Отговори
# 270
  • Мнения: 492
С Ирка последно в петък разменихме (писмено) буквално 2 думи в скайпа. Но подробности за Ива не знам.

# 271
  • Сливен
  • Мнения: 894
С Ирка последно в петък разменихме (писмено) буквално 2 думи в скайпа. Но подробности за Ива не знам.
много ми е мъчно за малката буболечка.....какви са тези изолатори какво е това нещо #Crazy

# 272
  • Мнения: 2 990
Да се включа и аз в доизписването на старата тема, че през уикенда не ми остана време. Пренареждах дрехи, извадих зимни, макар че днес пак е топличко. За щастие на Ния гащеризона -грейка й става, вчера дори го обличахме, че страшен студ беше, така че ще го доизносим, имаме и доста други дрешки, на които преди й прегъвах ръкавите, а сега са й тамън.
Първо да каза добре дошла на новата мама - Светли и малкия Алекс. Тук е много приятно и супер готино. Аз също се включих с огромно закъснение - след годинката на малката, тъй като преди нямах нет вкъщи, но сега като не надзърна тук, все едно не е бил пълноценен деня ми.  Laughing
Десем, надявам се че Ели е по-добре и ще ви отмине бързо. Много е неприятно, нали и Ния го изкара, но при нас мина за два-три дни. Диетата продължи почти седмица обаче, тъй като педи така препоръча и от вчера вече си похапва и други неща малката. Мити е голям сладур с тези приказки.
Мини, много хубави дрешки, а и книжките ми харесаха. Аз не съм й взимала от тази поредица, но ще ги потърся. Ния има други две страхотни книжки, които много си обича. Едната е за "Грозното патенце" и е пъзел с музикални бутони, много й се радва, сама си ги пуска и пее с патенцата. Сега видях, че е на ИК "Хермес", ще гледам да я снимам. А другата е също пъзел, но е от гумирани части, с различните цветове и форми. Тя ни е подарък от една приятелка и е немска, но й е много интересна. Вади различните предмети, само дето имаше едно бананче, което нагриза и сега като отворим на тази страничка, казва "ау". Embarassed
Мила_па, стиховете са страхотни. И аз бих си взела твоя стихосбирка, действай по издаването й. Най -много ми хареса "Пак ще съм с теб", не знам защо, всичките са хубави, но може би това ми беше най-близко по настроение.
Бамби мама, супер е това, че Тишо свиква вече с яслата.
Чочка, радвам се, че вече сте добре и сте си изкарали супер. Ти какво реши за яслата за Вики, откога ще тръгва и ще ходи ли?
Аз реших да се откажа от яслата, където сме приети в момента и да видим дали ще ни вземат по първо желание, там сме първа резерва, все ми се струва, че ще се отвори поне едно място през годината. Ще се погледаме още малко вкъщи за моя радост и тя ще поотрасне малко. Че като чета колко плачат и боледуват, страх ме хваща. Особено тук за СФ ясли това, което пише Амели, да ти настръхне косата.  newsm78 Дано Ивка да е добре вече.
А и накрая да не забравя
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЖУ, макар  и на патерица! Бъди много щастлива, усмихната и обичана. Само хубави емоции от малката адашка на моята щерка и радост!

# 273
  • Сливен
  • Мнения: 894
MianaNia, дано да имаш време да снимаш книжките Hug
че какво ще правим цяла зима из къщи....

# 274
  • Мнения: 250
Аз да се отчета след яслата.
Тишенцето не е плакал много.Сестрата каза,че тихичко си преживявал стреса.Не се е напишкал-слагали са го няколко пъти на гърнето и там е вършил работата WinkПочти не е ял,но аз друго и не очаквах,особено в началото.Не успях да питам дали изобщо се е заиграл с някоя играчка или си е стоял през цялото време.Като излезе и ме видя направи муцунка да плаче,но не заплака. GrinningВ къщи обаче заспа трудно и спа само половин час,а сутринта едвам го събудих в 7,00.Дано утре е още по-добре.

