала с космонавта, дали е заради многото дрехи или за това че не може да си лапа ръцете, но навън иска само в кенгоруто, а вече сигурно е към 7 кила........

Ей това все едно аз съм го писала  Crazy!

jenik , отдавна се каня да ти кажа, че каката ти е страхотна хубавица  Peace! Като картичка е  Peace!

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Сьвсем я укьсах с кьрмата. Момичета, според вас може ли да се пият 2 лактогонни чая едновременно?!  newsm78 Сега си купих един нов, но май няма сьщия видим резултат като другия  Thinking /за който бях писала и за който ми казахте, че има сьставка за спиране/. Та се чудя, мога ли да комбинирам?!  newsm78

# 59
  • Мнения: 10
Самимами и аз съм така с кърмата. А като добавя, че и малката неща да суче направо ад. Аз си взех жито вариш и набиваш - мисля, че има ефект. И ядки и вода. Абе въобще целият ден отива в мъчене на малката на цицата и мое тъпчене за кърма.  И вчера мъжът ми като се прибра и вика - е какво прави цял ден, та не може да напазаруваш, ми идваше цялата домашна посуда да му я строша в главата. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт