Бебе Юнче май с играчките скучае и иска с мама и тати да играе!

  • 25 737
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 743
Ние пък излизахме днес. На Дидинка много й хареса дъждеца през дъждобрана, но на мама тази смесица от дъжд и вятър хич не й хареса Sad и се прибрахме бързо, бързо.
Аз мисля всеки ден да я извеждам пък макар и за малко. Докторите казват само в мъгла и при минусови температури да не се изкарват бебоците Peace. Облякох я със зимно яке, но отдолу беше с боди по къс ръкав и хавлиено панталонче, с чорапки и обувки и като се върнахме беше приятно топличка без да се е изпотила Mr. Green

Мимченце, как да сменя снимката за следващия колаж? Да изтрия сегашната и да сложа нова или по друг начин newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 864
Тони, как е Тедко? наддал ли е и колко?

ние днес се храниме що годе добре ама пак тая пуста дясна гърда ни е проблем и се мръщиме и се извиваме на дъга....

мале кори ти си герой щом си кърмила ве4ра навън. аз не смея ве4е. не 4е преди съм кърмила много де. браво! браво!

абе и ние преди по4ти не ядяхме нощем ама напоследък не само ядем ама и се будиме преди това. а преди лесно- размарда се, аз се събуждам и давам да су4е. су4е в просъница и после хоп в леглото и продължавамеда спиме. а напоследък се буди в 6ч, яде малко колкото да не е без хич. и после по4ва едно смеене, едно въртене.отнема ни 30-40 минути да заспиме отново

а а си похваля момата- нау4ила се е а се завива и отвива с одеялото;)) все го дърпа все едно й е студено  Laughing.много е сладка

веси 21 те от неделя давата времето да се атопли.ъ4е спокожно- всеза разходки поне ще става 4е водата май е изстинала ве4е.

аз пък си пиех витамините на Хип за бременни. даже и в момента ги пия и не мисля че е безсмислено. да неговориме е доста лесно си родих с изклу4ение на епидуралната упойка която никога пове4е не бих ползвала..

цвета - а не си ли пробвала да я оставяш да пи след къпане. при нас това действа. все пак и водата уморява, после масаж ако не реве и после папане докато заспи на гърдата ми или поне се унесе . ама после оставям в кревата, гася лампата и излизам. оставям мъъни4ко открехнато и със светната лампа в коридора

блу пробвай да направиш масаж на Яна. на нас това до някъде ни помага. натискаш корем4етос въртеливи движения по посока на 4асовниковата стрелка; свиваш кра4етата към корем4ето ама така 4е да се усеша пъшкане от страна на Яна и после все едно карате колело. ина4е на нас рекорда ни е 4 дни. на 4тия се изака а аз тамън се готвех да звъня на педито, нещо идеята с термометъра ме ужасяваше..

маристута аз се надявам малката да харесва плуването имайки предвид 4е мама плува с нея в корем4ето й 1 седмица преди да роди... ина4е мисля да щ водя на разходки из планината. абе да има движение задължително

айде стига 4е стана роман...

# 47
  • София
  • Мнения: 389
Аз иначе отсега се чудя на какъв спорт да си запиша детето като поотрасне.  Mr. Green  Laughing Тенис на корт ли, плуване ли, лека атлетика ли....  Thinking  Mr. Green Вие мислили ли сте по този въпрос?  Rolling Eyes

Аз съм мислила - определено ще е източно бойно изкуство Peace Мисля, че възпитава дисциплина и добри навици, но главното е - да съм спокойна, че може да се защити при нужда!