# 275
  • Сливен
  • Мнения: 894
браво на Тишко,дано бързо свикне baby_neutral

# 276
  • София
  • Мнения: 8 283
Ели живна за малко като се събуди към 3 разхожда се бърбори, но сега пак оклюма... тъпча я с глюкоза, бавно и методично ... за днес е изпила около 80 мл вода, 80-90 мл глюкоза 5 солети и 1/4 бисквитка  Cry Cry
това вече й е 4-5ти сън за днес, акала е 2 пъти и повърна 2 пъти след Деган-а
Толкова е ми е мъчно да я гледам така....
В периода на живване ми се разсърди нещо и взе, че ухапа батито по ръката - почти му пусна кръв (при предното хапане успя да му пусне) 

# 277
  • Мнения: 492
Вижте какво ми е пуснала една приятелка:

Мечо Пух в различните държави:

Ирландия - Меч О’Пух
Шотландия - Мечо МакПух
Англия - Мечо Пуух
Дания - Мечо Пухсен
Швеция - Мечик Пухсон
Норвегия - Мечо Гунар Пухяер
Русия - Мечо Пухин
Грузия - Мечорат Пухашвили
Армения - Мечан Пуханян
Китай - Ме Чо Пух
Япония - Мечоши Пуханага
Италия - Мечо дел Пухини
Испания - дон Мечо-Мария Пухалес
Бразилия - Лиуш Назарио Соуса и Лима Франсиско да Мечо - Пухиньо
Германия - Хер Мечо фон Пухен
Франция - Мечоас дьо Пухле
Саудитска Арабия - Мечо ибн ал Насър ел Сахиб ес Пухар
Камерун - Кхмечо Мбпух
Иран - Мечолях Пухейни
Израел - Мечосей Пухберг
Ирак - Меччам Пухеин
Индонезия - Мечолар Пухарто
Индия - Мечира Пуханди
ЮАР - Мечсън Пухела
Нигерия - Мечубу Пухегбени
Холандия - Мечри ван Пухкелен
Белгия - Мечил де Пухилде
Ливан - Мечнин Пухнан
Кореа - Мей Чой Пюх
Македония - Мешо Пухински
Румъния - Мечу Пухаческо
Сърбия - Мачо Пухович
България - Мечок Петров Пухов
България (диалект) бай Мечо Пухаджията
Турски - Ефенди Меч Осман Пухан
Циганкси - Мачо гиби Пухата
Албански - Мечуу Пухуувия

# 278
  • Мнения: 492
Desem, дано бързо се оправи Ели  Praynig Много ми е мъчно като чета за болни мъничета. А като се сетя, че тя сравнително скоро пак беше в подобно положение и направо лошо ми става  Crazy Голяма прегръдка от нас  Hug

Браво на Тишо, дано все по-добре да се чувства там и той и мама са все по-спокойни  Hug

# 279
  • Мнения: 2 122
Лили, да не те накажат за спам накрая с тези постове едно след друго  hahaha
шегувам се разбира се  Hug
Дени, мисля че Лили е била достатъчно изчерпателна с менюто на Калина,  Стефания също вече е на обща храна, като съобразявам нашето хранене с нейното, и ние да почнем да ядем правилно тъкмо  Mr. Green
тази вечер например готвя свински черен дроб с праз и домати от консерва /домашни/- нарязах дроба на парченца, отгоре измития и наситнен праз без мазнина в тиган под капак, след като си пуснаха малко водичка добавих домати и подправки /съобразени отново със Стефания/ и оставям пак под капак да се задуши хубаво.

# 280
  • Мнения: 492
Пак съм аз  Embarassed
Много се радвам, защото разбрах, че Депеш ще идват пак в България през май 2009  Grinning  Миналия път не успях да отида, но сега съм страшно навита да не пропусна  Mr. Green

# 281
  • Мнения: 2 122
Flutter пфуу, изписахме я тази тема, айде да минават да слагат катинара

# 282
  • Мнения: 93
И аз си мислех същото. Стигнахме 15  стр........

Общи условия

Активация на акаунт