Любители на котки - тема 13

  • 21 507
  • 327
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Хора, не разбрах за какво точно "давате" на котките си "халюциногените", за сеир ли просто  Laughing? Фокси изпада в екстаз от маслини, просто полудява  Crazy

# 31
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Хора, не разбрах за какво точно "давате" на котките си "халюциногените", за сеир ли просто  Laughing? Фокси изпада в екстаз от маслини, просто полудява  Crazy

Да ти кажа, впоследствие веднъж почти се изкуших да й пробутам дрогата за сеир Simple Smile, ама навреме се отказах. А иначе добичето просто докопва чая, ако някой е забравил да го прибере в шкафа Simple Smile

# 32
  • Мнения: 134
незная дали следите темата в клюкарника и дали сте видяли това

Законопроектът за управление на етажната собственост забранява отглеждането на домашни любимци без изричното съгласие на съседите. Ако не сте съгласни с това, елате на протест.

Дата: 28-09-2008, 12:00
Място: ПРЕД НАРОДНИЯ ТЕАТЪР - София

Ако не сте съгласни съседите да определят начина Ви на живот...
Ако не искате да бъдете поставяни в неравностойно положение...
Ако не желаете да бъдете изнудвани...
Ако не считате за решение междусъседските войни...
Ако никога не бихте изхвърлили домашния си любимец...

ЕЛАТЕ и покажете мнението си!



Законопроект за управление на етажната собственост:

" ...
Задължения на собствениците и обитателите
Чл. 6. (1) Собствениците са длъжни да:

6. не отглеждат животни в своите самостоятелни обекти без съгласието на непосредствените си съседи, с изключение на такива, които се отглеждат в клетки или аквариуми;
...

Правомощия на общото събрание
Чл. 11. (1) Общото събрание:

10. приема решения и за:

л) даване на съгласие за отглеждане на животни в етажната собственост."


Предстои текстовоте да бъдат гласувани на второ четене от Народно събрание тази есен.

Още информация на:
www.park4pets.com/es
www.bezdom.info

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Оооо, като деца съвсем умишлено разливахме в дворовете на съседите на село валериан  Laughing Нали не е нужно да обяснявам какво се случваше  Crazy?

# 34
  • Мнения: 5 173
Оооо, като деца съвсем умишлено разливахме в дворовете на съседите на село валериан  Laughing Нали не е нужно да обяснявам какво се случваше  Crazy?
ааа, нужно е. Я кажи, кажи Hug

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Оооо, като деца съвсем умишлено разливахме в дворовете на съседите на село валериан  Laughing Нали не е нужно да обяснявам какво се случваше  Crazy?
ааа, нужно е. Я кажи, кажи Hug

 Joy Joy Joy
На първо време - събират се всички котки от близо и далече. След това започва едно врещене, не се седи в радиус от 100м. После започва веселата част - търкалят се, търкат се коя къде намери, стават като зомбирани. Абе направо си е транс това  Crazy
Това беше отмъщението на хлапетата, когато някоя съседска баба или дядо се е скарал за някоя лудория, която сме свършили.

# 36
  • София
  • Мнения: 39 785
Бтв, искаме и ние в колажа? На кого трябва да се подмажем? Laughing
Има ви - ред 3, 2 и 3.

# 37
  • Мнения: 5 173
Мимс-мимс, аз, първо, си мислих, че сте приспивали бабките GrinningVery Happy:D

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Мимс-мимс, аз, първо, си мислих, че сте приспивали бабките GrinningVery Happy:D

При такъв котешки концерт бабките нямаше как да заспят, именно в това се състоеше отмъщението  bowuu

# 39
  • България
  • Мнения: 181
Ау - и аз сега чак забелязах Ефче - кефче в колажа. Ан Мари благодсарско! Hug
Абе вие какви теми - друсанки -  си плещите в петък вечер .... Joy
Що ще ги надрусвате тези котаранчета, да Ви пратя Коко той набързо ще им замая главите и нито чайчета, нито валерианчета ще им трабват - питайте Ефи - нейната дрога е палавото ни хлапе - луда я прави. Тя обаче като заспи Коко си го изкарва на мен - не мога спокойно да се разхождам и нас - само ме дебне и ми скача по кракат - аз обаче малко не й схващам играта - грубичка ми се струва - ами ако съм боса ....  newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 39 785
Аз таз снимка на Ефа докат я изровя... Сега като гледам... доста котани има на колажа, а има и още толкоз нетурнати.

# 41
  • Мнения: 48
 Simple Smile   "мяу" за добро утро от нас    Simple Smile

Момичета, искам да ви питам колко е нормалното количество гранулирана храна на ден. Прави ми впечатление, че напоследък Лейзи доста добре си хапва. Не че съм притеснена, ама се чудя дали не хапва в повечко. Ние и даваме храната на Роял Канин дето е за домашни котки и от време на време получава нещо допълнително, но това не мога да го сложе в сметките. Та...сигурно има някъде ориентировъчно количество храна за ден, ама не знам къде, а и купуваме храната в големи опаковки и не я вземаме от магазин, за да питам там....та се сетих, че вие може да знаете    Simple Smile

Хубав ден от мен!

# 42
  • Мнения: 4 916
... Момичета, искам да ви питам колко е нормалното количество гранулирана храна на ден. ...

Има някакви примерни грамажи за храна на ден, според възрастта на котката - обикновено са някъде отстрани на опаковката. Ние се храним на приливи и отливи - когато е разгонена не яде по цяла седмица, друг път обаче е като ламя и омита паничката по 7-8 пъти на ден. Виждам, че така й е добре, така че не се тревожа от това че не хапва равномерно количество всеки ден.

# 43
  • Мнения: 416
Мойте диванета си имат режим...На Джес не и харесва много ама няма как заради дребоса, той е лакомник и колкото и да сложа ще бъде ометено като едно торнадо. Сутрин до  към 9:00 им слагам в различни стаи и после чак към 18-20ч. вечерят. Голямата някой път неуспява да си хапне и си довършва яденето след като си легнем и затворим Зоро в коридора  Wink

# 44
  • благоевград
  • Мнения: 164
  bouquet zdraveite mami kak sa kotaracite ?? Az moq ve4e 1 mesec ne sam go vijdala Cry nali sam v sf na lekcii no v srqda se pribiram i shte pisha po 4esto i nai ve4e shte nagushkam macata Grinning

Общи условия

Активация на акаунт