ПЛЕВЕН - 64

  • 15 418
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 973
Честит рожден ден Merian! Много късмет, здраве, любов и безброй поводи за усмивки!

# 31
  • Плевен
  • Мнения: 238
Честит рожден ден на Мериан,много здраве,щастие и любов.

# 32
  • Мнения: 22 452
Честит Рожден Ден Мериан! Много здраве, щастие и успехи. ))))

За пратките от чужбина, пристигат вторник и четвъртък, също и в събота, но съответно се взимат в понеделник. Щом е от 18ти би трябвало другата седмица да дойде. ))))

Грета, що така триеш, а??? Пусни ми скайп на лични да ти пратя снимките от Кайлъка. )))

# 33
  • Мнения: 169
За срещата, ще мога, ако имам гледач ,но ще знам в сряда.

# 34
  • Мнения: 189
Момичета да ви се похваля.Днес бях на консултация-Бебчо е станал 3кг вече и със сигурност е момиче.Явно щъркела няма да обърка "поръчката",значи сме били послушни много тая година,че и подаръка ни ще дойде преди Дядо Коледа...Огледаха ни отвсякъде....Бебка е перфектна,лекарката каза,че всичко е наред,но според нея няма да родя тази седмица-значи може да дойда на срещата,освен ако Бебка не реши нещо друго,но..... newsm12

# 35
  • Мнения: 189
За мамите бременелки-вижте какво намерих в нета:
Плевен
04.10. 2008 г. – 10.00 ч. в КАФЕ АРТ КЛУБ КДТ “Иван Радоев” (ул. “Васил Левски”155) – Д-р Светлана Тусчиева, педиатър ще представи темата “Всичко за безпроблемното кърмене.”

18.10. 2008 г. – 10.00 ч. в КАФЕ АРТ КЛУБ КДТ “Иван Радоев” (ул. “Васил Левски”155) – Елена Василева, акушерка, Училище за бъдещи майки ще представи темата “Трите етапа на родилния процес при физиологично раждане и при секцио.”

Това е училището на сп. "9месеца".На мен ми се иска д аотида-поне си правя планове за първата лекция,за втората ще хартисам.

# 36
  • Мнения: 5 026
И сега кво? Аз тръгнах на работа и не мога да хвана интифата кой кво писал ,кво изтрил...помислете и за моето любопитство  Crazy

Утре , в 8ч.,   отивам да си вадя мъдрец  Tired Палцестискайте. За 3 път ми е, ама все пак е шубе. Пък и вирус някакъв май ме тръшна, на работа всички са зверски болни...дано устискам заради малчо  Praynig

На кръчма няма да идвам  Confused А ми се идва, яде ми се китайско, ама друг път  Whistling

# 37
  • Мнения: 103
Привет и от мен! Оказа се че непредвидени неща се случват винаги / да му се не види/. Толкова исках да се запознаем но няма как...Извикаха ме на работа от четвъртък и ще е едно тичане до свекърва ми и обратно щото Росен няма кой да го гледа. Яслата е в ремонт, а варианта е да го водим всяка сутрин при баба му и вечер да го взимаме. Не ми се мисли.

# 38
  • Мнения: 2 070
Здравейте,
среща гласите значи. Аз не знам дали ще дойда, вечер ми е най-напечено, къпане, приспиване...

Нямаше ме няколко дни, прибирам се и гледам листове с подписка на масата. Кой ги е донесъл? Гретхен ти ли? Джина в теб има ли още? Има ли вариант утре до обед да ги съберем всичките на едно място, за да ги внеса следобед? тоест да се видим през деня по някое време?

Може ли да ми кажете къде в центъра мога да принтирам писмото на място, до което имам достъп с количката с бебето...  newsm78

Четох темата назад и се похилих с вас. Не мога много да се включвам, че по цял ден с двете деца време не остава, постоянно сме навън, навън се кърмим, навън ядем.  ooooh!

# 39
  • Мнения: 189
Добро утро  Hug
ДеЩоВиди,мисля,че ще можеш да ги принтираш на улицата на цветята,там има ксерокс и няма стъпала,друг за който се сещам е точно под ПрокредитБанк на Цветан Спасов,има една малка будка,ако се сещаш.
Аз пак не можах да спя,тия кошмари ще ме довършат....Видях какво значи един един от вчерашните в онлайн съновник-щяло да ми се сбъдне някакво съкровено желание-и наистина така стана-доктора потвърди на 100% ,че ще имаме момиче....Само че днешните не ги помня...
Много ми е еуфорично за срещата ни-чувствам се като ученичка пред първа среща с ново гадже....Само дето не ви познавам и незнам как ще се ориентирам.Вероятно ще търся в ресторанта голяма маса само с мацки lalalalaАз поне съм лесна за познаване-един голяяяяяяям корем и горе-долу толкова голяма усмивка  Laughing
За кой Китайски се уточнихте последно?

# 40
  • Мнения: 5 026
sweetheart_bg, ти как се казваш всъщност? На 1 стр. няма нищо за теб, прати инфо на лични Simple Smile

# 41
  • Мнения: 189
Atrakcia ,има ме,аз съм 4та отзад напред newsm78

# 42
  • Мнения: 5 026
Atrakcia ,има ме,аз съм 4та отзад напред newsm78
Блейка съм  Crazy Сори   Laughing Явно за друга мацка съм си мислила, ама кой да погледне.

Айде, хубав ви ден на всички!

# 43
  • Мнения: 189
Аз сега съм една мацка сега,та е чудо,ама айде,щом си рекла Laughing
Може ли да ми обясни някой как мога да си сложа снимчица на аватара от моя компютър? newsm78Имам няколко рисунки на коремчето и искам да ви се похваля

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 07:25 от sweetheart_bg

# 44
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравейте !
ДеЩо,Джина е в болница със Здравко,затова не се включва.

Общи условия

Активация на акаунт