# 48
  • София
  • Мнения: 389
а а си похваля момата- нау4ила се е а се завива и отвива с одеялото;)) все го дърпа все едно й е студено  Laughing.много е сладка

И ние с тати тази сутрин на два пъти я намираме завита през глава, а не сме я оставяли така - ама тя явно понеже обича да спи натъмно и като почне да се зазорява си се скрива  Simple Smile

Бъни, мерси за идеята за масажчето, ще пробвам  Peace

# 49
  • Мнения: 3 743
И защо да е геройство да се кърми навън newsm78. Бебката е опакована, мама само изважда шишето и готово Mr. Green. И аз кърмим вчера навън и мисля да продължавам, само да не вали Confused

# 50
  • Мнения: 1 404
И защо да е геройство да се кърми навън newsm78. Бебката е опакована, мама само изважда шишето и готово Mr. Green. И аз кърмим вчера навън и мисля да продължавам, само да не вали Confused
Ами аз съм си зиморничава,днес кърмих навън-ми геройство си е пък Mr. Green

# 51
  • Miami
  • Мнения: 412
мале кори ти си герой щом си кърмила ве4ра навън. аз не смея ве4е. не 4е преди съм кърмила много де. браво! браво!

Bunnie, ако имаш предвид времето, то вчера тук си беше много топло. Даже седнахме на една слънчева пейка, но после се изместихме на сенчеста, че доста препичаше. Но ако духа и е студено и аз не бих кърмила навън.

maristuta , моите любими спортове са плуване и фитнес, така че живот и здраве до тогава, ще го ориентирам към тези спортове  Simple Smile Още повече, че дядо му има фитнес зала и е посветил живота си на фитнеса и здравословния начин на живот, та и той до известна степен ще му повлияе(както повлия на мен).

Bunnie, защо не искаш да чуеш повече за епидуралната упойка?

# 52
  • Мнения: 657
Гале, качи нова снимка в албумчето за колажа и ако искаш пиши някакви мерки настоящи, или пък ако искаш ще оставя родилните й. Peace
Ако пече слънце и аз бих кърмила навън, ама в бахъра не ми се ще да вадя бутилката. Mr. Green Тия дни кърмих 2-3 пъти в колата, ако се брои за навънка. Flutter
Относно спортовете ние сме решили Йойо да я запишем на спортни танци, най-вероятно салса. Heart Eyes И двамата с татко й обожаваме да танцуваме латино танци и искаме малката да стане много добра. newsm03

# 53
  • София
  • Мнения: 388
Пак съм аз да ви се оплача - моята госпожица снощи заспа към 1,30 часа, събуди се от хъркащото носле в 9 (е ядохме и посреднощ де) после заспа в 11 и откара до 5 следобяд ( в 2 яде и пак заспа) !!!!!!!!!!Шест часов сън по обяд!!!!!!!!! Направо не знам какво ще правим нощес!!!!  Shocked Shocked Shocked

# 54
  • Мнения: 10
Запис и от мен!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!

За температурата - и аз до 38 не давам нищо, а нашата доста често я хващам с 37.5 в дупето. (тъй като акаме с термометър и междувременно я и меря Laughing)

Bleu -   - за акането три дни е нищо. Аз също много се шашках в началото, но педито ми каза, че дори и седмица е ок. Ние например от два месеца акаме на четири дена с термометърл Първия път като се шашнах, че не е акала три дни и я заведох на един друг педиатър (майка ми е лекар и имах възможност да чуя и друго мнение). Та въпросната педиатърка като бръкна с термометъра - то направо половината влезе  в дупето ий, и като започна да го върти, аз съвсем интуитивно посегнах да и махна ръката с ужас  Laughing.

Иначе на последък нашата се мръщи на цицата - една такава реве, извива се назад, не знам мляко ли нямам, що ли е . Като я махна от цицата и тя започва да се бие с юмрук по устата - с две думи дай шишето  Grinning. Та голям зор е.

Аз да ви се оплача, че и аз съм от болните - само дето не могат да разберат от какво е . Всички изследвания показват, че има някаква инфекция, но не разбират от къде е . Сега съм на антибиотик и педито ми каза да продължавам да я кърмя.

Вие кърмили ли сте, когато взимате антибиотик?

Оставям ви, че Рая изведнъж ревна докато спи

# 55
  • Мнения: 3 663
влизам да споделя - за 3 седмици - нищо
е, кантара показа едни 20грама повече, ама не ги броя, може да е ритнал с крачета и до там
и така... почвам да дохранвам, пък каквото сабя покаже  Cry
след 3 седмици хранене през час и половина, а последните няколко дни и кажи-речи нон-стоп хранене и никакъв ефект върху лактацията, вече нямам нито сили, нито нерви...

малта - на мен точно това ми стана любопитно, как разбра, че има кости на 6месечно бебе  Rolling Eyes ма ехограф ли гледа, натиска ли го някъде, по главата ли, как...

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Привет и от нас!
Честито на  всички празнуващи!   bouquet
Мимченце, голямо благодаря за новата темичка.  Hug Аз сьщо качих нова снимка на Кокито и написах мерките от 3-тия месец, но се зачудих дали да изтрия старата.  Thinking Сьщо така си мислех/ако има вьзможност, разбира се/ дали не може освен актуалните мерки, да оставим и рожденните/за сравнение/.

# 57
  • Мнения: 3 743
Ами и аз съм зиморничева, обаче ще си кърмя бебчето и в студа, ако се наложи. Нали ще бъда с яке зимата. Отпред ще ме топли бебка, а отзад якето. Отдолу с боди, отгоре с блуза, едното надолу, другото нагоре и мама е наготвила hahaha. Във всеки случай предпочитам да кърмя навън, отколкото да давам пюре или друга храна Peace

Тони, не се ядосвай. Някои деца са само на АМ и пак хора стават. Най-важното е да са нахранени дечицата и да растат. Вярно е, че е много неприятно да си положила толкова усилия да увеличиш лактацията и да няма резултат, но в края на краищата детенце е най-важно Peace

Малта май беше писала, че на ехограф са гледали бебчето Thinking

Буболина, не мога да ти помогна. Не съм вземала АБ, докато кърмя. На листовката не пише ли дали става за бременни и кърмачки. Май Зинат става за бременни, но дали става и за кърмачки newsm78. Щом педи е казала да продължаваш да кърмиш, значи няма проблем.

Мимченце   bouquet. И ние наш'та госпожица вероятно ще я запишем на танци. Аз съм танцувала 7 години спортни танци и съм много доволна от ефекта Mr. Green

# 58
  • Мнения: 256
Мимченце, благодарско!!!

Е, скорпионче съм си все пак  Twisted Evil ОЩЕ СМЕ ВЪВ ВАРНА!!!

Тони, щом трябва ще дохранваш, няма как. И аз се опасявам, да не се получи нещо подобно утре и при нас. Стискайте палци да сме качили поне нещо успешно, въпреки, че на мен не ми се струва да е така. Малкия все така малко яде, колкото и да го карам още не иска, ще видим...

И аз си мислех, че ако имам госпожица ще я уча да танцува, все пак 4 години балет и още 10 спортни+модерни танци в живота ми преди пълната ми промяна и идването в София май не са малко, ставам за треньорка. Обаче Бобича искам да се научи да плува добре. На мама делфинчето! Само, че аз не мога да плувам, така че ще му трябват професионални грижи.  Laughing

# 59
Здравейте и от мен!
Да почерпя, днес Полина става на 3 месеца:
Честито на всички празнуващи   bouquet
Мимченце мерси за темичката  bouquet
За температурата: след ваксината миналия месец док. ми каза да и дам веднага като се прибера панадол и вечерта- пак, стори ми се вечерта, че беше много топло челото и , но тъкмо и бях дала  newsm78, иначе до сега не съм мерила и много ме е страх да и меря Т в дупето, сигурно ще си купувам термометър- биберон(или някакъв друг).Много ли е трудно да се мери под мишницата с обикновен термометър?
А пък днес Поли като никога ака 2 пъти, но по-малко и леко зелено, дали пък не съм я простудила newsm78,аз май много я обличам, винагие сбоди с дъл. ръкав ританки и отгоре памучен гащеризон.

Общи условия

Активация на акаунт